Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel
PříspěvekNapsal: 25.05.2007 00:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

72

Praha

Nefunguje mi již skoro rok náklon světel. VAG ukazuje, že je vše bez závad, motorky vyměněny, uhnilé konektory u zadní nápravy vyměněny, čidla fungují (když hodně zatížím zadek, tak se cca po jedné minutě světla trošičku hnou, každé trochu jinak a rozhodně ne dost). Co s tím? Má někdo podobné zkušenosti nebo nápad na řešení/hledání problému?

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25.05.2007 09:10 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5502

Praha-Rakovnicko-Praha

libor_m
Hele,nekde se to tu resilo,tusim ze u pasatu.
A prej to jde pres vag seridit...
A nebo rovnou zkus Paskala :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13.06.2007 11:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

72

Praha

Tak jsem se poptal u Paskala a ten mi poradil dát tovární nastavení xenonů a znovu nastavit.

Sehnal jsem v Praze kluka se SuperVAGem, jenže jsem přišel na to, že nemám komfortní jednotku. Takže jediné, co s tím šlo udělat, bylo dát to do továrního nastavení. Další nastavení, pokud vozidlo nemá komfortní jednotku, není možné (bohužel tedy ani aktivace dojezdu a ovládání oken přes DO). No a stále mi ty motorky blbnou. Pokud jsme auto rozhoupali, tak se sice hodnoty nastavení náklonu plynule měnily, ale stejně se mi při zatížení zadku světla moc nehnou a navíc každé trochu jinak.

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel
PříspěvekNapsal: 02.02.2009 22:45 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.10.2008

35

Prešov, SK

mne sa xenony vobec nenaklapaju, servisak mi povedal ze sa nehybu ani pri nejakom teste cez vag. Zrejme su zle motorceky. Je mozne ich vymenit resp. opravit. Ma niekto link na pripadneho predajcu? dik.

Předmět příspěvku: Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel
PříspěvekNapsal: 15.10.2009 20:08 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

37

Kroměříž

Vyměnil jsem výbojky a naklápění přestalo fungovat. Jezdím tak asi dva měsíce a předtím to fungovalo bez problému. Jak to chlapi nastavit na VAGu? Zkoušel jsem akční členy a motorky vrčí a pak nic...

PříspěvekNapsal: 16.10.2009 00:22 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3913

Trnava

A co mas v pamati zavad ?

Inac nsatavenie so robi cez adaptacie. Ale aby si mohol nastavovat musi byt prazdna pamat zavad. (na master 29 aj slave 39 jednotke).

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

PříspěvekNapsal: 02.03.2010 22:42 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.06.2008

130

Bratislava, SK

kde sa da na VAG zistit, ci funguje to cidlo naklanania auta? myslim, ze som tu kedysi videl este ine forum venujuce sa tejto tematike, ale zial neviem najst - asi preto ze mam dnes oci ako angorak

Předmět příspěvku: Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světe
PříspěvekNapsal: 07.02.2011 15:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.07.2009

41

Praha

Zdravím, tak mi také odešli xenony - nejdříve střídavě zhasínaly, tak jsem vyměnil výbojky, v současné době svíti bůhví kam a zřejmně nefunguje naklápění - při startu nedojde k pohybu a vag hlásí chybu řídící jednotky, navíc mám upadlou plastovou tyčku na zadním čidle - tu potřebuji někde pořídit.

Jsem z Prahy a prosím někoho kdo se vyzná a dokáže vyřešit moji "slepotu" o pomoc, jasně že ne zadarmo

Díky moc

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 07.02.2011 22:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

509

Opava city

nejdříve dej do pořádku nivelační čidla,až bude vše technicky ok a jednotka vymazaná a výbojky nové a nepoběží to,pak je otázkou,zda není vadná samotná jednotka xenonů

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 01.06.2011 22:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.04.2010

12

Žďár n./Sáz.

Dobrý večer kolegové, mám na Vás prosbu:

Potřeboval bych asi nafotit jak a kde je připevněné přední čidlo úrovně světlometu.
Myslím, to co je někde u předního tlumiče a stabilizátoru a hlídá výšku svícení u xenonu orig.
Zjistil jsem, že to na autě mám jen vzadu a vepředu je jen kabel. Chci to dát do pořádku, díly
už snad všechny mám jen nevím kam to přijde namontovat.

Děkuji za rady a nějaké foto by asi pomohlo.

PříspěvekNapsal: 01.06.2011 23:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5502

Praha-Rakovnicko-Praha

peppies777 - uffff,nasel jsem....

Přílohy:
DSC02988_změna velikosti.JPG
DSC02988_změna velikosti.JPG (345.68 KiB) Zobrazeno 6666 krát

PříspěvekNapsal: 02.06.2011 23:09 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.04.2010

12

Žďár n./Sáz.

patper:

děkuji moc, fotka pomohla, vše už je zpět na místě, zítra už jen nastavit a snad to bude ok.

Díky.

PříspěvekNapsal: 09.11.2011 21:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

01.06.2011

19

Louka (JM kraj)

Ahoj. Nevíte někdo jakým způsobem vymontovat z originál xenonů ten zapalovač (černá krabička) co je uvnitř světla. Jde to i zezadu nebo se musí rozebrat celé světlo. Případně jakým způsobem to udělat. Díky

PříspěvekNapsal: 10.11.2011 21:50 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

29.05.2010

2370

Green town at Prague

Ahoj nový sharanisto, alhambristo či galaxysto,
vítej v nejlepším fóru o vozech Sharan Alhambra a Galaxy v ČR
Buď zde jako doma. Tady je pro Tebe menší úvodní info:

:arrow: Jakoukoli informaci budeš potřebovat, najdeš
zde: v tématu ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN - SHARAN SHERLOCK a pokud ji tam nenajdeš, tak tam vyhledej příslušné téma, které se týká Tvého problému a napiš svůj dotaz tam. Pokud nenajdeš ani příslušné téma, které se týká Tvého problému, tak založ nové a napiš svůj dotaz do něj.
:arrow: Pro začátek také určitě koukni
sem: do tématu NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA a další info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ. Mimo jiné se tam dozvíš, jak ve svém příspěvku opravit chybu po jeho odeslání, kdy a jak lze vlastní příspěvek smazat, jak vkládat do příspěvků fotky a jiné soubory, jak a kdy zakládat či nezakládat nová témata a další informace potřebné ke správnému a jednoduchému používání SAG-fóra. Přečtení návodu Ti zabere 3-4 minutky, ale v budoucnu Ti ušetří spoustu času a práce s vyhledáváním, psaním a odesíláním potřebných informací zde ve fóru.

Nicméně si projdi toto:

:arrow: http://www.atsys.cz/images/Galaxy/xenony-zavady.pdf

to by ti mohlo napovědět a ještě jednou vítej :good:

PříspěvekNapsal: 11.11.2011 15:07 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.01.2010

269

Zdravim. K tomu tovarnimu nastavovani. STaci na to kabel KKL, nebo musi uz byt HEX. Mam rocnik 2005. Diky moc za odpovedi

peppies777 píše:
patper:

děkuji moc, fotka pomohla, vše už je zpět na místě, zítra už jen nastavit a snad to bude ok.

Díky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]