OT: VAŠE SPORTY: sportovní setkání, akce

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Slavoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou/Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavoš »

Až pojdedete na Moravu tak brusle sebou zde se taky bruslí http://www.inline-online.cz/index.php?sid=13&id=106" target="_blank ,je to trošku delší vyasfaltovali další chbějící kus a dá se jet 9 km tam a zpět celkem 18 km.Když je počasí tak to jezdím denně ,pokud jsem doma.O víkendech raft.A v létě na týden loďka.
Přílohy
Rakousko 2006 090 Lieser.jpg
Rakousko 2006 090 Lieser.jpg (74.72 KiB) Zobrazeno 1305 x
Lipno schody 03.jpg
Lipno schody 03.jpg (47.5 KiB) Zobrazeno 1305 x
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Ty vado Slavosi doost doobry. 8)
Jinak bez Brusli ani ranu. 8)

Uživatelský avatar
Hagy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hagy »

To Shemik
No ja taky rad bruslim (celkove sport pro me moc znamena)ale do Praglu si sam netroufnu urco bych zabloudil tak leda se s nekym svizt jak pises trebas s Lapajou.
Mel sem nutkani uz v ten patek jak si o tom psal prvne ale to by bylo dost na rychlo no vlastne to bylo na rychlo a nestihal sem to ani vosefovat tak snad to nekdy vyjde 8)
Hagy

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Hagy
No tak parada, tak nevahej a bud ve spojeni s Lapajou a az budete nekdo mit cestu, tak se domluvte spolu.

Vsichni
Jinak kdyby jste nekdo takhle prijeli do Praglu, tak Vas povazuji za svoji navstevu a postaram se o Vas, vcetne pockani na Vas na kraji Prahy a dovedeni Vas tam kam bude potreba a pak zase vyvedeni z Prahy ven na potrebnou vypadovku.
Shemik. 8)
Naposledy upravil(a) Shemik dne 08.06.2007 20:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Kuci
zatim to neni jisty, ale kdyby to klaplo, mel by nekdo zajem zajet s nama zitra, v sobotu odpoledne nebo v nedeli pres den zabruslit na 8 km dlouhou in-line drahu Podebrady - Nymburk? (Event. pak nejaka ta hospudka.)
Shemici. 8)

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Brusle

Příspěvek od Dolik »

Kdyby jste jely na moravu tak bych se rád přidal i s rodinou jezdíme na bruslích bez chránicu jenom kluci mají zatím se učí tak snad někdy příště. Hlavě opatrně ad vaše autíčka nestojí na místě delší dobu.zdravím všechny Dolik

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Lapajo, tak co, normalne uz to umime, tak bysme to brusleni mohli zmotorizovat, ne?
Přílohy
rychlobrusleni.jpg
rychlobrusleni.jpg (36.9 KiB) Zobrazeno 1250 x

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

to RAFL: za co hraje mladej?
Konstrukční zákon:
Uřízněte to raději větší, a pak to tam namlaťte.

http://www.onboard-kamery.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
RAFL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od RAFL »

coroner píše:to RAFL: za co hraje mladej?
Ahoj....mladej hraje v Mariánských Lázních....teď jde do 5.třídy, ale už minulou sezónu celou odehrál za 6.třídu. Navíc byl na soupisce 5.třídy, takže hrál za obě kategorie. Naše víkendy od září do ca. konce března až poloviny dubna, tedy vypadaly následovně.: sobota zápas za 5.třídu...neděle zápas za šestou třídu. A letos to bude stejné. Jsem z Chebu, takže k tomu ještě dojíždění, mimo středy kdy má volno, každý den do M.Lázní, což je bratru tam a zpět ca. 70 km. Ještě že je nás z Chebu víc, co tam dojíždějí a tak se střídáme. Jinak by to nešlo zvládnout. I tak je to slušnej zápřah...už teď je třetím týdnem, vyjma víkendů, denně na ledě...a to mám ještě jednoho kluka 4,5 roku....na jaře už bruslil....a strašně se těší, že bude hrát hokej jako brácha..... :lol: :lol: ...už teď se mi rosí čelo, jak to budeme dělat.... 8O. Taky proto jsem si koupil větší auto, protože neustále vozíme ca. 3 - 4 děti a jejich výstroj sem a tam. Ale nechci, aby to vypadalo, že si stěžuju, jsem rád, že to kluka baví a že má nějaký směr. Ten pocit hrdosti, když dá gól z krásnýho blafáku, nebo trefí pěkný víko, je nepopsatelnej a všechno mi to vynahrazuje.

