MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Dyna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 22.07.2010 23:24
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od Dyna »

Auto startuje úplně bez problémů. do kopce táhne, řadí dobře(automat), na výkonu neztrácí a ni do kopce, nic. Jedíný co to děla, že se celý auto až neskutečně rozklepe, ale do volantu to nejde. Hold asi budu muset k mechanikovi, já nemám čas abych se na to podívala. Každopádně díky za rady
http://kadett-gsi.napady.net/galerie/ko ... zhled.html" onclick="window.open(this.href);return false; můj nejlepší výtvor. bohužel bývalý

Uživatelský avatar
machstrechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 06.02.2008 20:13
Bydliště: Kamenná

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od machstrechy »

ahojte kluci kolik stojí ta výkyvná vzpěra

suliiin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.10.2008 19:59
Bydliště: Vsetín

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od suliiin »

Ahoj kluci,
měnil jste někdo levý silentblok motoru - přesněji horní silentblok převodovky? Nemůžu ho nikde sehnat v druhovýrobě, origo stojí něco kolem 6500 kč a to se mi zdá moc. Neválí se třeba někomu v garáži? Já už měnil všechny a všechno možné kromě toho jednoho a furt tam cítím vůli při rozjezdu nebo ubrání plynu. Jo mám 1,9 Tdi 2001 85kW. Díky za rady.

Richi.V
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.03.2014 20:06

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od Richi.V »

Ahoj kolegové Sharanisti. Nutně sháním nějaký použitý silentblok převodovky na Sharana II. Může být úplně KO co se týká gumy, ale hliníkové tělo aby bylo v pořádku. Potřebuji to na zrepasování. Mám na svém Sharanovi dost vymačkanou tu velkou gumovou část a celkem to už třepe s karoserií, takže je nejvyšší čas to řešit, ale nechce se mi vyhazovat 2500,- za novou náhradu. Mám známého, který mi prej ten silentblok zrenovuje a odlije novou vložku z měkčeného PU :good: . Auto potřebuju denně a odstavit ho kvůli demontáži mého silentbloku nemůžu, takže kdyby se Vám náhodou někomu válel nějaký starý kus navíc, rád ho odkoupím třeba za cenu hliníku :D
Pro jistotu přikládám obrázek toho co potřebuju
Přílohy
sil převodovka sharan II.JPG

Uživatelský avatar
the.max
Člen klubu
Příspěvky: 531
Registrován: 24.10.2012 15:31
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od the.max »

Tohle spíš poptej na vrakáčích, např kousek za barákem má vrakáč prochy3344 tel:606158300, ale některé jeho ceny jsou občas úlet.
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 Tiptronic
Obrázek LPG

Richi.V
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.03.2014 20:06

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od Richi.V »

the.max píše:Tohle spíš poptej na vrakáčích, např kousek za barákem má vrakáč prochy3344 tel:606158300, ale některé jeho ceny jsou občas úlet.
Díky za info. O tu cenu jde tak nějak především :-) Výroba té PU vložky by měla stát kolem 400 - 500 kč a určitě bych nechtěl dávat dalších 500 za starý silent. To už bych skoro mohl koupit celý nový a neinvestovat do toho ten čas;-) Měl jsem na mysli nějakou symbolickou cenu, kdyby někdo náhodou měl starý kus navíc...

Mr.x
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 25.05.2008 13:19
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od Mr.x »

Ahoj koukal jsem na silentblok motoru a přijde mi ze je guma tlačená k jedné straně
Jak to mate vy?
Přílohy
WP_20160519_12_20_29_Pro.jpg
WP_20160519_12_20_20_Pro.jpg

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od Munez »

menil jsem silentblok na prevodovce ten spodni a prijde me,ze se do auta prenasi vice vibraci.jakou mate zkusenost se znackou febi?mam chut ho vyhodit a dat tam neco jineho,protoze je to hrozne,ale mozna jsem neco udelal spatne,ale co bych mohl udelat spatne?
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
Martin-CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 03.07.2012 17:13
Bydliště: kousek od Znojma

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od Martin-CZ »

Ahoj mám takový dotaz.
Doteď jsem se Sharánkem spokojen, ale po tom, co švagr koupil stejného dvojkového Sharana, ale o 2 roky staršího mě štve, jak ho má tichýho. Motory jsou stejný 85kW, oba najeto +- stejně já r.v.2003 on 2001.
Oba máme vyhozený rozpadlý molitanový kryty na hlavě, ale mě jde při jízdě motor o dost víc slyšet dokabiny než jemu. Napadly mě jen silentbloky na motoru/převodovce. Nebo co by na to mohlo mít ještě vliv ?
VW Sharan 1.9TDI, 85kW, r.v. 2003

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5720
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od michall »

Zkuste si poslechnout motory s otevřenými kapotami, třeba je ten tvůj prostě hlučnější. Hodně dělá i kryt u stěračů, příp. hluková izolace na motorové přepážce.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
Martin-CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 03.07.2012 17:13
Bydliště: kousek od Znojma

Re: MOTOR, SILENBLOKY: silenbloky, uchycení a pod.

Příspěvek od Martin-CZ »

Diky zkusíme, na kapotě ji mam já v pořádku, on rozkousanou ;-)
VW Sharan 1.9TDI, 85kW, r.v. 2003

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“