KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Harry 2009
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 04.07.2009 17:21
Bydliště: Kraslice

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od Harry 2009 »

Musím apelovat na tu narážku že motor 2,0 benzin do Sharana vůbec nepatří. :evil: Mám tento motor sice jen krátce ale jsem s nim zatím maximálně spokojen.Vyřádil jsem se v mládí s jinýma žihadlama a teď si užívám klidné a pohodové jízdy s celkem dobrou spotřebou.Motor je tichý a má i trochu síly,na to jakou má auto váhu.
Takže nenapadejme tady mezi sebou cokoliv co máme v našich krásných a jedinečných S A G. :lol:
Harry 2009 :)

Uživatelský avatar
--viki-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 08.11.2009 11:01
Bydliště: brno

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od --viki- »

v tom připadě se omlouvam za svuj nazor , o požádal bych admin at mujj přispěvek mázne díky

Harry 2009
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 04.07.2009 17:21
Bydliště: Kraslice

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od Harry 2009 »

V poho :wink: Všechny motory v našich S A G :D jsou very gut,pokud se o ně staráš a dáš jim co chtějí a potřebujou.
Je třeba si opravdu před koupí rozmyslet na co hlavně budu toto MPV využívat.

Zdravím a hezkého Mikuláše :lol:

Harry 2009
Sharan 2,0 benzin

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od ifos.cz »

Plne souhlasim s Harrym, jezdim s benzinovym dvoulitrem uz druhym rokem a jsem s nim velice spokojeny. Osobne jezdim 90% kratkych popojizdecek po meste (mj. proto jsem sel do benzinu, druhy duvod byl ten, ze nerad delam ostatnim to co vadi me a me proste vsechny naftaky za kterymi jedu opravdu hodne smrdi a dusi me - nevim proc, zena citi vetsinou jen nakladaky a jen obcas nejakeho blbe serizeneho naftoveho osobaka, asi jsem na to nejak citlivejsi nebo co :( ), takze spotrebu se ani nepokousim resit ;) - pri me praci si to kolem deseti holt vezme, ale potrebuju velke auto nejen kvuli praci, ale i kvuli rodine. A pokud jedu nekdy dal, tak me vykonove nikdy nezklamal (ovsem neocekavam od toho samozrejme vykon sportaka), pri predjizdeni mel vzdy jeste rezervu a pres 180 taky dokaze, a povinne ruceni je porad jeste snesitelne, tak co bych chtel vic? ;)
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od abeljozef »

--viki- píše:v tom připadě se omlouvam za svuj nazor , o požádal bych admin at mujj přispěvek mázne díky
Ja by som ho nemazal, kazdy ma pravo vyjadrit svoj nazor a kazdy ma ine poziadavky a predstavy. A slusne podana vymena nazorov moze byt k dobru. Od toho je to forum ze sa tu stretnu rozny ludia a kazdy prispeje svojim nozorom a presvedcenim.

Uživatelský avatar
stw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 23.04.2009 13:10
Bydliště: SR

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od stw »

Ja keby som mal možnost teraz si vybrat, tak by som šiel určite do benzinu a nasledne LPG! s TDI som celkom spokojny ale aj tak...
Stevwe TDI PD

Uživatelský avatar
--viki-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 08.11.2009 11:01
Bydliště: brno

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od --viki- »

tak jo :lol: švára má 2,3i přijde mě to akorát motor má ještě určitou rezervu , přijde mě ten motor mnohem dustojnější k tak velkému vozu.Myslím že zde vw podcenilo váhu a odpor vzduchu s kerým se auto musí potýkat proto jsem řekl že ten motor tam nepatří,Jinak je to motor ověřenej s passata takže sloužit určitě bude dobře Nejsem tu pro to abych něco haněl nebo pomlouval na to mám auta moc rád taky vám všem přeju od ježíška plné pytel brambor :lol: :lol:

puli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 06.12.2009 12:33

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od puli »

Zdravim všechny, mám v plánu koupit sharana, nemohl by jste se někdo podívat na tohle jestli je to v dobrém stavu? Toto auto jsem nikdy neměl tak bych byl rád kdyby to někdo zasvěcený do těchto aut mohl prohlídnout http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... an/7725779" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od Jelko4 »

na vyzor je zachovale,po motoristickej stranke ti takto asi neporadime,ale 135000km sa mi zda byt malo este pritom ked to je z nemecka,vacsinou tam ludia na autach nabehaju este viac ako u nas ale zase ked to mal clovek ktory malo jazdil

puli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 06.12.2009 12:33

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od puli »

Jelko4 píše:na vyzor je zachovale,po motoristickej stranke ti takto asi neporadime,ale 135000km sa mi zda byt malo este pritom ked to je z nemecka,vacsinou tam ludia na autach nabehaju este viac ako u nas ale zase ked to mal clovek ktory malo jazdil
právě proto by to chtělo někoho z Okolí Pardubic kdo by to omrknul jestli je to v cajku

Uživatelský avatar
--viki-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 08.11.2009 11:01
Bydliště: brno

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od --viki- »

pokud maš zajem o to autíčko je jediná cesta ,sednout a jet se podívat na fotkách nic nepoznáš bohužel,zajisté víš že Alhambra a galaxy je totožné auto je s čeho brát takže vitipovat X autíček a zkoušet na počet km nekoukej stáhnout počet km je to nejednoduší co se dá udělat koukej celkovej stav nejlépe sebou vzít někoho kdo ty auta zná

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od patper »

Viki,ne-e,tech cest je vice :!: :idea: :wink:
Opravdu to tady funguje tak,ze se klidne ozve dalsi SAGista a 8O na to,poripade sa domluvi s dalsima....

Puli - dalsi vec :arrow: co je take dobre - nekoho kdo ma Vag a trosku to proklepnout - pokud nebudou souhlasit,tak je take neco spatne....atd...

puli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 06.12.2009 12:33

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od puli »

na km moc nekoukám,tomu se dnes věřit nedá,pravě proto se ptám jestli nebydlí někdo poblíš aby se na to podival,někdo kdo SAG zná z vlastní zkušenosti

Uživatelský avatar
--viki-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 08.11.2009 11:01
Bydliště: brno

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od --viki- »

při vší uctě to je velké pozitivum a je to jen dobře přesto se jednomu auto muže líbit druhemu, ne někomu něco vadí někomu ne rád si nechám poradit ale musim to vidět nechat se svézt atd,,třeba to tmavě modrý co je vedle mého bych nekoupil jen pro to že se to houpe jak kačena a nemám s toho dobrý pocit přitom tlumiče atd v pořádku asi to má měkčí péra ale je krásný že jste ochotni si takhle pomáhat a určitě vag atd věci prospěje :repa: ,Druhá věc je že u toho autička muže být něco hodně špatně a dotyčný člověk nemusí přes pul republiky to se počitá no :mrgreen:jinak už mlčím :budo:

puli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 06.12.2009 12:33

Re: KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat, na co dát pozor

Příspěvek od puli »

každá reakce vítána,ale byl bych rád za někoho z okolí pardubic jestli by to neomrknul,.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“