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

JJ, to znám u nás je to stejný - já mam ještě malou holku, ale kluci vozej děti 25km do sportovní školy a víkendy taky v trapu. Do toho máme ješte zápasy my, takže furt v háji.
Konstrukční zákon:
Uřízněte to raději větší, a pak to tam namlaťte.

http://www.onboard-kamery.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

Re: OT: VAŠE DOVOLENÉ: tak se pochlubte, kde jste byli

Příspěvek od vasyl »

tak jsem byl trošku střílet 9mm a taky flintou výsledek bolelo rameno a blbě po chlastu :mrgreen: :mrgreen:
Přílohy
9mm.JPG
flinta.JPG

Uživatelský avatar
Slavoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou/Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: VAŠE DOVOLENÉ: tak se pochlubte, kde jste byli

Příspěvek od Slavoš »

Tak od tebe bych nechtěl mít důtku s výstrahou :P :P :P
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: VAŠE SPORTY: sportovní setkání, akce

Příspěvek od Shemik »

Kuciiiiiiiiiiiiiiiii, bing :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja mam radaaost jako kr@v@, po pulroce shaneni se mi podarilo sehnat me vysnene formule K2 Moto Extreme. Uz aby se udelalo pekne, abych je poradne prohnal. Mam uz je otestovany, po rovince a z mirnejsiho kopce uplne bez poroblemu se na nich da vyvinout rychlost, temer jako kole. Jsou to fakt letadla s kolama jak od traktoru, maji kola o velikosti predni 90mm a zadni 100mm, takze je nerozhodi ani semtam nejaka ta nerovnost, no co Vam budu povidat, dela se za nima ohniva cara na asfalte. Váááááuuuwwww, ja uz se nemuzu dockat az je odpanim na poradny draze, asi si na to zajedu na 8-mi kilometrovou in-line drahu Podebrady-Nymburk. 8) Lapajo, nepojedes si semnou protahnout kosti :?: :lol:

Detailu chtivi zvedavci kliknete na prvni obrazek :lol:

Uživatelský avatar
Slavoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou/Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: VAŠE SPORTY: sportovní setkání, akce

Příspěvek od Slavoš »

Jéééé krááása ,já mám brusle od konkurence,ale rozmýšlel jsem se taky nad kolečkama 100 mm.A nakonec jsem koupil tyto.Dokonce jsem uvisel za nějakým borcem na kole,počkal mi v ostřejších zatáčkách,nevím kolik jsme jeli,neměl tachák na kole jinak bych se ho zeptal. :lol: :lol:
Přílohy
fitness in-line kolečkové brusle: Powerslide Athletic Z1 06
fitness in-line kolečkové brusle: Powerslide Athletic Z1 06
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: VAŠE SPORTY: sportovní setkání, akce

Příspěvek od Shemik »

Cau Slavosi, ty 100mm kola jsou pomalu uz fakt na zabiti, obvykle se na tak velka kola doporucuje lezt az po nekolika letech brusleni. Ale svezeni je to fakt pekelne, prodavac (byl to fakt borec a umel odborne poradit) rekl, ze po tom co predvadim v techto bruslich u nich v prodejne, by mi nevahal doporucit i 110mm kola, ale to uz by bylo jako prelezt z Trabuka do Ferrari. Kdyz jsem mu rekl, ze bruslim od letosniho jara, tak se mi vytlemil a rekl at si z neho nedelam p_delky. Driv v mladi jsem hodne bruslil na lede. U tech in-linu je to hlavne o tom jak se covek s tou brusli skamaradi a na to v ni staci stravit aspon 20 minut v prodejne. Ja jsem v nich chytil jistotu po par minutach, tak to bylo asi jako se Shemikem, laska na prvni pohled. Jedine s cim byl problem a co trvalo dele byl vyber velikosti. 8)

Jinak Ty Tvoje Pavry vypadaj take velmi gut. Jak velke kola jsi nakonec vybral :?:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“