N1, PROBLÉMY S N1, právní problematika, odpočet DPH

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

esser
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 29.07.2009 11:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: N1, PROBLÉMY S N1, právní problematika, odpočet DPH

Příspěvek od esser »

Potřebuji papírově přepsat Almaru z N1 na M1, fyzicky je vše od výroby originál - nedošlo k fyzické přestavbě - sedaček 7, včetně pásů, ale v techničákách jich mám pouze 5.

Nevíte o někom, kdo to vyběhá, zařídí - nemám pro úředníka pochopení, asi bych to nezvládl
Boby

Uživatelský avatar
Yon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 07.06.2010 15:17
Bydliště: mezi Prahou a Kolínem

Re: N1, PROBLÉMY S N1, právní problematika, odpočet DPH

Příspěvek od Yon »

Ahoj,
zaznamenali jste tenhle "zlepsovak" ???
Ministerstvo dopravy rozšířilo od letošního ledna platnost značky B4 Zákaz vjezdu nákladních automobilů. Nově neplatí jen pro vozidla nad 3,5 tuny, ale pro všechna auta kategorie N kromě obytných aut.
Zdroj: http://auto.idnes.cz/dalsi-nesmysl-mini ... tomoto_taj" onclick="window.open(this.href);return false;


Chapu to dobre, ze kdybych mel SAG N1, tak jsem nakladak? :-)

Uživatelský avatar
trepifajxl
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 04.04.2008 18:15
Bydliště: u Turnova

Re: N1, PROBLÉMY S N1, právní problematika, odpočet DPH

Příspěvek od trepifajxl »

Každej kdo má jakýkoliv N, ať už 1, nebo 2,3 je náklaďák a za značku nesmí, pokud není dodatkovou tabulkou, nebo na značce vyznačena tonáž do které se vejde. Neplatí pro obytná auta. Jinak já volal a psal tento týden v pondělí na město v mém okolí a bylo mi řečeno, že o ničem nevědí a že se na to podívají a děkují za upozornění.
Výstavba a rekonstrukce interiérů, od stavebních prací po kompletní vybavení
www.neza-interiery.cz


Montáž, úpravy a repase topení Eberspächer, Webasto. Spuštění příhřevu jako nezávislé topení
603485666

Uživatelský avatar
romank52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kralův Dvůr

Re: N1, PROBLÉMY S N1, právní problematika, odpočet DPH

Příspěvek od romank52 »

To je zaujimave, v Ostrave to "fungovalo" uz davno. Vo firme sme mali dodavku Mazdu E2200 a kolega, ked isiel domov (Trebovice), kde bol zakaz vjazdu nakladakom, tak ho zachranilo pred pokutou jedine to, ze sidlo firmy bolo oficialne tam.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“