SEDADLA, DĚTSKÁ: dětské sedačky, ukotvení ...

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
moskalenko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

SEDADLA, DĚTSKÁ: dětské sedačky, ukotvení ...

Příspěvek od moskalenko »

Doufám že zanedlouho budeme novými majiteli Sh nebo Al. Mám dotaz, který jsem tu nenašel. Budem kupovat ročník tak 96-98. Jak řešíte ukotvení třetí dětské sedačky na prostředním sedadle druhé řady? Tříboďák to nemá a bederní pás na přichycení se mi zdá dost málo (počítám samozřejmě s uspořádáním 3 sedadel vedle sebe, vzadu nic).

Jde tohle nějak inteligentně řešit, např. existuje nějaké dodělání tříbodového pásu na tuto sedačku, nebo případně sehnat sedačku se zabudovanou dětskou a dát ji doprostřed (jestli je to technicky možné)... Má někdo zkušenost?

Díky..

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

ahoj nechci te zklamat ale tohle asi nevyresis...tribodovy pas v prostredni rade ma az rocnik 2004 a vys..nedavno jsem to videl u znameho a docela jsem na to cumel...ze stropu se mu naviji ten treti uchyt....jedina sance ze koupis 6 sedadlo a budes to poutat vzadu

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: INTERIÉR: dětské sedačky

Příspěvek od jenda »

moskalenko píše:Doufám že zanedlouho budeme novými majiteli Sh nebo Al. Mám dotaz, který jsem tu nenašel. Budem kupovat ročník tak 96-98. Jak řešíte ukotvení třetí dětské sedačky na prostředním sedadle druhé řady? Tříboďák to nemá a bederní pás na přichycení se mi zdá dost málo (počítám samozřejmě s uspořádáním 3 sedadel vedle sebe, vzadu nic).

Jde tohle nějak inteligentně řešit, např. existuje nějaké dodělání tříbodového pásu na tuto sedačku, nebo případně sehnat sedačku se zabudovanou dětskou a dát ji doprostřed (jestli je to technicky možné)... Má někdo zkušenost?

Díky..
Hledej provedení Family s integrovanými dětskými sedačkami ta dětská sedačka jde dát i doprostřed, pokud v té době používáš velikost pro nejmenší děti (9 - 18 kg) které využívají integrovaný 5 bodový pás, Nebo jsou ještě auta která mají i pro prostřední sedadlo 3 bodový pás vedený ze střechy ale nevím zda to měly i I

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

matyasss píše:ahoj nechci te zklamat ale tohle asi nevyresis...tribodovy pas v prostredni rade ma az rocnik 2004 a vys..nedavno jsem to videl u znameho a docela jsem na to cumel...ze stropu se mu naviji ten treti uchyt....jedina sance ze koupis 6 sedadlo a budes to poutat vzadu
Mám rok 2002 a ten pás ze stropu tam mám, tuším že to měla auta, která z výroby měla 3a více dětských sedaček.

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Marek77 »

Pokud chceš koupit Sharan I, tedy do roku 2000, budeš mít na středním sedadle pouze bederní pás - s tím nic nenaděláš.
Pokud potřebuješ tři dětské sedačky, postupuj přesně, jak Ti radí výše - kup vůz s dětskými sedadly integrovanými do sedaček prostřední řady. Budeš mít levou a pravou sedačku s dětskými sedadly a vzájemně zaměníš pravou s prostřední. Tím budeš mít vlevo a uprostřed dvě dětské sedačky od výrobce a na pravou stranu si plácneš klasickou dětskou sedačku na tříbodový pás.

Nebo kup klasický vůz s pěti běžnými sedadly a k tomu na inzerát dokup sedačky s integrovanými dětskými sedačkami (kolik kusů potřebuješ), které potom umístíš na místa, která jsem popsal výše. Klasické sedačky potom bez problémů obratem prodáš, poptávka po nich je obrovská (mnozí z nás mají jen pět sedadel a potřebují dokoupit dvě poslední).

Vozím v autě pět dětí, takže to znám :-D.

Uživatelský avatar
moskalenko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od moskalenko »

Tak jo, moc diky. Za deset let si zas poridime nakyho "staryho" Sharana dvojku, u ktery to uz bude :))

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Marek77 »

moskalenko píše:Tak jo, moc diky. Za deset let si zas poridime nakyho "staryho" Sharana dvojku, u ktery to uz bude :))
Za deset let nebudeš potřebovat dětské sedačky :-D.

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

jenda píše:
matyasss píše:ahoj nechci te zklamat ale tohle asi nevyresis...tribodovy pas v prostredni rade ma az rocnik 2004 a vys..nedavno jsem to videl u znameho a docela jsem na to cumel...ze stropu se mu naviji ten treti uchyt....jedina sance ze koupis 6 sedadlo a budes to poutat vzadu
Mám rok 2002 a ten pás ze stropu tam mám, tuším že to měla auta, která z výroby měla 3a více dětských sedaček.
aha tak vidis furt se clovek musi vzdelavat :D ..ja myslel ze to davali az do tech novejsich..kazdopadne je to priplatkova vybava a moc jich to mit nebude..ja to videl zatim jednou 8O

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tady je foto, jak to vypada ve dvojce, v jednicce je to asi stejne, ze 8)
Přílohy
shemik - detske sedacky 03.JPG
shemik - detske sedacky 03.JPG (36.53 KiB) Zobrazeno 11147 x
shemik - detske sedacky 02.JPG
shemik - detske sedacky 02.JPG (32.8 KiB) Zobrazeno 11159 x
shemik - detske sedacky 01.JPG
shemik - detske sedacky 01.JPG (35.67 KiB) Zobrazeno 11157 x

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

Akorát u těch dětských sedaček chybí límce.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

JJ, pravda, ty nemam, zatim je nepotrebuji, takze je zacnu shanet, az to bude aktualni, ale kdyby nekomu z Vas nejaky prebyval, tak dejte vedet. Dik. 8)

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Jo taky bych chtěl 3bodový pás na prostředni sedacku a možná ze něco vymyslim nevím. Ty lince mám taky,ale jenom 2 zatím to stači a ještě bych potřeboval 1 az ten nejmenší výroste
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Az ten nejmensi povyroste, tak ty starsi uz ho potrebovat nebudou, ne Doliku :?: :lol:

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

To jo to máš pravdu ale co kdyby byla ta holka? A ti dva nejmenší jsou od sebe jemno o 1.5 roku
Rád jezdím Autem.jezdíme celá rodina.Ostrava,Vsetin a tak vseljak možně
Obrázek

Uživatelský avatar
libor_m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor_m »

Dolik píše:Jo taky bych chtěl 3bodový pás na prostředni sedacku a možná ze něco vymyslim ...
Jediným řešením je výměna karoserie :? :lol:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“