TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provedení

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
007houmr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 319
Registrován: 16.02.2009 20:54
Bydliště: Třebíč

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od 007houmr »

To M@rty 74: Proč mě to ani nepřekvapuje :?: To je asi vše co bych řekl k autorizákům.
Tahle situace mě malinko mrzí. Jsem takovej člověk, kterej by si i rád připlatil za jistotu, že svěřil svůj majetek opravdovým profesionálům. Myslím to všeobecně co se týká autorizovaných servisů. Zajímalo by mě, jestli je taková situace jen u nás nebo i jinde za hranicemi ČR a SK.

A k té Jihlavě. Nevím. Myslíte, že za tyhle peníze už je to drahý? Je fakt, že je to "trochu" jiná cifra než ta původní.
VW Sharan, 2.0Tdi, 110kW, CUVC, r.2016

Uživatelský avatar
carel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od carel »

Obůrkovi z Jihlavy mohu doporučit , rozumí tomu a je s nimi výborná spolupráce.
Pokud by měl někdo zájem o montáž v Praze mám tady pár vyzkoušených dílen
se solidním jednáním i provedením. Já dělám do výroby GSM ovládání topení
v případě zájmu je možný i prodej bez montáže.
btw Mám tady samý kladný reference viz forum Touareg a Touran :wink:

alien.xx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 27.09.2011 19:09

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od alien.xx »

Čau všichni, tak dnes sem konečně dodělal ovládání bufíku nezávisle, jen pro inspiraci tady popíšu můj postup, jedná se vlastně o směs postupů co sem nalezl různě po netu. Nejprve sem připojil mezi dva vodiče v prahu u zadních dveří,(D+12V jako že běží motor a z čidla pod stěračema) diody který sem sekládal aby se napětí nepouštělo zpětně do auta a obráceně(použil sem 5A diody pro jistotu), připojil se na zelenej vodič(napájení nafotvýho čerpadla) a 12V červenej. Všecko sem natáhl k rádiu kde sem si zapojil 3 polohovej vypínač(auto, vyp, zap) na klemování čidla stěračů. a dioda s odporem na signalizaci běhu bufíku. ještě sem tam dotáhl kabel od relé 430 na běh oběhovýho čerpadla kterej sem opatřil 6A diodou. A celé ovládání sem vyřešil modulem CR-11 připojenej k autoalarmu Athos 1802. Zatim naprostá spokojenost bufík ovládám pomocí sms které mám mimochodem zdarma v ramci paušálu. Pošlu si smsku BUFIK počet minut kolik chci aby jel a to je vše. Bufík mám tedy zatim vyřešen jako ohřev vody. A můj plán je dozapojit větrák a HE mód klimatroniku na výstup AUX B a třeba 3 minuty před příchodem k autu si zapnu druhou smskou větrák a s již teplou vodou bude okno rozmraženo hnet. :-) práce byla asi 3 hodiny protažení všech kabelů a 2 hoďky celé zapojení a zprovoznění. Celá sranda mě vyšla i s alarmem 10500kč kterej sem si pořídil kvůly bufíku :-)

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od crazyduke »

Ahoj tak už mám také nezávislé topení na DO a naprostá spokojenost. Po 15 min v 0°C měl motor něco kolem 40°C start motoru - nádhera a čelní sklo bez ledu a v autě příjemně!!!!!
Díky kamarádovi za celodenní práci.....
jinak fotky zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... &start=165" onclick="window.open(this.href);return false;
Cena materiálu pod 2000,- :ura1:
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

petr-petr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 18.03.2011 17:06

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od petr-petr »

Ahoj,
mám připravený nezávislý příhřev s časováním a DO, ale...., já jsem trochu nalít na schema (vybral jsem si to, kde je šťáva pro pin 6 přes teplotní čidlo a zároveň pro pin 7 vede z relé „404“, tedy J586), vše korektně připravil pro montáž pod palubku všechny spínací prvky dimenzoval úměrně jištění a průřezům kabelů abych se vyhnul mně nesympatické praho-diodové akci, jenomže....... na autě jsem zjistil, že šťáva pro pin 7 bufa je připojená echt na 15, ale nevím odkud. Nevím kde se dá přerušit tak, aby to byla jen tahle jedna cesta k bufíku a abych nemusel jít "do prahové akce", ktrá se mi pořád příčí.
Poraďte, kdo ví jak to je - přece nebudu fidlat kabely v prahu jen kvůli neznalosti jednoho kabelu.... dík
PP :|
Sharan II. 2000 + 2009

jukinoo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 376
Registrován: 22.09.2008 23:05
Bydliště: ziar nad hronom

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od jukinoo »

pozeral som schemu tak by to mal pin č.6 ktory je napajany z poistky č.3

petr-petr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 18.03.2011 17:06

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od petr-petr »

