PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Mike »

Klucí, co přesně znamená příprava pro telefon? co by to mělo jako být?, prej to mám v autě (i když tomu moc nevěřím) ale nic jsem nenašel, máte to někdo? poraďte, díkes Mike

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

zkus oddělat kastlík - jde to celkem lehce a za tím možná budeš mít kabel pro handsfree sadu. Tak to tam mám já.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

pistahufnagl píše:zkus oddělat kastlík - jde to celkem lehce a za tím možná budeš mít kabel pro handsfree sadu. Tak to tam mám já.
A asi nekde antenu... :wink:

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

patper píše:
pistahufnagl píše:zkus oddělat kastlík - jde to celkem lehce a za tím možná budeš mít kabel pro handsfree sadu. Tak to tam mám já.
A asi nekde antenu... :wink:
Takový tajtrdlík malý čouhá na střeše. :daz:
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

antena GSM

Příspěvek od abeljozef »

antena GSM by mala byt vyvedena na streche (moze byt kombinovana s antenou navigaca). Radioantena je na zadnom bocnom skle. Pod sedadlom vodica by mal byt zakonceny kabel anteny GSM, zlty kabel stisovania radia pri hovore a napajanie handsfree sady. Je to pod sedadlom vodica zakryte kobecom na suchy zips

Uživatelský avatar
stw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 23.04.2009 13:10
Bydliště: SR

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od stw »

zdar, anténku na streche mám... ale zaujímalo by ma čo sa dá robiť s týmto viď obr. vyzerá to orig. napevno namontované bol to držiak na nejaky starý fon? terajšie využitie? vo voze mam hf sadu...
thx
Přílohy
07052009131.jpg
07052009132.jpg
Stevwe TDI PD

Uživatelský avatar
trepifajxl
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 04.04.2008 18:15
Bydliště: u Turnova

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od trepifajxl »

Tohle až odděláš ta uvidíš díru do palubky asi 3 x 3cm . Když jsem to oddělal tak mě málem museli křísit, prostě zkurv--á palubka, tak jsem to zas dal zpátky . No a po půl roce jsem se stím smířil oddělal a dal záslepku z nějakýho černýho strukturovanýho plastu
Výstavba a rekonstrukce interiérů, od stavebních prací po kompletní vybavení
www.neza-interiery.cz


Montáž, úpravy a repase topení Eberspächer, Webasto. Spuštění příhřevu jako nezávislé topení
603485666

Uživatelský avatar
stw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 23.04.2009 13:10
Bydliště: SR

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od stw »

toho som sa bál... boli tam aj nejaké káble? nedá sa to využit na nový držák na navi alebo mob- nadstavec? povodne to bolo asi na ten fon co...
Stevwe TDI PD

Uživatelský avatar
trepifajxl
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 04.04.2008 18:15
Bydliště: u Turnova

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od trepifajxl »

Původně to je na telefon, nějaký kabely tam byly a ty jsem zatáhl do palubky. Aby se mi to lepší dělalo tak jsem měl vyndanej středovej kaslík na palubce. Samozřejmě nějakej jinej držák nebo display by tam šel , ale já zatím nic takovýho nemám tak tam je ta záslepka.
Výstavba a rekonstrukce interiérů, od stavebních prací po kompletní vybavení
www.neza-interiery.cz


Montáž, úpravy a repase topení Eberspächer, Webasto. Spuštění příhřevu jako nezávislé topení
603485666

Papo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.05.2009 11:26

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Papo »

Já to tam mám taky, jen je na tom ještě nacvaknutej adapter pro nokii 6310 a z toho adapteru jde kabel do tohoto držáku. Ty adaptery dělaj na různý typy telefonů, ale nejlepší by bylo, kdyby tam místo toho šel dát nějaký bluetooth adapter. Bohužel jsem ale nic nenašel a navíc jsem v těchto věcech naprostej amater. Jestli někdo znáte řešení, tak poraďte dík.

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od abeljozef »

Nejaku bluetooth sadu od parrota ?

Da sa to pripojit aj k radiu. :wink:

Papo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.05.2009 11:26

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Papo »

A existuje varianta, že bych vše nechal jak je a připojil to nové zařízení přes konektor, který je na spodu toho držáku?

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od abeljozef »

Bluetooth nie, ale ani v tom nevidim zmysel, drziak telefonu von a na vybezok z palubovky na ktorom drzi namontovat riadiaci display parrota. Ja kedze som nemal predpripravu na telefon tak som si dal display hore ale keby som ten vycnelok na palubovke mal rozhodne by som ho dal na nho.
Resize of P1020215.JPG
Resize of P1020213.JPG

Papo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.05.2009 11:26

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od Papo »

To vypadá dobře, ještě se zeptám, jak je to s kabeláží (co s původní a jak na novou) a jak to funguje s radiem? Díky

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: PALUBOVKA: jak vypadá příprava pro telefon?

Příspěvek od abeljozef »

Riadiaca jednotka tej sady je pod sedadlom. K nej su dotiahnute aj kable do radia ako, tel. mute, tel. line in, Svorka 30 a dolezita svorka S ktora sposoby odhlasenie telefonu po vytiahnuti kluca zo zapalovania.

Dalej je tam dovedeny signal o rychlosti ktory nie je potrebny pre parrota, a signal regulacie podsvietenia ktory tiez asi nebude potrebny.
Tiez je dole vyvedene vedenie mikrofonu ktore sa mzno bude dat aj s povodnym mikrofonom pouzit (zavisy na jeho charakteristike)
Dalej je tam vyvedena externa antena ktora sa pri bluetooth sadach tiez nepouziva.

Takze odstranit staru RJ HF sady pod sedalom a usposobyt RJ parota na VW konektor a dosadit RJ Parrota pod sedalo.
Odstanit drziak konkretneho telefonu aj s kabelazou a haradit ho riadiacim displayom parrota a doviest jeho kabel k RJ parrota pod sedadlom.
Odskusat povodny mikrofon z parrotom, ak bude fungovat moze sa ponechat, ak nebude fungovat vymenit za mikrofon k parrotu.

Zapojit, ozivit.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“