SEKCE SHARAN: co založit sekci Sharan,návrh do možné diskuze

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
mark
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava, Znojmo

SEKCE SHARAN: co založit sekci Sharan,návrh do možné diskuze

Příspěvek od mark »

Ahojky všichni, kdo jste podlehli tomu kouzlu těch dvou písmen "VW", ale speciálně ti, kdo mají či používají modelovou řadu SHARAN (ALHAMBRA/GALAXY). Nebylo by na škodu a ani marné, kdyby "bechy" zkusil při sobotním ranním kafíčku popřemýšlet, zda by nešlo vytvořit pro NÁS samostatnou škatulku. Zatím jsme zavedeni jako "ostatní", ale proč se neodlišit, když, jak tak pozoruju, příspěvků na tato vozítka se začínají objevovat stále častěji. Ta to by bylo zatím pro začátek. Všichni prožijte hezkou sobotu a neděli, no a zase na slyšenou.

Uživatelský avatar
dort
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: matička stověžatá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dort »

no obávám se, že by to byla sekce s absolutně nejnižším počtem příspěvků, ale myslím že bychom si ji zasloužili :-)
ač tomu nevěřím, tak to na SHELL V-POWER diesel prostě žere míň, to je šlendryán

Uživatelský avatar
Kiko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kiko »

Tiez si myslim. Podla mna by to bolo dobre uz len koli tomu dobremu pocitu :) a snad by to aj nakoplo diskusiu o tomto super auticku.

Uživatelský avatar
dort
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: matička stověžatá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dort »

Kiko píše:Tiez si myslim. Podla mna by to bolo dobre uz len koli tomu dobremu pocitu :) a snad by to aj nakoplo diskusiu o tomto super auticku.
tak to na 100%, ale teď musíme čekat zda se bude Bechymu chtít dodělat další sekce :-))

kdyby šel někde okolo Vás, tak mu, prosím, vyřiďte, že si to tu má přečíst :lol:
ač tomu nevěřím, tak to na SHELL V-POWER diesel prostě žere míň, to je šlendryán

mike.vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mike.vw »

Také jsem rozhodně pro! :wink:

Kora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kora »

Jo , nebyla by špatná vlastní sekce.

Uživatelský avatar
milo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milo »

Jsem taky pro v pátek jsem koupil galaxy

Uživatelský avatar
Almara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Almara »

Taktéž souhlasím, ale asi tu není dost těch co tyhle auta mají. :(

Uživatelský avatar
mark
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava, Znojmo

Příspěvek od mark »

Tak jak vidím, zájem by byl, takže, "bechy", prosímtě, koukni, něco se tu děje, momentálně se tvoří "virtuální" sekce pro Sharanisty, Alhambristy a Galaxisty. Jo a pro Almaru, pokud budeš zase řádit jako minule, tak o toho svého mazla asi přijdeš, protože si jej úplně a načisto zničíš, no a to by byla přeci převeliká škoda, no ne ? Ale jinak po tom, co jsi popisoval, to dopadlo ještě jakš takš, ale to zadní rameno budeš muset sehnat, ono to už nejde srovnat na 100 procent.

Kora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kora »

milo píše:Jsem taky pro v pátek jsem koupil galaxy
Galaxy jsem taky měl 2x , jednou starej model (VR, 2,8i automat perfektní auto měl jsem ho 2 roky a super) jednou novej ( 1,9 TDI PD, svezení perfekt , ale to PD hrůza , 70000 km jsem musel dát novej motor),teď mám Sharana ( 2.8 i V6 4 motion , konečně super auto i na zimu) ,jo a tu vlastní sekci by to určitě chtělo. Co máš ta za Galaxy? Galaxy má postatně levnejší origo díly než Sharan , třeba ty madla u dveří, co se tak brzo ošoupaj a sloupou.
Naposledy upravil(a) Kora dne 26.04.2006 17:45, celkem upraveno 1 x.

Kora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kora »

Almara píše:Taktéž souhlasím, ale asi tu není dost těch co tyhle auta mají. :(
Dost nás možná není , ale určitě to stačí!!!

Uživatelský avatar
milo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milo »

Kora píše:
milo píše:Jsem taky pro v pátek jsem koupil galaxy
Galaxy jsem taky měl 2x , jednou starej model (VR, 2,8i automat perfektní auto měl jsem ho 2 roky a super) jednou novej ( 1,9 TDI PD, svezení perfekt , ale to PD hrůza , 70000 km jsem musel dát novej motor),teď mám Sharana ( 2.8 i Vk 4 motion , konečně super auto i na zimu) ,jo a tu vlastní sekci by to určitě chtělo. Co máš ta za Galaxy? Galaxy má postatně levnejší origo díly než Sharan , třeba ty madla u dveří, co se tak brzo ošoupaj a sloupou.
Dříve jsme měli almaru starej model obyčejný tdi 66 kW a naprostá sokojenost. Těd jsme koupili galaxy 2001, tdi PD 85 kW, je to plná nálož kromě kůže a xenonů. Kůži bych ani moc nechtěl potí se na tom pr**l. Má to velkou navi, klimatronic, vyhř. sedačky okna jak zadní tak přední, 4 airbagy, ESP. Už aby byla na značkách. 8)

Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

ta galerie je dobrej nápad.mám Sharana 97.už skoro žije.ještě je na něm trocha práce,ale už se vybarvuje :D jinak myslím super rodinné vozítko....

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

napište Bechymu SZ, nebo mail :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Almara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Almara »

mark píše: Jo a pro Almaru, pokud budeš zase řádit jako minule, tak o toho svého mazla asi přijdeš, protože si jej úplně a načisto zničíš, no a to by byla přeci převeliká škoda, no ne ? Ale jinak po tom, co jsi popisoval, to dopadlo ještě jakš takš, ale to zadní rameno budeš muset sehnat, ono to už nejde srovnat na 100 procent.
Sám sem dost překvapenej co to auto vydrží- musím říct že ho vážně nešetřím a zatím "pořád" jezdí. Každopádně vím že moje další auto bude jedno ze tří sourozenců- nejradši bych ale Sharana ve čtyřkole- jenže to budu muset pošetřit. Tahle Almara byla na zkoušku jak budu spokojenej a musím přiznat, že super-spokojenost maximální- dá se s tím jezdit vcelku svižně a rychle, hodně si nechá líbit a hodně toho vydrží :D

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“