KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od M@rty74 »

auto neznám, ale pár postřehů:
Podle fotek - hodinek vlevo od volantu má nezávislé topení - taky častá nemoc, že nechodí.
Dál je to 4x4 - doporučil bych vzít to na diagnostiku a nebo případně někde na "písku" to testnout - nezapomeň, že to není Subaru a zadek se připne až po prokluzu předních kol...
Jinak projet diagnostikou komplet všechno, ale až po pořádné zkušební jízdě, aby náhodou nebyli vymazány chyby na předvedení...
U klimy bacha na to zda je jedno či dvouzona ( dvouzona má výdechy ve stropě pro 2 a 3 řadu sedaček ) kvůli množství náplně.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od parizek_ltm »

Muze toho byt mraky, co se po.... Me se zacla ztracet voda (tesneni), nefungoval bufik, pofralo se turbo. Na druhou stranu jsem vubec neresil stab. tycky, klimu atd. Tady muze po... Haldex, tady bude asi 3.generace a ta moc dobra nebyla.
Samozrejme projit puvod, zvednout jestli neni krivy. S timhle najezdem tlumice, desticky, mozna vstriky, dvouhmota. U inzeratu neni nic napsane, co se menilo....

Uživatelský avatar
Ynhoj1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.08.2016 14:31

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od Ynhoj1 »

Díky za postřehy. 4x4 jsme měl podobné u subaráckého swiftu, tam to řešila viskózní spojka, chvilku mini prodleva. Za kouknutí dáme jen čas a cestu tam. Uvidíme na místě. Moc informací není, ale taky to není podezřele chváleno se spoustou vykřičníků....

matesdolez
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.08.2016 20:20

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od matesdolez »

Zdravím Vás přátelé.
Mám rozjednanou koupi VW Sharan 2008 - 2.0TDI 103KW BRT. Na autě vše vypadá v pořádku, ale diagnostika odhalila vadné čidlo vačkové hřídele. Jelikož jsem automechanikou nepolíben zajímalo by mě o jak moc velkou závadu se jedná? Dle prodejce by se mělo jednat pouze o výměnu a vše by mělo být OK. Jaký je Váš názor na tuto závadu? Zda-li je to pravdu jen banalita a nebo naopak raději od toho dát ruce pryč a zkusit se dívat po jiném kusu. Před děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od M@rty74 »

Pokud chceš názor na závadu, tak sem napiš číslo závady z diagnostiky - popis vadné čidlo nestačí.
Když bude vadný opravdu jen snímač, pak je to investice cca tisícovku za díl + práci. Tedy cena dílu je za aftermarket - ve VW za něj chtějí dvojnásobek a i víc.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“