PŘEVODOVKA AUTOMAT: vyřazujete na semaf. na N? použití 4,3,2

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
cernyka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.01.2012 13:23
Bydliště: okres Olomouc

Re: PŘEVODOVKA AUTOMAT: vyřazujete na semaf. na N? použití 4,3,2

Příspěvek od cernyka »

Nebudu se s Tebou hádat. Nemám to zapotřebí. Já s automatem jezdím každý den a prostřídal jsem jich hodně. Nic si s Karosou určitě nepletu (to byl opět jako příkal; chytáš se každého slova) :laugh: . A o automatech vím hodně. Mimochodem, nikde jsem v prvním příspěvku v tomto tématu nenapsal že při sundání nohy z brzdy je dlouhá prodleva než převodovka zařadí. To vůbec netvrdím, jen píšu že při dojetí př. na křižovatku a sešlápnutí brzdy převodovka vyřadí, jde to vidět na otáčkách motoru, trochu se zvýší. A není to pro tuto chytrou převodovku problém zařadit rychlost při sundání nohy z brzdy a následném přidání plynu aniž by to bylo citelné. Jo je možná také rozdíl v druhu převodovky, zda je spojena s dieselem nebo benzínem. V Tvém případě je to benzín, možná funguje jinak než dieselová.
************************************************************************************************************************************
**My first car = Volkswagen GOLF MK1, 3dr, 1.6 Diesel, 3 speed automatic transmission with Economic mode
**Fuel consumption = 6-7 l/100km
************************************************************************************************************************************

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: PŘEVODOVKA AUTOMAT: vyřazujete na semaf. na N? použití 4,3,2

Příspěvek od M@rty74 »

Tiptronic chytrá převodovka? Dnes už není apríla... Víc k tomu asi není co dodat...
Ale přece jen btw - kdo, nebo co říká tiptronicu : auto stojí vyřaď na N ? Například když stojim do mírného kopce?
Mám tuhle převodovku ve třetím autě a najeto s ní lehce kolem 200 tis km, tak si troufnu tvrdit, že o ní taky něco vím...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

rach
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 08.09.2008 20:49
Bydliště: Teplice, Praha a D8

Re: PŘEVODOVKA AUTOMAT: vyřazujete na semaf. na N? použití 4,3,2

Příspěvek od rach »

Je to zbytečný - prostě jemu to vyřazuje a zařazuje samo a ještě mu k tomu lítají otáčky :roll: Takže my, co máme tuto převodovku x km, tak vlastně nevíme co máme :laugh: a neé se jen párkrát svezli :good: :yahoo:
život je boj !

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“