TOPENÍ PŘÍDAVNÉ: Webasto nastaveni a ovládání

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kank
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

TOPENÍ PŘÍDAVNÉ: Webasto nastaveni a ovládání

Příspěvek od Kank »

Mam problem mam Webasto pridavne topomeni s dalkovym ovladanim T80 starsi model a display v aute takovy ten ovalny. Vsechno mam nastaveny na rezim chlazeni (jak na dalkaci blika mi to zelene, tak na display tam mam obrazek vetrakuú kdyz to zapnu tak mi to zacne topit a foukat teplo na predni sklo a rozbehne se i pridavne topeni podle hluku. Nevite co s tim jsem z toho vyrizenej :) dik PS od dneska mam Galaxy jsem nadsenej je to jako autobus :lol:

Uživatelský avatar
pepem
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Piestany

Příspěvek od pepem »

pin 5 - prepinac zima/leto?

Uživatelský avatar
Kank
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Kank »

Pin5 co to je, mam vse zapnuto do rezimu Leto (indikace na dalkovem ovladani sviti zelene, klimu ma digitalni) :)

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardahes »

nazdar, nevím jestli ti pomohu, ale pokusím se. Já tam mám Webasto Thermo top C diesel s oválným ovládáním 1533. Je to také ovalná škatulka s displayem. Stručný popis vedle displaye nalevo i napravo šipky, vlevo dole symbol plamínku, vpravo dole tlačítko set. Na display symboly vlevo nahoře plamínek, vlevo dole symbol hodin, uprostřed hodiny, pod nimi čísla 1,2,3, dole vpravo symbol vrtulky. Jestli je to to samé tak se mezi ventilací a topením přepíná takto. Stiskni SET pak ještě jednou a drž ho a šipkami vyber funkci plamene - topení nebo vrtulky - ventilace. Takhle mi to funguje. A jinak kdyby to nešlo tak na netu si najdi Webastové stránky a na telefonu jsou hrozně ochotní a příjemní a poradí ti s ovládáním i servisem.

Zatím se měj a kdyby něco tak se ozvi.
Jarda

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardahes »

jó ještě se ve Webastu divili, že si nevyhrajeme s již namontovaným přihříváčkem Eberspacher, který je tam dodáván sériově a o něm je zde popsáno moc a moc stránek a dá se ovládat na dálku atd. myslím po nějakých menších úpravách, pokud tam již časovač není v nadstandartní výbavě. Já jen mohl odpovědět, tak jsem to dovezl z NDR a už to tam měli. Takže v současné době mám plně funkční Webasto a paralérně Eberspacher, který neběží a ještě jsem se na to nedostal zjistit proč.
Jarda

Uživatelský avatar
Kank
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Kank »

Me zarazi to, ze kdyz zapnu rezim leto, tak naskoci to topeni co je u leveho zadniho kola (podle me by mely bezet jen vetraky v aute, nebo se snad mylim) :)

Uživatelský avatar
pepem
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Piestany

Příspěvek od pepem »

Kank píše:Pin5 co to je, mam vse zapnuto do rezimu Leto (indikace na dalkovem ovladani sviti zelene, klimu ma digitalni) :)
na kureni je 6 pinovy konektor a na pin 5 sa dava prepinac leto/zima - ale nemusi byt zapojeny



mam ten pocit ze v rezime zima to len vetrat nebude[/img]
Přílohy
zima_leto.jpg
zima_leto.jpg (5 KiB) Zobrazeno 7817 x

Uživatelský avatar
Kank
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Kank »

Tohle prepinani ja mam ale na tom dalkaci (v zimnim rezimu bliba kontrolka cervene v letnim zelene) Je to ovladac Webasto T80

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“