ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od kubenec »

Mam presne to same.Obrázek

Odesláno z mého ASUS_Z00ED pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
BERGRUFT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 26.04.2013 15:37
Bydliště: Valašsko

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od BERGRUFT »

.. tahání kabelů od pojistkové skříně....- právě bych nerad tahal kabely až od pojistkovky a nejraději bych aby od USB zásuvky bylo co nejblíže (kamera je uchycena za držák zpětného středového zrcátka). USB bych si představoval zabudovat do těch "větracích" otvorů. Od USB zásuvky to potáhnu orig. krátkým kabelem (zkrátka nechci nic, co by mi zbytečně zaclánělo ve výhledu)
SHARAN 4motion 10/2008 BVK, 1,9 TDI z Beskyd

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od Munez »

potreboval bych poradit se zasuvkama.prijde me,ze jedou neustale i pri zamklem aute,tak bych potreboval poradit kde najit nejaky spinany kabel,abych to mohl hodit pres relatko.
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od michall »

To ti nepřijde, jedou pořád. Spíš by mě zajímala aplikace, kdy bude něco napájeno jen při odemklém autě. Teoreticky, pokud máš vnitřní čidla, tak by se dala vzít informace tam.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od BigBang »

Zadní zásuvky jsou obě přes jednu pojistku? Jedna mi totiž jde, druhá ne. Pokud tak jest, byl by problém někde ve vedení :? tak bych asi rovnou vyšašil tu jednu zadní na spínaných 12V a ještě jednu zásuvku bych si přidal dopředu taktéž se spínanými 12V (napájení kamer či navigace).
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od michall »

Měly by, jsou i na jednom vodiči. V kaslíku prohoď konektory na zásuvkách a poznáš, v čom je chyba. Spínaná asi není problém, stačí relé a to spínat podle potřeby ... za klíčkem, ze svorky D+, se světly, ...
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od BigBang »

ele je pro mě sprostý slovo, zvládnu tak změřit napětí, proud nebo odpor :D Konektory prohodím a uvidím. Konektor každý začíná vlastní omotávkou a dál jsem už neviděl bo zadní radiátor.
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

spanek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.06.2017 09:04
Bydliště: Jihlava

Pojistky

Příspěvek od spanek »

Zdravím, mám takový dotaz.
Sharan (2013, WVWZZZ7NZEV001576, 103 KW, DIESEL, 4WD).

V autě mi nefungují všechny zásuvky na 12 V, přesto, že donedávna fungovaly. A nevím jestli to s tím souvisí a nebo ne, ale od té doby mi nefunguje ani elektroinstalace tažného zařízení, které tam mám dodělávané cca před 2 roky.
Koukal jsem na pojistky v palubní desce pod nohami a všechny v pořádku.
Dále jsem koukal na pojistky v motorovém prostoru u baterky a také všechny v pořádku.
Osobně jsem se zastavil v Auto Vysočina s.r.o. v Jihlavě, kde mi řekli, že nevědí, kde jsou další pojistky (údajně prý někde v kufru auta).

Mohl bych poprosit o pomoc, kde hledat další pojistky v autě?
Nebo mám ty moje dvě pojistkové skříňky vyfotit a dát je sem??

Díky moc za pomoc

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od michall »

Dodržuj prosím pravidla sekce, téma přesunuto

Pokud máš v autě nezávislé topení (druhá baterka pod seslí spolujezdce, hodinky u zrcátka se 4mi tlačítky), pak by mohly být pojistky ještě pod seslí řidiče nebo pod seslí spolujezdce.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od tornado1 »

pojistka 30 u řidiče.. a to tažné to musel montoval nějaký debil, určitě ani nespolupracuje s autem - kontrola žárovek, esp, parkováky atd!!!!! prostě šmejd
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od tornado1 »

michall píše:Dodržuj prosím pravidla sekce, téma přesunuto

Pokud máš v autě nezávislé topení (druhá baterka pod seslí spolujezdce, hodinky u zrcátka se 4mi tlačítky), pak by mohly být pojistky ještě pod seslí řidiče nebo pod seslí spolujezdce.
on má Sharan 7N, je ve špatné sekci..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od michall »

tornado1: :oops: to jsem si nevšiml, díky za upozornění.

spanek: takže prosím o zadání dotazu do sekce http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=374" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
P.Houmr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 01.10.2009 06:40
Bydliště: Karlovy Vary

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od P.Houmr »

Dobrý den mám sharana 2006 4motion a v zásuvce na 12v ve předu se mě vyzkratovala nabijěka na mobil od té doby mě nefunguje zásuvka i když jsem pojistku č7 vyměnil.
je ještě někde nějaká?
dekuji

Uživatelský avatar
lubos1947
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 23.12.2014 17:34
Bydliště: Vysočina

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od lubos1947 »

Já mám pojistku na zásuvku číslo 7 -má v ní byt 20ap a pak je jěště psáno zdířka zásuvky ta je na čísle 33 a má být 25ah, ale docela je možné že budeš mít jinak umístěné pojistky nebot málokdo to má stejné
Sharan 1998 TDi 81KW motor AFN , Seat cordoba 2003 SDi 50Kw........ Transportér 1991 T4 2,4 57KW-prodán

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ELEKTRO, ZÁSUVKY 12V: nefungují zásuvky

Příspěvek od michall »

Pokud máš druhou baterku pod seslí spolujezdce, tak ještě tam by měla být pojistka S65, 40A. Nicméně ta jistí tu druhou baterku, takže za chodu motoru by zásuvka jít měla. Pak ještě pojistka S162 60A v deklíku u baterky, ale to by zas nešlo víc věcí.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“