MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
jeff78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 02.01.2010 16:19

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od jeff78 »

kolik te to celkem tedy stoji?? Myslim tim povinne ruceni, zivly a kuny??
VW Sharan 1,9 TDI 85KW AUY, tiptronic 5kv. 2005 HEX CAN VAGCOM 10.6.5

Uživatelský avatar
earthquaker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 18.04.2011 18:03
Bydliště: Sokolovsko

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od earthquaker »

na mojí 1,8T platim 6800 a nějaký drobný ročně a mám v tom POV, pojištěný všechny skla a to i proti vandalům a zlodějům,živelnou pohromu (kroupy, pád stromu, povodeň), kuny a další zvěř co hryže kabely a odhlučnění, srážku se zvěří a tu jejich asistenční službu, všechny služby platí v celý evropě.Takže téměř havarijku, proti krádeži se to pojistit nevyplatí, je to moc drahý, stejně jako proti nehodě vlastní vinou, ale takový ty rizika který jsou hodně pravděpodobný pojištěný mám.
VW Sharan 1,8 20V Turbo Highline CARRAT Automatic 99, VW Passat 1,8 20V Turbo tiptronic highline 99 EX:Seat IBIZA VR6 2,8 showcar KUBI, VW Passat B5 1,8 20V Variant Automatic 97

Ján Porada
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 09.07.2009 18:42

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od Ján Porada »

Mal so návštevu myslím dvakrát, nalepil som pomocou chemopránu izolačnú alufóliu s molitanom asi 2mm hlubým na dohryzený tapacír. Čo mám použiť proti kunám ? Neviem si vybrať bývam 50 m od lesa a mám v dome aj plcha. Začalo to pred 4 rokmi kedy som kúpil auto a odvtedy si neviem rady.
DSC01840.JPG
Přílohy
DSC01839.JPG

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od smolda »

Prodávaj se spreje proti kunám, existují elektronické odpuzovače. Je toho slušnej výběr, stačí hledat. Sám mám dobrý zkušenosti se sprejem...
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Dedla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 18.11.2009 22:14
Bydliště: Praha

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od Dedla »

Taky mám nedávno VYKUNĚNÝ auto.
A já myslel,že těm našim sfiním VW materiál nechutná. :lol:
Naštěstí to odnesl jenom ten hadr na kapotě. Zkusím na to použít oblíbenou fintu - oil Konkor ve spreji,ten se zdá,že jim nikdy moc nechutnal. Ovšem do doby než nevyschnul.
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BERGRUFT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 26.04.2013 15:37
Bydliště: Valašsko

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

Příspěvek od BERGRUFT »

Zdravím, tak jsem při návštěvě u tchýně měl u motoru též návštěvu kun. Koupil jsem narychlo sprej proti kunám a jiným hlodavcům a doufám, že to ještě 3 noci vydrží. Jak dorazím domů, rád bych ale koupil asi elektronickou plašičku. Rozmýšlím nad tím KEMO M180 - jak jste s elektronickými plašičkami spokojeni?? - co Vám se osvědčilo? - Čím případně jste řešili potrhané izolace? Díky za rady i postřehy
SHARAN 4motion 10/2008 BVK, 1,9 TDI z Beskyd

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“