FILTRY, PALIVOVÝ: umístění, výměna, vyčištění

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
lubos1947
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 23.12.2014 17:34
Bydliště: Vysočina

Re: FILTRY, PALIVOVÝ: umístění, výměna, vyčištění

Příspěvek od lubos1947 »

hiero, napsal jsi to výstižně, a to nehledě na to frenkmagor3 je ůplně mimo mísu nebot je ve špatném vlákně, má golfa 3 variant, tak by bylo dobré kdyby s dotazy zadával do správného vlákna
Sharan 1998 TDi 81KW motor AFN , Seat cordoba 2003 SDi 50Kw........ Transportér 1991 T4 2,4 57KW-prodán

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: FILTRY, PALIVOVÝ: umístění, výměna, vyčištění

Příspěvek od Marek77 »

Tak ono je v zásadě jedno, kam svůj dotaz napsal. Sice netrefil model auta..... - dobře, může se stát. Každé fórum je uspořádáno jinak. Jsem na šesti fórech různých automobilek a věřte mi, každé je natolik jiné a platí tam tak jiná pravidla a zvyky, že mi trvá pokaždé nějaký čas, než se s tím naučím pracovat.

Jinak rozhodně jsem tu nikoho neurazil. Jak bylo zmíněno - vysvětlil jsem dotyčnému, co se stane, když odkaluje palivový filtr a tudíž mu objasnil, proč se do systému nemůže dostat vzduch.

Tím bych celou tuto epizodu s dovolením uzavřel. Pisatel se dověděl, co potřeboval, příště si jistě dá pozor a své dotazy bude směřovat do subfóra Golfu, nebude se tu o nikoho otírat a bude se chovat slušně. To nám všem slavnostně slibuje :-).

Howg.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“