DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Galoš
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 20.02.2010 15:29
Bydliště: Most

DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od Galoš »

Na diag. zásuvce se nerozsvítí dioda,zkoušel jsem tři druhy kabelů a nic. Může mě někdo navést co by to mohlo být? Děkuji

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Na diag. zasuvce se nerozsvítí dioda

Příspěvek od tornado1 »

napájení diag zásuvky?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Galoš
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 20.02.2010 15:29
Bydliště: Most

DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od Galoš »

Jojo presne

maxlaser
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 06.05.2014 22:38
Bydliště: Praha

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od maxlaser »

Mám originální diagnostiku. Celou dobu jsem mohl auto načíst bez problému a jednoho dne mi nekomunikuje auto a kabelem. Svítí oranžově a problikává červeně. Když to dám do Golfa, tak to funguje normálně.
Neví někdo co by s tím mohlo být.
Možná jsem měl konfortní jednotku trochu pod vodou(a vedle ní ten repráček trochu rachtí) a také se mi povedlo dát baterii obráceně, ale to jsem to ještě po tom načetl. Tak nevím?
Asi to bude rozbitý.
Seat Alhambra 2.0 103 kw 2007

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od michall »

Nenačte vůbec nic nebo něco ano, něco ne? Zkus jinou diagnostiku. To pod sedačkou řidiče je ŘJ parkovacího asistenta. Odpoj konektory, vysuš je a zkus to znovu.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

maxlaser
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 06.05.2014 22:38
Bydliště: Praha

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od maxlaser »

ted už se nespojí s vozem
když dám test kabelu, tak to hlásí není připojeno k autu
Seat Alhambra 2.0 103 kw 2007

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od michall »

Doraž na Džbán http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=192&t=118240" onclick="window.open(this.href);return false; , ale s NTB tam asi dneska nikdo nebude. Nebo pokud nemáš jinou diagnostiku, tak se můžem někde sčuchnout a zkusíme diag křížem.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od FandaTDI »

v takovym případě bych spíš zkusil proměřit zásuvku v autě (napájení/kostra, příp.zkrat dat.vedení, ...) před "pokoušením" různejch šňůr ...

RoKom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 03.12.2011 18:43
Bydliště: Praha 4

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od RoKom »

PROSÍM !!! Ahoj, není zde někdo z okolí P 4- Chodov, kdo by mi načetl závady na G II 85 kw, r.v. 2005, tiptronic? Nejde nastartovat-závada tiptronicu. Děkuji



modedit: stačí to napsat jednou
Ford Galaxy Ghia 2005, AUY 85 kw(chip 103kw), Tiptronic, Hybrid turbo 180 hp

hruba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 29.08.2014 23:27
Bydliště: J.Čehcy

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od hruba »

Zdravim,nenašel by se někdo s diagnostikou JČ(J.Hradec,ČB)?Díky
Sharan 1,9 TDI 85KW AUY r.v.2000

jop585
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 26.11.2014 13:41

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od jop585 »

Zdravím, sháním Sharana a po zkušenostech s mnoha autama v bazarech plánuju koupit nějakou ruční VAG diagnostiku, kterou pak využiju i při údržbě. A taky lakoměrku. Abych si mohl nezávisle pořádně otestovat auta :)

Uvažuju pochopitelně o něčem levnějším, třeba V302, VAG5053, případně set U585.
Neplánuju diagnostikovat nic jiného než koncern VW.

Lakoměrku po úspěšné koupi už nepoužiju, ale i tak mi může dost pomoct.

Mám na podrobnou prověrku auta před koupí nasmlouvaného i odborného konzultanta, ale prověrky jsou placené a je zbytečné plýtvat penězi a časem, když by tam byla chyba nebo havárka zjistitelná svépomocí.

Díky za tipy. 8O

Uživatelský avatar
the.max
Člen klubu
Příspěvky: 531
Registrován: 24.10.2012 15:31
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od the.max »

měrku laku mají v auto kelly asi za 300, nebo tak nějak, nedávno jsem na to koukal, ale jak a jestli vůbec to funguje netuším. Jako ruční diagnostiku mám Xtool 401, v přepočtu byla asi za necelý litr. Veškerá 'chytrost' je na MicroSD kartě, dokonce jsem někde potkal i obrazy SDček pro fiat, renault a bmw diagnostiku, ale když mi to přišlo z číny, tak už jsem to nenašel. Pixla asi teda bude stejná, elektronika taky, akorát soft na SDčku bude jiný. Je to dostatečně pŕenosný, takže to mám v autě v přihrádce u spolujezdce.
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 Tiptronic
Obrázek LPG

jop585
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 26.11.2014 13:41

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od jop585 »

Díky za tipy, ten VAG401 vypadá moc pěkně, ale seženu ho někde v ČR? Na internetu mi to hází samý Amazon atd.

Uživatelský avatar
the.max
Člen klubu
Příspěvky: 531
Registrován: 24.10.2012 15:31
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od the.max »

Netuším, já ho kupoval v číně, protože u nás by stál minimálně 3x tolik, ale můžeš zkusit kouknout na aukro, občas se tam nějakej přístroj najde. Druhá věc je jak je to s dopravou, někdo to má doma a pošle druhý den, někdo je vychcanej jak díra do sněhu a po zaplacení ti to na tvoje jméno objedná z číny za polovinu tebou zaplacené ceny a ty stejně čekáš jak trubka a to nemluvím o tom, když ti to zachytí celníci na poště a chtějí doložit cenu. Proto je lepší si to objednat rovnou z číny a máš klid. V Amazonu bych už z principu nic nekoupil.
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 Tiptronic
Obrázek LPG

jop585
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 26.11.2014 13:41

Re: DIAGNOSTIKA: diagnostika motoru, ost. kolem diagnostiky

Příspěvek od jop585 »

Zkusím konkrétnější dotaz, který z těchto ručních přístrojů by se dal doporučit jako pomocník pro koupi a následnou údržbu Sharana/Alhambry?

http://www.shop.tntrade.cz/v302-v-check ... 07301.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.motordiag.cz/produkt/vag5053can" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.hobbydiag.cz/profidiag/eshop ... 053-UDS-CZ" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.voltworld.cz/Auto/Udrzba-aut ... Skoda.html" onclick="window.open(this.href);return false; (ale ten je jen německy, to by byl asi problém, alespoň angličtinu by to chtělo)

To jsou asi všechny přístroje, co jdou sehnat tady v CZ.

Plný VAG SW do notebooku a kabel by byly mnohem dražší a taky s tím tolik neumím.

Díky za rady.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“