PARKOVACÍ SYSTÉM: názory, zkušenosti, parkovaci kamery

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
R.S.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.10.2007 11:59

PARKOVACÍ SYSTÉM: názory, zkušenosti, parkovaci kamery

Příspěvek od R.S. »

Chci si dokoupit parkovací systém /zadní/ a uvítám vaše názory, zkušenosti a typy

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: Parkovací systém

Příspěvek od jenda »

mám ho na obou koncích auta :D je výborný, funguje dobře, ty pohledy řidíčů aut ke kterým couvám na 20 cm k nezaplacení :lol: už bych auto bez něj nechtěl, mám ho z výroby.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací systém

Příspěvek od rfarsky »

R.S. píše:Chci si dokoupit parkovací systém /zadní/ a uvítám vaše názory, zkušenosti a typy
Mám jeden zabalenej nepoužitej doma myslím že bychom se mohli dohodnout.Je to BS 415 Phantom

Uživatelský avatar
pokyro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královehradecko

Re: Parkovací systém

Příspěvek od pokyro »

Parkovací systém nemá chybu. Hlavně ve městě, kde je čím dál složitější urvat kus fleku na zaparkování v centru. :)
Taktéž i žena je při couvání jistější. Jediný problém co jsem zaznamenal je ten, že je tak citlivý, že to ohlásí i vysokou trávu za autem. :D
Obrázek Alhambra 2.0i 85 kW.
Toto auto se mi stává životním koníčkem.

Uživatelský avatar
Alfan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most

Re: Parkovací systém

Příspěvek od Alfan »

Mám ho jen vzadu a nechal jsem si ho montovat po koupi u firmy Alarmy Vojtěch v Ústí nad Labem http://www.sequoia.cz/alarmyvojtech/ a to včetně alarmu, maximální spokojenost s přístupem majitele.
Jinak ho velmi oceňuje manželka a samozřejmě, že já taky. A je pravda, že zaregistruje i vysokou trávu :)
Vřele doporučuji.
Obrázek

Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací systém

Příspěvek od x-man »

Na originalni je dobry,ze jsou sensory vepredu i vzadu a ze se sami aktivuji i deaktivuje.
Aktivace,klasicky kdyz se zaradi zpatecka a deaktivace az kdyz auto jede rychlosti vic jak 25km/h.
Coz vidim jako vyhodu oproti "dodelavaným" ty se aktivujou jen pokud se couva,ale jakmile chcete popojet dopredu uz se to vypne.
Ford Galaxy 1.9TDI PD
GSA.KABEL1.CZ
http://www.gsa.kabel1.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
rowan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací systém

Příspěvek od rowan »

pokyro píše:Parkovací systém nemá chybu. Hlavně ve městě, kde je čím dál složitější urvat kus fleku na zaparkování v centru. :)
Taktéž i žena je při couvání jistější. Jediný problém co jsem zaznamenal je ten, že je tak citlivý, že to ohlásí i vysokou trávu za autem. :D
Parkovací systém mám také originální a je to opravdu sqělá věc, jen mě napadlo jak by to fungovalo kdybych měl závěs a připojený vozík, to by mi to při přeřazení na R stále pípalo???

Uživatelský avatar
zyna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Českobudějovicko

Re: Parkovací systém

Příspěvek od zyna »

Pokud máš originál parkovací systém a origo závěs, tak se při zapojeném vozíku parkovačka vypne.
U dodělávaném závěsu a orig parkovačky záleží, zda auto pozná v elekt. obvodu vozík, pak dokáže odpojit parkovačku.
U dodělávané parkovačky a závěsu je to stále zapojené a pípá a pípá.
Tak mi to alespoň vysvětlil jeden přes elektriku.

Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací systém

Příspěvek od x-man »

rowan píše:
pokyro píše:Parkovací systém nemá chybu. Hlavně ve městě, kde je čím dál složitější urvat kus fleku na zaparkování v centru. :)
Taktéž i žena je při couvání jistější. Jediný problém co jsem zaznamenal je ten, že je tak citlivý, že to ohlásí i vysokou trávu za autem. :D
Parkovací systém mám také originální a je to opravdu sqělá věc, jen mě napadlo jak by to fungovalo kdybych měl závěs a připojený vozík, to by mi to při přeřazení na R stále pípalo???

Presneji pres VAG nastavujes jestli ma auto s parkovacim asistentem tazny zarizeni nebo ne.
Kdyz ano system vyhodnocuje sensory jinym zpusobem (kvuli kouly-prostredni sensory neraguji na tazny),ale to musis nastavit pres VAG pokud mas dodelavany tak to pravdepodobne nemas nastaveny.
Pokud pripojis vozik,tak by se mel cely system odpojit
Ford Galaxy 1.9TDI PD
GSA.KABEL1.CZ
http://www.gsa.kabel1.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: PARKOVACÍ SYSTÉM: názory, zkušenosti

Příspěvek od kazbic »

A jaké zkušenosti máte s tou couvací kamerkou ? Viděl jsem to u Bitviho a zdá se mi to perfektní.Zařadí zpátečku a ze zpětného zrcátka se mu zapne monitor.Vidí to i v barvě,co se děje za autem.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PARKOVACÍ SYSTÉM: názory, zkušenosti

Příspěvek od Shemik »

Take by me zajimalo, co je videt z te kamery. Koukal jsem na to sice na srazu u Bitviho, ale asi jsem nezkoumal zorny uhel. Ta kamera je namirena vodorovne za auto, tak by me zajimalo, zda vidi take dolu od sebe na naraznik. 8)

Take me napadla dalsi vec a to je takova ta nalepovaci cocka na zadni sklo, nemate, nebo nemel jste to nekdo? Jak je pres to videt dolu na naraznik? Co to stoji a jsou v tom rozdily, nebo je jedno jakou covek koupi? Uz jsem o tom jednou uvazoval, ale nejak jsem na tpo zapomel. Kdysi mi jeden taxikar s Pazoutem 805 rikal, ze to koupil asi za 40 Kc. 8)

Uživatelský avatar
lapaja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwer
Kontaktovat uživatele:

Re: PARKOVACÍ SYSTÉM: názory, zkušenosti

Příspěvek od lapaja »

Tak já mam couvací senzory (neoriginál) , ukazují na min. 20cm vzdálenost. Kameru mam umístěnou nad SPZ a ukazuje do vzdálenosti 1.5 - 2 metrů, mam ji šikmo dolů. Ta kamera má u sebe 2 redukce pro nastavení různých úhlů.Kamera je super najedu si na 1cm. Tu lupu jsem měl na autě,nic moc a ještě začala žloutnout.

R.S.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.10.2007 11:59

Re: PARKOVACÍ SYSTÉM: názory, zkušenosti

Příspěvek od R.S. »

4 rfarsky

Dík za nabídku, ale budu pořitovat senzory zn. Valeo. Sice dražší, ale údajně kvalita. Jinak u některých senzorů Valeo nevadí tažné, jde zesilovat-zeslabovat-vypínat zvuk, detekuje vadný senzor ap.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PARKOVACÍ SYSTÉM: názory, zkušenosti

Příspěvek od patper »

Ahoj,dnes jsem koupil parkovaci kameru snimaci uhel 170 stupnu :!:
Vecer se vrhnu na montaz :wink: A dodam foto :idea:

Uživatelský avatar
Auto1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava city
Kontaktovat uživatele:

Re: PARKOVACÍ SYSTÉM: názory, zkušenosti

Příspěvek od Auto1 »

Kdo máte originál PDC,umíte mi říct,jaké máte kódování?
VAG/Ostatní ŘJ/Park.pomoc 76/Kódování 07/a software máte co??
Píše mi to 00117,máte něco jiného?

Jinak je to rok 01

Díky.
IMPORT A PRODEJ AUT: http://www.1auto.tk" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“