POJIŠTĚNÍ HAVARIJNÍ a KRÁDEŽ: kde, za kolik, zkušenosti

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
jk147
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: POJIŠTĚNÍ HAVARIJNÍ a KRÁDEŽ: kde, za kolik, zkušenosti

Příspěvek od jk147 »

Generali - pojištěno na 350.000,- Allrisk s 5% spoluúčastí a 40% bonusem, pojištění všech oken s 10% spoluúčastí na 10.000,- a pov.ručení s 40% bonusem, to vše za 5.160,- čtvrtletně.

candat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 25.09.2007 21:53
Bydliště: sušice

Re: POJIŠTĚNÍ HAVARIJNÍ a KRÁDEŽ: kde, za kolik, zkušenosti

Příspěvek od candat »

česká pojištovna pojištěno na 200 000 tis spolučast10% havárie odcizení živel rv 98 - 3488kč/ měs

Bilardos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 06.01.2008 16:26
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE AUT: ukradli nám skoro nového Sharana

Příspěvek od Bilardos »

Já mám celkem jasno. Samotná pojistka proti krádeži tolik nevyjde (cca 4k) a přece jen se bude klidněji spát. Je ale pravdou, že i tak to nasere a kdo ví, kdy pak člověk případně uvidí peníze od pojišťovny.
SII - 1,9 -85kW

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: KRÁDEŽE AUT: ukradli nám skoro nového Sharana

Příspěvek od abeljozef »

To ako som dopadol s havarijnou poistkou po kradezi 5.5 rocneho auta Vam dam coskoro vediet.

mařena
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.01.2008 09:19
Bydliště: severní čechy

Re: KRÁDEŽE AUT: ukradli nám skoro nového Sharana

Příspěvek od mařena »

Bilardos píše:Já mám celkem jasno. Samotná pojistka proti krádeži tolik nevyjde (cca 4k) a přece jen se bude klidněji spát. Je ale pravdou, že i tak to nasere a kdo ví, kdy pak člověk případně uvidí peníze od pojišťovny.
Pojistka proti krádeži na auto,který má cca 300tis. hodnotu, vychází kolem 10 tis, záleží, u který pojišťovny to pojišťuješ......
A stejně ve finále ti pojišťovna vyplatí takzvanou obvyklou cenu vozu, což je cena, kterou ti pojišťovna vypočítá z tabulek, podle stáří a výbavy.......a ta se rozhodně nebude blížit částce, na kterou máš auto pojištěný.....
Je to smutný, ale je to tak.......

Bilardos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 06.01.2008 16:26
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE AUT: ukradli nám skoro nového Sharana

Příspěvek od Bilardos »

Pokud dáš pojistku jen na krádež, tak třeba Česká pojišťovna (krádež a živel) vychází cca 5000Kč.
SII - 1,9 -85kW

mařena
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.01.2008 09:19
Bydliště: severní čechy

Re: KRÁDEŽE AUT: ukradli nám skoro nového Sharana

Příspěvek od mařena »

Samozřejmě se výše pojistky bude lišit podle toho, u který pojišťovny auto pojišťuješ. Ale pochybuju, že by tam byl 50% rozdíl....

Bilardos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 06.01.2008 16:26
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: KRÁDEŽE AUT: ukradli nám skoro nového Sharana

Příspěvek od Bilardos »

přístup na jejich web máš taky, tam je online kalkulačka. Je opakuji, že to není celé havarijní, ale jen proti krádeži.
SII - 1,9 -85kW

mařena
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.01.2008 09:19
Bydliště: severní čechy

Re: KRÁDEŽE AUT: ukradli nám skoro nového Sharana

Příspěvek od mařena »

Tak sem to tam naťukal a musim ti dát za pravdu..... vyšlo mi to celkem na 5.800,-
Asi příště, až budu šarana pojišťovat, tak zvolim jinej pojišťovací ústav..... :D
Já to měl u ČPP...a to mi u nich běží 7 povinejch ručení....a platil sem 10500,-......a taky to byla jen krádež a živel.....

mařena
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.01.2008 09:19
Bydliště: severní čechy

Re: KRÁDEŽE AUT: ukradli nám skoro nového Sharana

Příspěvek od mařena »

teď se ještě jedná o to, jak se česká staví k plnění.......
Já teď čekám do 15ti dnů peníze od ČPP za krádež, tak sem taky napnutej jak struna.......kolik budu v mínusu.... :cry:

Uživatelský avatar
karlos hk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 31.05.2008 21:49
Bydliště: Hradec Králové

Re: POJIŠTĚNÍ HAVARIJNÍ a KRÁDEŽ: kde, za kolik, zkušenosti

Příspěvek od karlos hk »

Chlapi, před měsícem jsem si havarijně pojistil přes svého známého makléře Alhambru, vybíral mi nejlepší pojišťovnu. Vyhrála to Uniqa, druhá nejlepší byla Generali. Pojistná částka 400.000, spoluúčast 10% min. 8.000, ALL RISK (havárie, odcizení, vandalismus, živel), bez pojištění skel (mám v povinném ručení), rozšířená asistence po Evropě, Construct, cena 13.665 Kč za rok. Dal mi hodně velkou slevu, makléři mají mnohem větší možnost slev než lidi na přepážkách v pojišťovnách.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“