Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ALARM: výpadky alarmu, vynechává
PříspěvekNapsal: 29.01.2009 21:46 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.09.2008

22

Štramberk

Alarm tam je orginál.Včetně ultrazvukových čidel.Mám dál problém se stěračema a s čidlem teploty motoru.Zjistil jsem že to všechno vede v jednom svazku.Budu ho muset odmotat a zkontrolovat.

PříspěvekNapsal: 30.01.2009 00:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

130

slovensko malacky

Tombrd píše:
Alarm tam je orginál.Včetně ultrazvukových čidel.Mám dál problém se stěračema a s čidlem teploty motoru.Zjistil jsem že to všechno vede v jednom svazku.Budu ho muset odmotat a zkontrolovat.

tak potom ci to nieje ako u fabie tam ked do toho zvazku natenie voda odhnije tam kabelaz resp ju to nejako narusi a musi sa ten zvazok vymenit

PříspěvekNapsal: 09.02.2009 22:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.09.2008

22

Štramberk

Zdravím.Prosím o radu k origo alarmu.Při narušení dojde pouze k blikání,ale houkačka nehouká.Pojistky v hlavním panelu dobré.Houkačka při přímém napojení na aku funguje.Stalo se to ,kdy jsem nedovřel okna a ultrazvukové snímače aktivovali alarm.Údajně houkalo celý den,ale večer už jen blikalo.VW-Sharan2 ,1,9TDi 85kw 05/2001.Děkuji.

Alarm vyřešen.Zcela logicky jsem jsem ve Vagu přepínal houkačku alarmu na Německo nebo V.Británii nebo zbytek světa a nic nehoukalo.Dnes jsem zkusil přepnout houkačku na vypnuto a zázrak-houkačka houká.Tímto Všem děkuji za pomoc. :lol:

PříspěvekNapsal: 16.02.2009 22:16 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

130

slovensko malacky

Tombrd píše:
Zdravím.Prosím o radu k origo alarmu.Při narušení dojde pouze k blikání,ale houkačka nehouká.Pojistky v hlavním panelu dobré.Houkačka při přímém napojení na aku funguje.Stalo se to ,kdy jsem nedovřel okna a ultrazvukové snímače aktivovali alarm.Údajně houkalo celý den,ale večer už jen blikalo.VW-Sharan2 ,1,9TDi 85kw 05/2001.Děkuji.

Alarm vyřešen.Zcela logicky jsem jsem ve Vagu přepínal houkačku alarmu na Německo nebo V.Británii nebo zbytek světa a nic nehoukalo.Dnes jsem zkusil přepnout houkačku na vypnuto a zázrak-houkačka houká.Tímto Všem děkuji za pomoc. :lol:

no vidis to super

PříspěvekNapsal: 22.09.2009 22:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.11.2008

108

MoraVWa u Olomouce

Ahoj.
Právě jsem si přivezl sharánka z čištění,protože byl po dovči jako ..... A všiml jsem si,že mi pořád svítí červená kontrolka imobilizéru či čeho ve dveřích i po vytažení klíčku ze zapalování.Nejde ani deaktivovat alarm dvojím zmáčknutím,pořád svítí.A když zamknu tak to stále svítí a bliká to tak,že se jen svit zesiluje a zeslabuje.Zhasne pouze po otočení klíčku a nastartování.Tak nevím,alhambra po zamčení bliká klasicky a po vytažení klíčku to světýlko zhasne.Tedy alespoň si to myslím :? .Máte prosím někdo nějakou radu.Dík.

PříspěvekNapsal: 29.09.2009 22:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

19.05.2008

112

Čerčany

Mám něco podobného.Dnes jsem odemk auto u spolujezdce a když jsem ho tam zase zamk,tak se zamkli akorád spolujezdcovi dveře a nic jiného.Na zadku to taky nešlo,akorád u řidiče jsem to zamkl.Pak jsem nastartoval a chcíp a najednou to šlo.
Nicméně mi to funguje blbě,poněvadž mi po zamknutí okamžitě bliká ta dioda.Myslím ,že je to ve dveřích spolujezdce.Kdysi jsem to měl rozebrané,ale nic jsem nenašel.Ale zámek je tam jinej,než ve dveřích řidiče.Ráno jedu na dovču do Francie,tak doufám,že se mi to někde nezblázní,nebo nevyskratuje.

