Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 564 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MOTOR NESTARTUJE: nejde nastartovat motor
PříspěvekNapsal: 24.03.2016 22:14 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.02.2009

379

Štúrovo, Slovensko

asi tak :mrgreen:

VW Sharan I, 1.9 TDI, 81 kW, r.v. 97, šedá metalíza, egr off, fb 150p764, v predu brembo max, doska brembo, trojblik alias krtecek, tempomat, led osvetlenie interieru, celoročky Hankook, pružiny kayaba v kombinácii s tlmičmi meyle ( test )....

PříspěvekNapsal: 25.03.2016 09:32 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

20.05.2014

7

hiero píše:
to VelPa najlepsie bude podla mna original z vw.....ale nasiel som od erlingu http://www.autokseft.cz/ELRING-Sada-tesneni-vstrikovaci-tryska-ELR-900.650-900650-nd473339

hiero diky. A jeste mam jednu, mozna blbou, otazku: pretesnuji se rovnou vsechny vstriky? Nebo se pozna ktery je ten spatny?

A kdybyste jeste nekdo meli odkaz na tu opravnou sadu na tandem? Prosim :-)

PříspěvekNapsal: 25.03.2016 13:10 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.02.2009

379

Štúrovo, Slovensko

samozrejme vsetky a daj to spravit niekomu kto tomu rozumie aby prekontroloval ulozenie vstrekov lebo sa zvykne vymackat a treba dodrzat utahovaci moment na skrutke dalej nastavit polohu vstrekovacov ako aj dodrzat postup pri skrutke co tlaci cez vahadlo na vstrekovac....a co sa tyka tandemu tak podla toho aky tam mas ci luk alebo bosch http://www.boschservicejanega.sk/diesel/tandemove-cerpadla/

VW Sharan I, 1.9 TDI, 81 kW, r.v. 97, šedá metalíza, egr off, fb 150p764, v predu brembo max, doska brembo, trojblik alias krtecek, tempomat, led osvetlenie interieru, celoročky Hankook, pružiny kayaba v kombinácii s tlmičmi meyle ( test )....

PříspěvekNapsal: 03.04.2016 10:21 
Jezdec
Jezdec

Hodnost:

Jezdec

03.04.2016

1

ahoj vsem mam problem s motorem a uz jsem nestastnej.Motor normalne startuje jede .Pak zastavim a kdyz chci nastartovat otocim klicek cerpadlo bezi nevypne kontrolka ve dverich blika jak silena. den to stalo a zase jelo .po tydnu se mi to stalo na pumpe.parkrat sem zapl vypl klicek pumpa vypla a chytlo to na otoceni. zase tyde pohoda a rano prijdu k autu a nic.Tak sem si s tim hral a jednou nechal dele zaplej klicek a najednou cvak pumpa vypla cvaklo nekde u relatek.kdyz sem s nima zahejbal zase se rozbehla klepl sem do nich a vypla motor chytil.Muze byt vadne nejake rele?? chtel sem nechat odpojit imo ale v tomhle pripade si nejsem jist zda je to tim.
ford galaxy wgr 2,3 1999

PříspěvekNapsal: 03.04.2016 11:18 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

25.09.2007

4603

Praha

Zkoušel jsi diagnostiku? Ta by mohla něco napovědět.

Realizace slaboproudých a bezpečnostních systémů.
A trocha mých konstrukcí.

SEAT Alhambra II, AUY, 2002; SEAT Alhambra II, AUY, 2000; Škoda Favorit 135LX, 1993 (už je asi v pánu) vše s trojblikem od krt.ecka; Tornado EVO - nemá blinkry, nemá trojblik :-(; Piaggio X9 500 2002; Puchetta (kříženec Puch Newport II, asi 1978 s Babettou)

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 11.08.2016 22:40 
Řidič
Řidič

Hodnost:

Řidič

19.07.2016

5

Praha

Zdravím všechny,
mám problém se startováním a nakonec jsem skončil u varianty, že mi padá nafta. Když mám plnou nádrž, tak to téměř nepocítím, ale s prázdnou stačí 5-6 hodin a mám problém nastartovat. Když nastartuju, tak vše šlape jak má a s teplými starty taky není problém.. Vag nic nehlásí. A já potřebuji poradit jestli jde nějak zjistit kde je problém (palivový filtr x tandemové čerpadlo x vstřiky x hadičky..) nebo jestli musím měnit nebo přetěsňovat jedno po druhém a čekat kdy problém zmizí.? Čím byste začli?
Dva měsíce zpět jsem nechal dělat rozvody a problém se starty se objevil asi o měsíc později. Může to souviset?
Díky za postřehy..

PříspěvekNapsal: 25.08.2016 20:06 
Řidič
Řidič

Hodnost:

Řidič

19.07.2016

5

Praha

Prosím vás o pomoc..
padala mi nafta a nejdřív jsem vyměnil palivový filtr a hadičky, pak auto jezdilo, ale nafta padala dál..
Koupil jsem sadu na opravu tandemového čerpadla a dnes jsem ho přetěsnil.. vše vrátil zpět, ale nemůžu nastartovat..
Je možné, že se systém od čerpadla dál tak zavzdušnil, že jsem nenastartoval ani po čtyřech dlouhých startech? Jde systém nějak odvzdušnit? nebo musím prostě točit a točit?
A ještě jsem projel auto Vagem a ten našel toto:
Thursday,25,August,2016,19:44:36:62939
VCDS Version: Release 12.12.0 (x64)

Address 01: Engine Labels: 038-906-019-AJM.lbl
Control Module Part Number: 038 906 019 J
Component and/or Version: 11,9l R4 EDC 0010SG 1087
Software Coding: 00002
Work Shop Code: WSC 10091
VCID: 1E3338F39A420EEE86F-4A9C
1 Fault Found:

18072 - Control Circuit for PD Injectors
P1664 - 35-00 - Electrical Malfunction

Readiness: 0 0 X X X

Nevím jestli se taková chyba může stát během odpojení tandemu, nebo je to jen falešná indikace, protože je systém zavzdušněn.. Máte někdo zkušenost??
Můžu motoru ublížit když budu dál startovat?
Předem dík za rady..

PříspěvekNapsal: 25.08.2016 20:42 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

29.05.2010

2370

Green town at Prague

Neměl jsi odpojený konektor do hlavy - ( ke vstřikovačům ) ? Píše ti to chybu vstřiků... Tipoval bych na špatně zasunutý konektor.

PříspěvekNapsal: 25.08.2016 21:05 
Řidič
Řidič

Hodnost:

Řidič

19.07.2016

5

Praha

Konektor jsem neodpojoval.. teď z hlavy ani nevím který to je, ale dával jsem si pozor abych vše vrátil jak má být a do dalších věcí nezasahoval..

Edit:
Tak jsem našel ten kulatý konektor do hlavy a ejhle, nebyl úplně dotažený.. asi jsem ho povolil když jsem protahoval ruce k tandemu.. střïknul jsem tam sprej na kontakty a dotáhl. Motor chytnul na první otočení. Diagnostika je super věc, bez ní bych točil ještě týden a stejně k ničemu..
Díky za radu!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 564 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]