KOLA, DISKY: plechové vs hliníkové disky

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Marek77 »

Fialka píše:možná ňáký hezčí kola? jinak souhlasím s shemikem :wink:

Kola nebudou. Nejsem zastáncem elektronů. Jen investice - výhodu v tom nevidím.

Uživatelský avatar
Fialka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fialka »

Marek77
No o výhodě sem nemluvila. většinou když si zkrášluješ auto v tom výhoda neni ale je to investice :wink:
Fialka

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Marek77 »

Radši investuji do potřebných věcí. Elektronová kola jsou nepotřebná věc.
Mně musí auto sloužit (vozím sedmičlennou rodinu) bez ohledu na to, jestli se okolnímu světu líbí více či méně - po tom je mi buřt.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No jasanek, asi tak trochu vsichni oboje, ale nekdo trosku vic resi uzitnost a nekdo vic krasu. :lol:
To je dobre, predstavte si tu nudu, kdyby jsme byli vsichni stejni. 8)

Uživatelský avatar
Alfan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most

Příspěvek od Alfan »

A my "rudí" ty borůvky "sežereme"... :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fialka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fialka »

Byl to jenom takovej dotázek, je jasný že se každýmu líbí něco jínýho a pro každýho je důležitější něco jinýho 8) . No taky sem toho názoru že je fajn když auto slouží jak potřebujem a takový to zkrášlování je spíš takovej bonus :wink: . Jenomže já sem ještě mladá a to zkrášlování svýho autíčka je teprve přede mnou :D .
Fialka

Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

Marek77 píše:Radši investuji do potřebných věcí. Elektronová kola jsou nepotřebná věc.
Mně musí auto sloužit (vozím sedmičlennou rodinu) bez ohledu na to, jestli se okolnímu světu líbí více či méně - po tom je mi buřt.
nesouhlas...když se skloubí krása s užitečností,tak teprve potom to má tu správnou vejšku...já elektrony na autě mám a pokaždý když se na toho mojeho bejčka podívám když mu opláchnu bačkůrky,tak se mi tetelí srdíčko radostí nad tou krásou...jinak souhlasím,že je to investice navíc,ale na druhou stranu,tohle auto si to zaslouží a netěším se na zimu,až mu zase nazuju plechy...třeba to není názor všech na foru,ale pro mne je to srdeční záležitost ( ti skalní vědí proč) ,a tak pokud bych si měl vybrat jestli hliník nebo plech,tak já si pro něj klidně zajedu i do Humpolce... :wink: :lol:

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Marek77 »

Fialka píše:Jenomže já sem ještě mladá a to zkrášlování svýho autíčka je teprve přede mnou :D .
Já si taky myslím, že jsem mladý (třicet není bůhvíjaké stáří), ale nejsem ženská, takže to zkrášlování moc neřeším.

Jak říkal můj bývalý tchán - chlap má smrdět potem a chcankama :-D!!!

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

Marek77 píše:Radši investuji do potřebných věcí. Elektronová kola jsou nepotřebná věc.
Mně musí auto sloužit (vozím sedmičlennou rodinu) bez ohledu na to, jestli se okolnímu světu líbí více či méně - po tom je mi buřt.
Ale druhý kola užitečný jsou, proto když už jsem je kupoval tak jsem si připlatil za hliníky a rozdíl mezi origo plechem a hliníkem na celým autě dělal neco přes 2 000 Kč a to si myslím není tolik za tu krásu.

Uživatelský avatar
Slavoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou/Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavoš »

Marek77 píše:Radši investuji do potřebných věcí. Elektronová kola jsou nepotřebná věc.
Mně musí auto sloužit (vozím sedmičlennou rodinu) bez ohledu na to, jestli se okolnímu světu líbí více či méně - po tom je mi buřt.
Tak elektrony nepovažuji za zbytečnost,pokud je zkusíš tak budeš mluvit jinak,Zkus si projet nějaký úsek na plecháčích a na elektronech a potom poznáš rodíl.Plechy se kroutí,ať si říká kdo chce co chce,ale elektrony líp drží stopu a u plného auta se to projeví tím víc.
Obrázek
Obrázek

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Marek77 »

Já mám dvě sady kol. Auto jsem koupil na zimních a od známého jsem potom koupil sadu plechů po dvou stovkách za kus. Zkus to sehnat levněji...........

Neberu nikomu názor - kdyby pro všechny z vás byly elektrony nejdůležitější částí auta, já zastáncem elektronů nejsem, považuju to za zbytečnost a vyhozené peníze. Raději dopřeju svému vozu potřebnou věc v lepší kvalitě - třeba kotouče s destičkami, kulové čepy nebo oleje. To je pro mě investice!

A ohledně držení stopy nebo stability v zatáčkách - vozím pět dětí a na střeše rakev jako prase!!!!!!!!!!
Jezdím tak trapně pomalu a opatrně, že i kloboučáci v hundrtcvancli mě mnohdy předjedou. Když se do mě na dálnici ve stovce rychlosti opře boční vítr, hodí mi to mašinu půl metru bokem - a v tom mi nepomohou ani tankové pásy!!! Mne nějaké držení stopy nebo stabilita v zatáčkách absolutně nezajímá. :-)
Naposledy upravil(a) Marek77 dne 03.08.2007 21:59, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Fialka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fialka »

Marek77
Né 30 fakt moc neni, ale mě bude 18 takže na svoje auto ještě čekam. A myslela sem tím že už sis tím asi prošel a vyrost z toho :D . Jo a koukam jak se do tebe všichni pustili kvůli těm kolům, to sem netušila a v plánu to neměla :? :) :lol:
Fialka

Uživatelský avatar
Fialka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fialka »

Ale zase sem ráda že nejsem jediná toho názoru na kola :D . Hned mám lepší náladu :fly2:
Fialka

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

No,každý má své,co si na auto dá a nedá.Já osobně si chci koupit elektrony i na zimu.Nesnáším plecháče.
Obrázek

Uživatelský avatar
Slavoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou/Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavoš »

Fialka píše:Marek77
Né 30 fakt moc neni, ale mě bude 18 takže na svoje auto ještě čekam. A myslela sem tím že už sis tím asi prošel a vyrost z toho :D . Jo a koukam jak se do tebe všichni pustili kvůli těm kolům, to sem netušila a v plánu to neměla :? :) :lol:
Já se do Marka 77 nepustil,jen jsem vyslovil svůj názor.Pokud zde uvádí,že mu to v zatáčkách moc dobře nesedí a na rovině s ním vítr cloumá,jestli by nestálo za to,vyzkoušet co s tím udělají elektrony. :D :D :D
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“