INTERIÉR, TAPECÍRUNKY: tapecírunky, špunty, ceny, rady

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Snaid_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 08.06.2014 07:49
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

Re: Sharan 2002 tapec ve dveřích

Příspěvek od Snaid_CZ »

Kac21 píše:Děkuju, dnes jsem navštívila servis i čalouníka - prý je to hrozná piplačka, musím dodat rozebrané dveře a vyjde to cca. 2500Kč. Chlápek, co to čistil o reklamaci nechce ani slyšet , pojistku na blbost samozřejmě nemá a samozřejmě trvá na tom, že sem mu dala staré auto a že nemůže vidět, co je pod látkou. ( Podle mě na to tím parním čističem se 160st. vůbec neměl lézt :( ) A že se chovám jako kdybych měla mercedesa. On auto vyčistil a nepřipadá v úvahu, že by mi zničil dveře. Chceme ho někdy prodat a tohle tomu moc nepřidalo tedy. Posílám foto před a po aspoň pro ukázku. Na něm si nic nevezmu.... Fakt mě někteří poskytovatelé služeb překvapují :( Vlastně si zato můžu sama ...Manžela málem kleplo, ale já sem to tam dovezla ... Takže moje chyba ..

Za to může parní čištění, poškodí se tou teplotou ta vrstva látky, na které je nalepená slabá vrstva molitanu a pak se to vydrobí. Já řeším to samé a nevím co s tím.
Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85kW@ 103kW AUY (2001)

Uživatelský avatar
marty_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 07.04.2008 21:42
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: INTERIÉR, TAPECÍRUNKY: tapecírunky, špunty, ceny, rady

Příspěvek od marty_ »

zdravim, muze mi prosim nekdo poradit jakym lepidlem mam prilepit tapec na strope?
mam tam obrovskou bublinu ktera se pomalu zvetsuje.
Nevim co pouzit, mam strach ze se lepidlo propije a udela pak silenou mapu.

Ta latka neni nijak poskozena ci nafoukla, pouze je odlepena od strechy...
viz foto..

predem dik za rady
Přílohy
WP_20170325_08_22_35_Pro.jpg
WP_20170325_08_22_17_Pro.jpg
Sharan I. 98´, AFN, 1,9TDi 81Kw, 4r.automat, tempomat

PavelJandak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 21.11.2010 12:49

plasty v zavazadlovém prostoru

Příspěvek od PavelJandak »

Dobrý den,
mohu Vás poprosit o radu, jak sundat boční plasty v kufru?Jde mi o plasty kolem žárovek.Potřebuji natáhnout elektroinstalaci pro tažné zařízení a nechci nic polámat.Jde o vozidlo Seat Alhambra, r.v.2003.Moc děkuji.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“