PříspěvekNapsal: 10.12.2009 13:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

109

Velvary

Přátelé zapomeňte na origo alarm a instalujte něco lepšího. Včera mi pod oknem ukradl nějaký dobrák autorádio a přehrávač (předpotopní a historický kus, asi sběratel). Alarm se u našich vozů vypíná velice jednoduše. Jako kdyby tam nebyl. Už se to psalo někde jinde, ale pro zopakování. Stačí rozlomit vložku zámku a je to (rychlejší než otevření klíčem). Je vypnutý alarm a auto je otevřeno. Potom můžete takový vůz odemykat a zamykat třeba šroubovákem. Někdo radí zaslepit zámky a používat pouze dálkové ovládání. Co je lepší, nechat rozbít si okno, nebo zámek? Já zatím dávám přednost zámku.
Trochu jsem odbočil od tématu, ale můj poznatek je - neřešte originál alarm - je to ztráta času.

VW Sharan 1,9TDI 85kW AUY, model 2001

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 10.12.2009 16:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

01.10.2008

2659

Praga

Bassoriusi mas samozrejme pravdu. Asi pred rokem jsem i videl videa, jak se daji ukrast ruzna auta, resp prekonat fabricke alarmy. Kazde auto tak 20s maximalne, nejlepsi byl nejake BMW ci co to bylo, tam borci vzali DO od televize a bylo vymalovano :-)

Ale vem si, ze ve tvem pripade, pokud by se tam zlodej blbec nedostal, tak vymlati okynko a stejne si vezme, co chce. Na to jeste moc ucinnych zabezpeceni neni, snad jen bezp. folie.

PříspěvekNapsal: 10.12.2009 16:36 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3915

Trnava

Parizku tie videa co si videl su su nezmysly ktore vypustili do eteru poistvove. Otvorit auto dialkovym od videa je blbost. Chceli len zvysit predaj poistiek. Dodatocne sa potom k tomu priznali.

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

PříspěvekNapsal: 10.12.2009 16:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

01.10.2008

2659

Praga

Je to mozne, to uz nevim. To s DO je divne, ale u nekterych tech vychytavek bych se nedivil, kdyby byly nedaleko od pravdy..

Předmět příspěvku: Problém s elektrikou Alhambra 01
PříspěvekNapsal: 10.06.2011 20:09 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

30.01.2011

25

Praha

Zdravím, začal jsem mít problém s elektrikou u Alhambry r.v. 2001. Jako první přestaly blikat blinkry při odemčení a zamčení auta (original centrál s alarmem na DO) zároveň jsem zjistil, když podržím klíč v zámku (jediný funkční zbyl v 5-tých dveřích, oba přední jsou zaslepené) při odmenčení všechny okna normálně sjedou, ale při zamčení, auto se normálně zamkne, můžu držet jak dlouho chci, ale stažená okna nevyjednou :( . Co se bliknutí týče, tak zároveň s tím, že auto nebliká při zamykání/odemykání, začaly blbnout varovné. Když je zapnuté zapalovaní, varovné normálně blikají, když ale vypnu klíček vypnu i varovné. Když si před nedávnem někdo v noci "půjčil" navi auto při tom ani nepíplo :cry: . Po načtení jsme zjistil, že se k tomu ještě přidala houkačka alarmu - chyba 1134 049 houkačka alarmu bez komunikace (po připojení na přímo funguje). Chyba nejde smazat, jinak auto nepíše žádnou jinou závadu a pojistky jsou OK. Hledal jsme v Sherloku jak divej, ale nic podobného nenašel. Máte někdo tip na co se zaměřit, všechno ostatní funguje jak má...?

Předmět příspěvku: Re: Problém s elektrikou Alhambra 01
PříspěvekNapsal: 10.06.2011 20:44 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12846

Humpolec

funguje siréna v testu akčních členů? jde do sirény napájení?

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

Předmět příspěvku: Re: Problém s elektrikou Alhambra 01
PříspěvekNapsal: 10.06.2011 20:49 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

30.01.2011

25

Praha

Při testu akčních členů siréna mlčí a proud na svorkovnici není

PříspěvekNapsal: 14.04.2013 19:46 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.09.2008

17

Šternberk

Dnes jsem otevíral kapotu a zavadil o ten hříbek.
Takže auto začalo houkat - to jsem nevěděl,že to tam vůbec je.

No ale kde se to vypíná.
Musel jsem odpojit baterku aby byl SHUT UP!
U baterky je ten hříbek taky ale nějak nereagoval na nic
Máte někdo něco takovýho

díky

Přílohy:
DSCN8131.JPG
DSCN8131.JPG (163.09 KiB) Zobrazeno 421 krát

PříspěvekNapsal: 15.04.2013 06:22 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

03.07.2010

1261

Staňkovwice

Podle mého je to nějaká samodomo dodělávka. Pokud ano, tak Ti tady asi těžko někdo poradí jak se to ovládá a k čemu to slouží.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]