MOTOR: zástavba motoru AHF (TDI 81 KW Golf IV) do SAG I.

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: MOTOR: zástavba motoru AHF (TDI 81 KW Golf IV) do SAG I.

Příspěvek od Marek77 »

jenda píše:V čem je nebezpečnější výměna motoru za neschválený typ od provedení neschválení úprav převodovky nebo dokonce její výměnu za převodovku z úplně jiného auta?
Možná je to srovnatelné. Ale pokud víš, já jsem odpůrcem zástaveb 6q převodovek u SAG prvé generace, pokud narážíš na tuto problematiku.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR: zástavba motoru AHF (TDI 81 KW Golf IV) do SAG I.

Příspěvek od patper »

Marek77 píše: Ale pokud víš, já jsem odpůrcem zástaveb 6q převodovek u SAG prvé generace, pokud narážíš na tuto problematiku.
....ty vado,ty me stale udivujes :roll: neni to tak dlouho,co jsi psal,ze chces dat 6q do sveho.... potom te odradila ta ''prace'' :idea: A ted kdyz to nekdo udelal,tak jses odpurce :158: ....

P.S. uz je to tu dost O.T. omlouvam se ,ale todle uz je opravdu mooooc :!: :evil:

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR: zástavba motoru AHF (TDI 81 KW Golf IV) do SAG I.

Příspěvek od g2tdi »

Milí marku, než začneš tvrdit ot že sem malý kluk který je nezkušený a někoho přejede na křižovatce, takxe nejdřív usvědč jesi náhodou ten malý kluk nemá nacouváno víc než ty naježdíno dopředu, nepovažuju se za super jezdce nebo opraváře. Když narážíš na ten nick, tak ten vznikl asi jak chápeš z dvojkového golfa kde byl motor TDI. Mluvíš o poddimenzovýnch brzdác ten tvuj známej s oktávkou sdi kam dal tdi to je proste o tom jak ty lidi přemejšlej, já když dával tdíčko do dvojky golfa tak už tam dávo byly brzdy z 16tiventila který jsou postavený na tršku větší víkon než má celý tdi, takže zase ze mě nědělej psycho který neumí přemejšlet, s brzdama u sharana: viz abeljosef. ty brzdy sou opravdu stejný a je jedno jesi to má 66 nebo 81 kw, a ten motor silnější sem tam nedával abych se někde s někym honil a závodil, na takový věci bych si fakt nekupoval takhle velký auto a to že bych někoho v mym okolí ohrožoval to jako třeba myslíš že bych kvuli většíu výkonu třeba srazil auto který by jelo ve vedlejšim pruhu asi ne? :mrgreen: silnější motor jsem volil proto že tahám 2tunový vleky a na to 66 je fakt slaba oo teda ta 81 neni nic extra, ale co si budem povídat pro tebe je KRITICKÁ HROZBA silnější motor o 20 koní, větší než člověk kterej má načipovanej motor třeba o 50 koní :?: :?: :?: :?: A přesně jak říkal Jenda myslim si že je to menší zlo než do 5tiq převodovky ze sharana cpát střeva z focuse nebo mondea, nedokážu si domyslet důsledky kdyby to fakt třeba šlo(jen teorie) (jak si tady s hroznou slávou PROPAGOVAL ) že by si to třeba rozjel na 130 na dálnici za tebou rychlejší jezdci což je a našich dálnicích běžné a tobě by se ty střeva rozlítly a ryfly by se ti přední kola a to ještě bez rozsvícenejch brzdovejch světlech, počítam že minimálně dva by byli v tobě :idea: :idea: :idea: :idea: to si myslim že je nebezpečnější než silnější motor :idea: :idea: :idea:
V žádnym případě po nikom tady nechci aby mě chválil nebo plácal po zádech jak sem dobrej. Já beru všechny názory, když teda maj hlavu a patu. Moje zástavby probehly v klidu, míru, bez nehod, bez žádnejch konfliktu a jezdej do dneška a všechny krom žtiq v jedničkový alhabře jezdej minimálně 2 roky, znám i třeba lidi který do 1sharana nacpali PDéčko i se 6tiq a jezdej normálně víš závodníci který srážej lidi na přechodu nemusej mít 300konový auto stačí jim na to i polskej fiat, neni to proste o tom co v tom aute je za motor brzdy a tak, vždycky ale vždycky je na vině lidskej faktor, timhle fakt končím protože to co tady píšeš je tvuj názor ale ještě sem nikoho nevidel že by s ím souhlasil :nail:
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“