SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od Munez »

Zdravim,akorat se chystam dodelavat origo xenony i s nivelaci,ale stojim na zapojeni nivelace a kam ji presne dat.nemel by tu nekdo schema nebo aspon jestli by nekdo nevyfotil barvy kablu u senzoru xenonu.moc by mi to pomohlo.nekdo psal,ze vse je v else,ale tu nemam,tak si musim pomoct jinak
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Libor Handl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.09.2017 19:59

Alhambra 2002 xenony automatická regulace

Příspěvek od Libor Handl »

Ahoj, mám problém u mé Alhambry, mám originál xenony a nefunguje mi automatická regulace xenonu podle podvozku, když jsme zkoušeli na zvedáku ty senzory na podvozku, tak to vůbec nereaguje. Čím to může být? Díky

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od M@rty74 »

Začni diagnostikou, zda tam nejsou uloženy v paměti chyby. Dál je pak variant více - oxidace konektorů na čidlech, čidla jako taková, přerušené vodiče atd. Ale diagnostika je základ.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
dejdar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - západ

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od dejdar »

Bez diagnostiky se nikam dál nedostaneš.
Každopádně ta nivelace není dynamická, světla se seřídí jenom při rozsvícení a zapnutí zapalování, potom během jízdy to na ty senzory už nereaguje.
Sharan II 2006 + Tabbert Rossini

veškeré autoelektro, diagnostika-nejen VW, opravy příhřevů, přestavby na nezávislé, opravy MAXIdotů, apod...

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od Munez »

takze kdyz nevypnu svetla a nasednou lidi,nalozim kufr,tak budu svitit do nebes?
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

johnxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.10.2014 11:03
Bydliště: Vysočina

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od johnxx »

Potrebuji radu, naklapeni origo xenonu, zjistil jsem, ze vzadu je utrzena spojovaci tyc mezi cidlem a napravou. Tyc uz byla nekolikrat opravovana, otazna zni, jak dlouha tyc tam ma byt a jak spravne nastvit nejakou vychozi polohu. Novou tyc bych si chtel vyrobit, jen ze stare toho moc nezbylo, abych vedel delku. Je mi jasne ze doserizeni udelam pres VAG.
VW Sharan - 1,9 -TDI 96 KW PD ASZ r.v. 2005

Rekreace a ubytování na Vysočině, v soukromí na samotě u lesa, více na www.rekreacenavysocine.cz
http://www.kupledku.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - eshop s LED osvětlením

flyfish215
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 18.07.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od flyfish215 »

Pánové nějak tomu nerozumím,mohl by mi to prosím někdo vysvětlit?To jako když sednu do auta a nastartuju tak mi mají xenony sjet dolů a nahoru aby se nastavili,nebo si pamatují poslední polohu a v té zůstanou? Našla by se tu nějaká hodná duše co by mi to vysvětlila?Já nastartuju,zapnu světla ale nikde nevidím že by sjeli dolů a pak vyjeli nahoru.Jsem z toho jelen.
Vw Sharan 2,0TDI Freestyle BRT 12/2006 s DPF fitrem

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od Munez »

zdravim.dodelaval jsem si origos xenony misto halogenu a uz se blizim ke konci,ale potreboval bych radu.kde mam nejjednoduseji sehnat signal od cidla rychlosti.vim,ze na abs jednotce je,ale pristup je tam horsi.dal by se vzit nejak z cidla na kole?nebo je to blbost?
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od michall »

U předního stěrače.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od Munez »

a co by tam delal???
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od michall »

Když máš stěrače na normální rychlost, tak když zastavíš, tak se chovají jako v režimu cyklovač s krátkým časem. Jak se rozjedeš, tak zas běží normální rychlostí. Odkud asi ví, že se pohybuješ?
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od Munez »

to jsem si ani nevsiml.promin,myslel jsem si,ze si delas srandu s tema steracema.to je docela pekne pristupne misto,tak bych se na to mohl podivat
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od michall »

No nikdo nemůže vědět všechno :D . Nicméně je potřeba to vyzkoušet, může se stát, že ne všechny modely to mají.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od Munez »

nejde to.asi mam blbou karu a nebo to neni nakodovane.ted pujdu menit olej v motoru,tak se podivam kde by se to dalo sehnat
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od michall »

Tak pak na centrální elektrice konektor P6 pin 22
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“