AUDIO, VIDEO: dodatečná instalace (fotky)

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
x
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od x »

Mike píše:tak já se chystám na velkou navi, až teda budou koruny a nějaká dobrá nabídka, jinak jsem zatím dával jen LCD do opěrek předních sedadel a přehrávač dvd :-)

Můžeš sem hodit fotku těch lcd ??

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

x píše:
Mike píše:tak já se chystám na velkou navi, až teda budou koruny a nějaká dobrá nabídka, jinak jsem zatím dával jen LCD do opěrek předních sedadel a přehrávač dvd :-)

Můžeš sem hodit fotku těch lcd ??
Přílohy
LCD.jpg
LCD.jpg (29.31 KiB) Zobrazeno 12500 x

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Kurňa a jak na to koukáš když jedeš? NO možná by šlo spolujezdcovo sedadlo otočit o 90°
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od zigor »

pistahufnagl píše:Kurňa a jak na to koukáš když jedeš? NO možná by šlo spolujezdcovo sedadlo otočit o 90°
Za jízdy na to bude asi težko koukat :D ,ale v zácpě,mno..

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

pistahufnagl píše:Kurňa a jak na to koukáš když jedeš? NO možná by šlo spolujezdcovo sedadlo otočit o 90°
to se dořeší, velká navi a propoj dvd do ní :-), teď to mám jen pro naše dva kluky mrňavý

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

ono je to zakazane

Příspěvek od abeljozef »

Aj ine original DVD systemy v dosahu sofera ak sa pohnes tak prestanu zobrazovat. Je na to asi aj nejaky predpis.

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: ono je to zakazane

Příspěvek od jenda »

abeljozef píše:Aj ine original DVD systemy v dosahu sofera ak sa pohnes tak prestanu zobrazovat. Je na to asi aj nejaky predpis.
Předpis na to je, bývá to řešené pomocí kontaktu od ruční brzdy, to samozřejmě lze vyřadit.

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

mam skor pocit ze cez gala

Příspěvek od abeljozef »

Myslim ze to je skor cez GALA signal do radia. Ten dava radiu signal o rychlosti a radio samo pridava na hlasitosti ay tlmilo narastajuci hluk v kabine.

Uživatelský avatar
Miran
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od Miran »

Ty obrazovky to je supr můžeš napsat něco blíž . Co to je za značku a kam jsi umístil dvd musí být přece na 12V nebo tam máš nějaký násobič napětí.Nebo se dá sehnat na 12V možná jo v autobusech to taky funguje , ale to je asi na 24V
Naposledy upravil(a) Miran dne 01.02.2007 08:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Miran píše:Ty obrazovky to je supr můžeš napsat něco blýž . Co to je za značku a kam jsi umístil dvd musí být přece na 12V nebo tam máš nějaký násobič napětí.Nebo se dá sehnat na 12V možná jo v autobusech to taky funguje , ale to je asi na 24V
Koupil jsem to na aukru za 8000kč ještě je to 1 1/2 v záruce, je to set od Denveru (vím že to není asi žádná značka ale funguje :) ) ten set se skládá z dvou LCD 7" a přehrávače DVD, ten přehrávač jde napojit buď do zapalovače v autě, nebo je tam trafo do sítě 220v, + je k tomu 3x ovladač (2x obrazovka + 1x DVD). DVD jsem umístil do zadní kapsy na sedadle spolujezdce (prozatimní řešení, až bude velká navi tak to dám dopředu do spodního kaslíku).

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »


Uživatelský avatar
Miran
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od Miran »

Jo je to dost dobrý.Jaký jsi tam měl opěrky já tam mám ty děravý do těch jsi to napasoval?

Uživatelský avatar
Miran
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od Miran »

TAK JSEM SE DOČETL ,ŽE TO MÁ NĚJAKÝ ŘEMÍNKY NA PŘIPEVNĚNÍ .
TAKY TO SUNDAVÁŠ NEBO TO TAM JE NA STÁLO. MYSLÍM KVŮLI LIDEM DNES UKRADNOU NOS MEZI OČIMA ASI BYCH SE STÍM BÁL STÁT NA NOČNÍ PŘED FABRIKOU

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Miran píše:TAK JSEM SE DOČETL ,ŽE TO MÁ NĚJAKÝ ŘEMÍNKY NA PŘIPEVNĚNÍ .
TAKY TO SUNDAVÁŠ NEBO TO TAM JE NA STÁLO. MYSLÍM KVŮLI LIDEM DNES UKRADNOU NOS MEZI OČIMA ASI BYCH SE STÍM BÁL STÁT NA NOČNÍ PŘED FABRIKOU
Nazdar,jestli je to na me,tak jsem poridil prave tohle kvuli tomu,ze to jde sundavat :wink: a doma si take muzes hrat :wink: Jo jo ,je to chycene paskama dalsi vyhoda - je tam integrovany dvd a velke rozliseni,jeden muzes nechat na operce a jeden si dat dopredu-treba kdyz stojis na D1 :lol:

Uživatelský avatar
x
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od x »

Mám úpně ty stejné LENCO, nechal jsem si dodělat kabely 5m, abych to mohl propojit třeba ze třetí řady až dopředu a abych ty kabely nějak schoval. Ty původní byly hodně krátké. :wink:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“