AUDIO: které 2DIN rádio vybrat do Sharana

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
skiclub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: AUDIO: které 2DIN rádio vybrat do Sharana

Příspěvek od skiclub »

Pozdravujem. Kto prerobí a za koľko Betu s cd meničom na Deltu aby fungoval maxidot aj multifunkčný volant? Sharan 2005... Vďaka

elvis1979
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.01.2008 11:24

Re: AUDIO: které 2DIN rádio vybrat do Sharana

Příspěvek od elvis1979 »

no ja som dal do sharana 2005 rcd200, ale nefunguje mi multifunkcny volant. Podsvietenie ide.
Co tam este treba? nejaku redukciu, alebo inu riadacu jednotku? co je to ten maxidot, ako zistim ci ho mam?
Vdaka.

schrek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 05.05.2014 13:02

Re: AUDIO: které 2DIN rádio vybrat do Sharana

Příspěvek od schrek »

Nazdar hosani, v patek sem poridil do sveho Sharana 2010 tohle radio : https://www.2din.cz/2din-autoradia/2din ... kswagen-70" onclick="window.open(this.href);return false; je super, krasne tam sedne, barevne ladi s palubkou i osvetlenim, vse funguje vpohode , pripojene pres CAMBUS, funguje i s multifunkcnim volantem prepina skladeb a ovladani zvuku.

Proc ale pisu, myslite, ze jde nastavit pres CANBUS, aby se radio nevypinalo pri otoceni klicku do nulove polohy, jelikoz jak vypnu tak radio ani manualne nezapnu, driv kdyz sem mel jine radio se vyplo, az kdyz jsem klicek vytahnul ze spinacky a slo zapnout i bez klicku.

Jinak radio umi i sledovat stav kapalin , rychlost , otackomer, stav bateri adt, ale funguje jen hlidani stavu kapaliny v ostrikovaci, to by mohlo jit taky nejak nakalibrovat pres CANBUS.

Popripade nekdo kolem Olomouce kdo by se mi na to podival
WV Sharan 2010 1,9 TDi 85kw / 104kw

Uživatelský avatar
jenda.master
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 21.01.2010 21:33
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: AUDIO: které 2DIN rádio vybrat do Sharana

Příspěvek od jenda.master »

to pres can asi nepujde, spis bych se pidil po zapojeni radia.

Mam v Alhambře 2009 RDC200 MP3, a na konektor rádia už vůbec nejde napájení pro příslušenství (klíček v poloze 0), je tam jen stálý +. U rádia s tím problém nebyl, ale při montáži HF Parrot vytáhli napájení z tlačítka vyhřívání okna. Tudíž, když jsem vypnul motor a při tom telefonoval přes HF (popřípadě přes ní přehrával muziku), tak se HF vypla. Musel jsem z pojistkového roštu vytáhnout signál pro příslušenství, od tý doby už je klid a vše funguje k mojí spokojenosti.


Každopádně to rádio vypadá dost dobře. Jsi s ním spokojen? Na maxidot ukazuje? MF volant nemam, ten mě netrápí. Koukal jsem, že to má integrovanou HF, je tam interní mikrofon, nebo externí? Jaký to používá mapy?
Ford Galaxy 1,9TDi 2001 85Kw - prodáno
Seat Alhambra 2,0TDi 2009 103Kw - prodáno
Seat Alhambra 2,0TDi 2016 110Kw DSG

brooklynspeedy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 22.07.2013 16:56
Bydliště: Bdeněves - Plzen sever
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: které 2DIN rádio vybrat do Sharana

Příspěvek od brooklynspeedy »

tak se chystám vyměnit v Sharanovi 2005 svoji BETU za RCD200. Mám MF volant řj 1J0 907 487. Bude to spolupracovat? Jestli jsem všechno dobře pochopil, tak bude třeba k budíkum dotáhnout CAN low na budíky 9PIN a CAN high na budíky 8PIN. U+ a SAFE se zapojuje na trvalý +. Jeto tak? O víkendu se na to chci pustit, tak abych nedělal nějaké kraviny. Díky
Sharan 2005, TDi 96Kw červený Bussines.
Sharan 2011 2.0 103kw, DSG Toffe braun.

Uživatelský avatar
Jirina666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 27.03.2015 21:15
Bydliště: Vsetín

Re: AUDIO: které 2DIN rádio vybrat do Sharana

Příspěvek od Jirina666 »

Poslední příspěvek do diskuze je už rok a půl starý, proto bych si dovolil zeptat se na to stejné, co se už dříve řešilo: jaké rádio byste v současnosti doporučili do Sharana 2009? Jako absolutní amatér a neznalec vůbec netuším, po čem bych se měl dívat, abych to tam pak byl schopný dát a fungovalo to. Jediné, co jsem odtušil, je to, že to rádio je 2DIN, což strýček Google odhalil jako označení velikosti. Teď tam mám Zenec ZE-NC520 s rámečkem kolem.

Chtěl bych, aby rádio fungovalo jako klasické rádio a aby umělo přehrávat mp3 z USB vstupu, navigaci nepotřebuji.

Mám multifunkční volant, tak bych byl rád, kdyby s ním rádio komunikovalo; dokázal bych se ale smířit s tím, že bych hlasitost a stanice měnil přímo na rádiu.

Předem díky za jakékoliv tipy.
Sharan II 2009 1.9 TDi 85 kW

demixor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.02.2017 16:37

Re: AUDIO: které 2DIN rádio vybrat do Sharana

Příspěvek od demixor »

Hele stručně: https://www.2din.cz/aktulity/jak-vybrat-autoradio-2/ Doufám, že ti to pomůže :)))

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“