MOTOR, TEPLOTA: 1,9TDi přehřívání motoru Galaxy II

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
LordDave
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

MOTOR, TEPLOTA: 1,9TDi přehřívání motoru Galaxy II

Příspěvek od LordDave »

...ahoj,potřeboval bych pomoct zjistit,co mam za problem.Koupil jsem si Galaxy(je to cca den a půl) r.v.2001 a přehřívá se mi motor.Najeto zatim jen cca 250km.
-přišel jsem zatim jen na to , že mi uniká chladící kapalina z exp.nádobky.Původní majitel s tím už asi něco měl , protože má na te nadobce podomácku přidělanou hadičku , aby mu to neteklo po motoru , ale pěkně na zem.Kapalinu vždycky doleju , ale během cca 10-15km je schopno vytect asi 0,35 litru
-neví někdo co s tím je ?

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Tady :arrow: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=25109" target="_blank máš něco ohledně přehřívání motoru
Obrázek

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

No chlape okruch musí být uzavřený a natlakovaný pokud tam máš někde dírku na hadičku tak zadělat nebo vyměnit nádobku či víčko .Pokud tlakouvej okruh otevřej tak je jasné,že to uvaříš při těhlenstech teplotách.Díky uzavřenému ntlakovanému chladícímu okruhu je možné mít na motoru třeba 105°C a nic se mu nestane.

Uživatelský avatar
Aldys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Aldys »

LordDaveMám zkošenost takovou že při studeným motoru by měla být hladina v nádobce na MIN,při teplím motoru ti stoupne na MAX,jak doliješ při studeným na MAX tak ti to co je navíc vytlačí ven.

Uživatelský avatar
dolcett
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od dolcett »

jak rika rfarsky, okruh ma byt uzavreny, spis mu to utikalo vickem a tak tam dal hadicku ale v zime byses asi nedoplatil za nemraz.kapalinu.

Medirol UK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.05.2013 17:51

Re: MOTOR, TEPLOTA: 1,9TDi přehřívání motoru Galaxy II

Příspěvek od Medirol UK »

Zdarec ve spolek , Kluci mám menší problém v oběhu vody mám nahoře malé elektrické čerpadlo , které ,asi dochlazuje motor po odstavení mám sharan 2002 2,8 V6 4 motion , a teď ten problém u toho čerpadla mi prasknul vstup, myslíte že to čerpadlo je tam zas tak nutné a jestli jsem s tím schopen když je jen propojím nějakých 1700 km ?
díl je číslo 0 392 020 073 je to doběhové čerpadlo. ale stojí tu v Anglii 160 liber a to ted nechci dávat, ptám se mohu s tím jet ?

Uživatelský avatar
matko001
Závodník
Závodník
Příspěvky: 639
Registrován: 19.06.2012 23:32
Bydliště: Amsterdam NL

MOTOR, TEPLOTA: 1,9TDi přehřívání motoru Galaxy II

Příspěvek od matko001 »

Mam ti ho skusit zohnat tu v NL? Alebo planujes to skusit fixnut nejako inak?
Rodinny Ford Galaxy 2003, 1.9 TDI 96kw, 6 st.
Vozitko mojej polovicky: Ford Focus mk1 2000, 1.8 benzin
Byvale rodinne auto: Ford Mondeo 2003 kombi, 2.0 TDCi, 6 MMT

Medirol UK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.05.2013 17:51

Re: MOTOR, TEPLOTA: 1,9TDi přehřívání motoru Galaxy II

Příspěvek od Medirol UK »

matko001 píše:Mam ti ho skusit zohnat tu v NL? Alebo planujes to skusit fixnut nejako inak?

Tak ho budu kupovat až v čechách mechanik mi řekl že je to tam celkem k ničemu , takže ho seženu až v Čechách :-) Prosím tě napiš mi SZ s kontaktem na tebe jestli žiješ v NL , rád bych se tě na něco zeptal ! Aleš

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“