Řídící jednotka - snímač atmosferického tlaku

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Max1883
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.11.2012 06:45

Řídící jednotka - snímač atmosferického tlaku

Příspěvek od Max1883 »

Ahoj, mám takový dorbný problém se svým sharanem 1,9tdi 81 kw. Dával jsem novou hadičku podtlaku k řídící jednotce, přišla mi lehce prodřená, jestli to tak skutečně bylo jsem nezkoumal.
Po výměně (jeslti úplně hned si nejsem jistý, zpozoroval jsem po několika km) mi začal foukat, resp syčet vzduch pod palubkou. Napadlo mě že by to mohlo být z jednotky...
Po bližším zkoumání se moje obava potvrdila, předpokládám, že praskla nějaká membrána v jednotce,která rozdíl tlaku měří.
Jedna věc je že syčení je nepříjemné, druhá věc je že chci aby vše fungovalo jak má... Jednotku jsem nevyndával, protože jedu ve čtvrtek pryč. Až se vrátím, tak se na to kouknu.
Chci se zeptat, jestli jste to někdo řešil, jestli se třeba nemýlím se svojí myšlenkou nebo jak nejlépe opravit.
díky

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: Řídící jednotka - snímač atmosferického tlaku

Příspěvek od M@rty74 »

Ahoj nový Sharanisto, Alhambristo či Galaxysto,
vítej v nejlepším fóru o vozech Sharan Alhambra a Galaxy v ČR
Buď zde jako doma. Tady je pro Tebe menší úvodní info:

:arrow: Jakoukoli informaci budeš potřebovat, najdeš
zde: v tématu ABECEDNÍ SEZNAM VŠECH TÉMAT V SEKCI SHARAN - SHARAN SHERLOCK a pokud ji tam nenajdeš, tak tam vyhledej příslušné téma, které se týká Tvého problému a napiš svůj dotaz tam. Pokud nenajdeš ani příslušné téma, které se týká Tvého problému, tak založ nové a napiš svůj dotaz do něj.
:arrow: Pro začátek také určitě koukni
sem: do tématu NÁVOD K POUŽÍVÁNÍ FÓRA a další info - ČTI NEŽ NAPÍŠEŠ. Mimo jiné se tam dozvíš, jak ve svém příspěvku opravit chybu po jeho odeslání, kdy a jak lze vlastní příspěvek smazat, jak vkládat do příspěvků fotky a jiné soubory, jak a kdy zakládat či nezakládat nová témata a další informace potřebné ke správnému a jednoduchému používání Sharan-fóra. Přečtení návodu Ti zabere 3-4 minutky, ale v budoucnu Ti ušetří spoustu času a práce s vyhledáváním, psaním a odesíláním potřebných informací zde ve fóru.
:lol: Chceš-li, napiš něco o svém mazlíkovi nebo o sobě
sem: do tématu Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi, ostatní Tě zde rádi uvítají, případně se
zde: FOTKY VAŠICH MAZLÍKŮ: Vaši megaprostoroví krasavci se pochlub svým mazlíkem na fotkách.

:arrow: Pokud by jsi měl problém nebo si s něčím ohledně fóra a jeho používání nevěděl rady, tak se přes SZ (soukromu zprávu) nebo e-mail obrať na mě, nebo na další moderátory této sekce

Zdraví Tě M@rty74 moderátor.



Čti odsud Předmět: MOTOR, ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA: vadná řídící jednotka motoru dále.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“