KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
ruza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 20.05.2008 20:56
Bydliště: ČR

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od ruza »

tak co s tím čipem? fakt se s tím nikdo nesetkal? jde mi jen o čip, mám dva klíče a chci čip do bypass modulu do auta kvůli dálkovému startu

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od vilik »

Záleží na tom, jak chceš řešit dálkový start. Já ho mám jako součást alarmu. Chtěl jsem dvě funkční sady klíčú, takže místo klíče v baypasu tam mám jen čip. Bylo mě vysvětleno, že do auta se stejně bez vyvolání alarmu nedostane, což je pravda, tak to lze vyřešit tímto způsobem.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

bobo793
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.08.2008 01:22
Bydliště: Stredné slovensko

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od bobo793 »

dobry den.cital som tutu diskusiu kedze mam rovnaky problem.kupil som Galaxy 2004 ale bol k nemu len jeden kluc a bez stitku tak bi som potreboval este jeden.ma s tym niekto skusenosti aj na SK?v nemecku ma vyjde kluc na 70EUR+nakodovanie asi 90 a to so mi zda celkom dost 160EUR. :(

Uživatelský avatar
ruza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 20.05.2008 20:56
Bydliště: ČR

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od ruza »

vilik: vždyť přesně o tom tady píšu. Do bypassu dát čip a zůstanou mi dva klíče. prozatím tam mám vykuchanej klíč - tím pádem mi zbyl jen jeden. Proto chci někde splašit ještě jeden čip (nejlépe kopii toho co už mám) a skompletovat si původní druhej klíč.
To co se tu snažím zjistit, je KDE mi za rozumnej peníz udělaj kopii čipu.
tys splašil čip kde?

Uživatelský avatar
Galaktický Aleš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 638
Registrován: 16.07.2008 12:53
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od Galaktický Aleš »

bobo793 píše:ma s tym niekto skusenosti aj na SK?
Máš štěstí. Tihle prý umí cokoliv a za hodně rozumný peníz: http://www.autokluce.sk/ Osobní zkušenost sice zatím nemám, ale uvažuju že si k nim zajedu, taky mám jen 1 klíč s DO a jeden bez DO.

bobo793
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.08.2008 01:22
Bydliště: Stredné slovensko

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od bobo793 »

Dakujem pekne za tu adresu.Clovek to ma pod nosom a ani o tom nevie!Dam vediet ako som dopadol ked to budem mat.dík :D

Uživatelský avatar
Galaktický Aleš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 638
Registrován: 16.07.2008 12:53
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od Galaktický Aleš »

Jj, pořádně to tam vyzkoušej a dej vědět. Ještě mám nějaké SK, tak bych je utratil než přejdete na euroše...

Uživatelský avatar
loser_2006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 21.10.2007 09:13
Bydliště: Brno

Re: Frkvence klíčku na Galaxy (vystřelovák)

Příspěvek od loser_2006 »

anydraj píše:Musi byt 433,92 ,vyrobce Siemens.SGA maji spec ovladace, neda se pouzit jiny z koncernu VW.Blbe se shani, nebo objednat u dealera.Toto plati pro modely 2000 nahoru, neuvedl jsi r.v.

Aha, tak to jsem v řiti asi.
Myslel jsem, že jsem to vyhrál s nákupem sady zámků s dvěma klíči, origo-nové, ale Škoda. A moje představa byla, že buď to přeházím sakumprásk všechny zámky a budu mít dva pěkné nové klíče nebo si jen přendám čip a vystřelovací planžetu a budu mít původní zámky a jeden pěkný klíč. S autem jsem měl jen jeden hodně nehezký bez ouška.

A teď to mám poslat pryč?

Uživatelský avatar
Budulman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostelec na Hané
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od Budulman »

Moje historka s klíčem:Přijedu do vw, chci klíč a prodavač se zeptá nemáte náhodou měněné zámky? Zrovna minulý týden se nám stalo že si zákazník nechal poslat klíč a pak mu nepasoval. Takže měl přívěšek za 1300Kč. Nechte si ho někde udělat a my vám ho nákódujem.
Takže přijdem do klíčnictví,tam nám řekli že jim zrovna tenhle čip došel.Přišli jsme do dalšiho tam nám udělali klíč za 200kč a do něho dali čip za 950kč.Vrátíme se do vw kde nám sdělili že klíč nejde nakódovat kvůli čipu,který nekomunikuje.V klíčnictví nám řekli že čip je správný a za 500kč nám zjistí pin + nevímkolik za nakódování.Tak jsme si nechali vrátit prachy,a šli jsme do druhé pobočky toho prvního klíčnictví kde jsme odpovídající čip koupili za 800kč tedy o 150kč levněji.Klíč šel hned bez problémů nakódovat.Oni v tom prvním klíčnictví hledali ten čip podle tabulek a v tom druhym ho jenom změřili.(celá tahle pohádka měla asi 7 kapitol - dní).
Obrázek

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od pistahufnagl »

pak si jedno nedej
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od rfarsky »

Já jsem si nechal dělat klíč v Ústí nad Labem,čip jsem koupil v Praze a nakódovali mi ho v servisu Seat.Najel jsem pár set kilometrů a bylo vyřešeno.Ve finále mě vyšel asi na 2000 včetně pinu a kódu na rádio.

bobo793
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.08.2008 01:22
Bydliště: Stredné slovensko

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od bobo793 »

Takze som tu opat aby som sa s vami podelil o moje skusenosti.DAval som si kluc robit cez www.autokluce.sk.Mal som vlastne len jeden original kluc ford s dialkovym .novy kluc ma vysiel na 1500SK obycajny bez dialkoveho a vytiahnutie kodu 500+500nakodovanie.takze dohromady 2500 SK a trvalo to borcovi asi 30minut.Mozem teda vrelo odporucit. :D

tomin.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 17.09.2008 02:55
Bydliště: Třebíčsko
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od tomin. »

Hlásím taky problém s klíčema: Mám pouze jeden sklopnej dálkáč a potom plastovou atrapu a k ní připojenej štítek s kódem. A ouha - plasťákem jde nastartovat auto. Tzn. že mám bypass? To bych byl docela nerad, přecijen když mi má někdo krást auto, tak ať se u toho i zapotí a překoná víc překážek, než aby odjel za 5 sekund... Takže na co by asi vyšlo udělat novej klíč, odbypassovat bypass a zprovoznit opět normálně dva sklopný dálkáče?
Sharan II r.2000, TDI "Šarón", Octavia I face r.2000, TDI "Oktáva", r.1985 "Tomin"

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od patper »

tomin. - to znamena,ze mas i v tom 'plastaku' imobilizer :wink: :lol: a ten muzes pouzit.....

tomin.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 17.09.2008 02:55
Bydliště: Třebíčsko
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE: nakódování nového klíče, musi se jit pres VW?

Příspěvek od tomin. »

patper no to si děláš doufám srandu, aby ta plastová atrapa obsahovala immo čip. V octávkovým klíči měří čip tak cenťák na délku a do tohohle by se rozhodně nevešel. Nebo jedině, ze by tam byl zalitej. Chjo, takový problémy hned na začátku :obm:
Sharan II r.2000, TDI "Šarón", Octavia I face r.2000, TDI "Oktáva", r.1985 "Tomin"

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“