Ahoj dík, já to taky našel, ale tam není úplně jasný, jestli ten konkrétní kablík jde přímo z téhle potistky (co tam je - faston?), anebo ze svazku B135... nemáš s tím zkušenost? Potřebuji si být jistý, že ten kabel nevede ještě jinam - budu ho přerušovat...
Sharan II. 2000 + 2009

jukinoo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 376
Registrován: 22.09.2008 23:05
Bydliště: ziar nad hronom

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od jukinoo »

podla schemy co mam ide biely kabel priamo od poistky k cidlu ten zvezok b135 je na ciernom kably z tej istej poisky

petr-petr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 18.03.2011 17:06

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od petr-petr »

Ahoj dík za potvrzení, mám také schema, které má takto připojený pin 6 bufíku, ale nepovažoval jsen jej za to "moje", protože signál na 6 pin bufíku vede od spínače F38 (pod stěračovým motorkem), který je napájen přes pojistku S3 (jak jsi potvrdil) přímo od spínací skříňky D vývod 15, přes svazek B163, tedy tento pin, je pod napětím již po zapnutí klíčku, ale co neodpovídá, že signál na pin 7 bufíku vede přímo ze sepnutého relé „404“ (tedy J586), které je spínané ze svazku A81 přes pojistku S19 od „X“ relé J59, které je ovládáno přes svazek A80 přímo vývodem 75 spínací skříňky D, tedy opět již po zapnutí klíčku, a já mám na wagu po zapnutí klíčku "zapnuto" jen v poli dvě, pole jedna se zapne až po nastartování.
Mohu to trochu prozkoumat, ale teď je na to dost zima..... . Hlavně chci mát jistotu, že nevedou jinam - já vím, že v "prahu" bych tu jistotu měl, ale....... no ale možná to tak dopadne.....
PP
Sharan II. 2000 + 2009

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od kubenec »

Na pin 7 jde přece D+, tedy výstup z alternáturu a tím pádem potrvzení běžícího motoru.

Uživatelský avatar
nunicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od nunicek »

Ahoj všichni, taky přispěju trochou zkušeností. Předělávku na nezávislé topení jsem dělal ve svém autě před cca 5ti lety podle návodu tady na foru. Po prvním zprovoznění maximální nadšení. Akorát jsem zjistil, že klimatronik si nějak nepamatuje nastavené teploty. no ale nějak to fungovalo jednu zimu. Další zimu to zdechlo uplně a klimatronik fungoval jen v modu HE. Asi tak rok jsem jezdil tak že sem zapnul topení do modu HE a potom nastartoval. Traagedie. Koupil sem novou jednotku klimy a nezávislé topení sem zlikvidoval.
Teď mě zaujalo řešení Abeljosefa - mužete k tomu prosím napsat něco podrobnějšího? Jsem elektrikář a jistě bych si to dokázal namontovat jen bych chtěl znát trošku podrobnější popis a cenu. Děkuju předem

A nemáte náhodou někdo schéma kam patří el.vodní pumpa? u mého auta není rv98 a přímo před bufíka bych jí davat nechtěl. Nejlepší by bylo schéma hadic z sag II

Díky Zbyněk

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od Skyppy »

Nevím, jestli Ti pomůže tohle:
Přílohy
vodní schema.JPG
Popis.JPG
Popis 1.JPG

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od Marek77 »

Tak, pánové. Nezávisle ovládaný bufík prostřednictvím dálkového ovládání je funkční. Celé mě to vyšlo na 1500 Kč a deset hodin práce.

petr-petr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 18.03.2011 17:06

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od petr-petr »

kubenec píše:Na pin 7 jde přece D+, tedy výstup z alternáturu a tím pádem potrvzení běžícího motoru.
No "D+" je označení výrobce bufíku, pravděpodobně historicky od slova dynamo..... jinak ve standardním automobilovém číslování je to "61" - kontrolka dobíjení. Jenže v Alhambrovejch schematech je písmeno D určeno pro spínací skříňku, kde se "61" vůbec nevyskytuje, pro bufík je odtamtud použita normální "15", tedy "přes klíček". Asi, ale nemohu to prověřit, neboť nevím nic o vnitřním zapojení J501, se funkce "61" křížená s funkcí "X" vyrábí v relé „404“ (tedy J586), z vývodu P7/12 jednotky J501. V to doufám..... .
Pro mojí ř.j. potřebuji právě signál z J585 a ještě najít i ten "druhý" signál co pak vede na "6" přes F38 (pokud tento vede přímoé na 7 buffa).
Je to pakárna, mám pět schemat zapojení buffů, ale ani jedno neodpovídá tomu mojemu (není to tím že je to šaryk?).
Dík
Naposledy upravil(a) petr-petr dne 08.02.2012 01:36, celkem upraveno 2 x.
Sharan II. 2000 + 2009

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: TOPENÍ, BUFÍK: nezávisle ovládaný příhřev D5W-Z, provede

Příspěvek od kubenec »

Já Ti nevím, ale Fabie není hystorické auto a D+ používá taky a o 61 tam není ani slovo.
FABIA-Elektrická schémata.pdf
(116.05 KiB) Staženo 107 x

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“