SEKCE SHARAN: co založit sekci Sharan,návrh do možné diskuze

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Kora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kora »

Almara píše:
mark píše: Jo a pro Almaru, pokud budeš zase řádit jako minule, tak o toho svého mazla asi přijdeš, protože si jej úplně a načisto zničíš, no a to by byla přeci převeliká škoda, no ne ? Ale jinak po tom, co jsi popisoval, to dopadlo ještě jakš takš, ale to zadní rameno budeš muset sehnat, ono to už nejde srovnat na 100 procent.
Sám sem dost překvapenej co to auto vydrží- musím říct že ho vážně nešetřím a zatím "pořád" jezdí. Každopádně vím že moje další auto bude jedno ze tří sourozenců- nejradši bych ale Sharana ve čtyřkole- jenže to budu muset pošetřit. Tahle Almara byla na zkoušku jak budu spokojenej a musím přiznat, že super-spokojenost maximální- dá se s tím jezdit vcelku svižně a rychle, hodně si nechá líbit a hodně toho vydrží :D
Jo jedině 4motion a nejlképe V6. :lol:

Uživatelský avatar
Almara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Almara »

Kora píše:
Almara píše: Sám sem dost překvapenej co to auto vydrží- musím říct že ho vážně nešetřím a zatím "pořád" jezdí. Každopádně vím že moje další auto bude jedno ze tří sourozenců- nejradši bych ale Sharana ve čtyřkole- jenže to budu muset pošetřit. Tahle Almara byla na zkoušku jak budu spokojenej a musím přiznat, že super-spokojenost maximální- dá se s tím jezdit vcelku svižně a rychle, hodně si nechá líbit a hodně toho vydrží :D
Jo jedině 4motion a nejlképe V6. :lol:
S tím nezbývá než souhlasit- jen mám trošku strach aby mě ta V-šestka nesežrala :D

Uživatelský avatar
RADO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRNAVA SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RADO »

aj ja som za...to by bolo fajn...zdraví vas Trnava...SK
takže nech žije SHARAN.....

Uživatelský avatar
pitris
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od pitris »

taky se přidávám pro sekci .Galaxy 99. 1.9 TDI 81 KW Mám ho po Pašovi a taky už jiné auto nechci a souhlasím s tím že je to o věku řidiče. Pro mladý to asi moc není :lol:

Uživatelský avatar
Almara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Almara »

No, jestli ta nová sekce má cenu- nějak jsme se tu všichni na dost dlouhou dobu odmlčeli :(
Že bychom si užívali léta a klimatizovaných poloautobusů? :D

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

Možná by stálo za to tu sekci zkusit, já takhle hledám informace v ostatních sekcích a některé věci viz třeba chybové kódy climatroniku mi negungují.

R2D2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 633
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od R2D2 »

Absolutne zbytecne... pokud po ni opravdu touzite, tak vam nabizim vlastni sekci ve svem foru o busech, myslim ze se svym autem a poctem sedadel mate take narok na vlastni sekci u me. Pokud zajem pisnete to sem, udelam vam ji na strankach http://www.vwbusforum.net" target="_blank
Na tomto webu se již nevyskytuji, protože jsem Debil a mám IQ tykve. Díky čau.

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“