okno-rozpadlá el.stahovačka

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
sana
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 01.06.2008 09:35
Bydliště: polička

okno-rozpadlá el.stahovačka

Příspěvek od sana »

Zdarec.Zase potřebuji poradit.Musel jsem rozabrat na Alhambře el.stahovačku za řidičem.Zničený silonový kolečko na motorku.Kolečko jsem sehnal nový,ale chci se zeptat,jestli se to vůbec dá seštelovat dohromady.Zkoušel jsem to,ale pořád mi nevycházela delka lanovodů.Neřešil to už někdo?
SEAT ALHAMBRA 1,9 TDI r v 1999

Uživatelský avatar
Tommate
Profík
Profík
Příspěvky: 1002
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec

Re: okno-rozpadlá el.stahovačka

Příspěvek od Tommate »

mám také rozebráno, dokud neseženu motorek za rozumnou cenu tak mám okno šprajcnuté dřevem, ale taky počítám s tím, že když budu skládat, sundám tapec v jiných dveřích a budu skládat podle nich, kdybys popsal přesněji problém, jestli to máš delší nebo kratší, mohl bych na to vedení lanka mrknout, a pokud nechceš rozebírat jiné dveře, můžu se podívat do svých, mám už v sundávání tapecu patřičnou praxi :roll: :wink:

sana
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 01.06.2008 09:35
Bydliště: polička

Re: okno-rozpadlá el.stahovačka

Příspěvek od sana »

Tak jsem to nakonec vzdal a dal jsem tam ruční stahování.Až trochu vychladnu,tak se k tomu vrátím a zkusím se s tím poprat znovu.Nebo koupím celou el. stahovačku.
SEAT ALHAMBRA 1,9 TDI r v 1999

Uživatelský avatar
Tommate
Profík
Profík
Příspěvky: 1002
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec

Re: okno-rozpadlá el.stahovačka

Příspěvek od Tommate »

u švihadla nejsou použita lanka? já myslel že je to stejné, jen místo pohonu motorkem se to otáčí klikou :?:

sana
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 01.06.2008 09:35
Bydliště: polička

Re: okno-rozpadlá el.stahovačka

Příspěvek od sana »

Ne ty lanka jiný.A i to uchycení motorku je odlišný,takže se to musí předelat komplet.
SEAT ALHAMBRA 1,9 TDI r v 1999

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“