DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od Marek77 »

Já se musím přiznat, že vzhledem ke skutečnosti, že v autě krom nezávislého topení mám vše, další modernizaci neplánuju. Jediné, co jsem osobně "modernizoval", je tempomat.

Od bývalého majitele byl bufík předělaný na manuální ovládání (místo čidla teploty okolního vzduchu je přepínač), což osobně považuju za geniální maličkost, tmavé folie na sklech, ale jinak nemám potřebu s tím cokoli dělat. Zaprvé nejsou prostředky, zadruhé není důvod - auto mi vyhovuje tak, jak je.

Co mně osobně na autě nevyhovuje jsou krátké rychlostní stupně převodovky. Delší dobu plánuju přestavbu na 6q z modelu SAG II TDi 85kW. Jenže přestavba je natolik technicky a především finančně náročná, že si to nemůžu dovolit - to je asi jediné, co bych na svém autě v budoucnu rád změnil.

nujin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2008 08:52
Bydliště: Hostinné, okr. Trutnov

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od nujin »

Jak tak čtu ty vaše příspěvky, tak mam ještě co dělat. Mám sice Sharyka už pár let, ale s úprava jsem moc nepokročil. Zatím předělávám práci po fachmanech, co se na autě vyřádili, než jsem ho koupil. Hraju si tedy s lakem a klempířinou. Klempířina je hotová a letos mě čeká ten lak. Pan lakýrník asi zřejmě rád používá tmel. Při té příležitosti bych chtěl zrovna dodělat el. vyklápění okének. Mám celý vrak, kde to je, tak jsem se to rozhodl namontovat. Sháním schéma zapojení, abych si mohl udělat třeba nějakou menší přípravu. Tím bych chtěl poprosit aspoň o nějaký náčrt, abych nemusel rozmotávat celou elektriku z toho vraku, protože to je benziňák, proto bude el. zřejmě jiná, než mám já. Předem moc děkuji! :D Sharan I 1.9 TDI 81 kW r. v. 99

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od abeljozef »

Od okien idu 2 kable z kazdeho motorceka. Ostatne kablovacky su v predu v pristrojovke.

P.s: Frogy toto je aj pre teba :D
Přílohy
El zadne vyklopne okna I.pdf
(113.93 KiB) Staženo 290 x

Uživatelský avatar
romandub
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 27.10.2008 14:41
Bydliště: Bílina okr. Teplice

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od romandub »

tento týden mě přišli chrom kroužky na budíky od NALIMa tak je asi zítra budu instalovat :D
Dub

nujin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2008 08:52
Bydliště: Hostinné, okr. Trutnov

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od nujin »

abeljozef píše:Od okien idu 2 kable z kazdeho motorceka. Ostatne kablovacky su v predu v pristrojovke.

P.s: Frogy toto je aj pre teba :D
Děkuji za schéma. Jen co bude trochu tepleji, tak začnu rozebírat ten vrak a začnu to montovat do svého Sharyka. Už se těším, že nebudu muset vylézat z auta, abych okénka otevřel nebo zavřel. :P

Uživatelský avatar
Carat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od Carat »

Ahoj,tak taky uznávám vaše znalosti a šikovnost,naštěstí jsem už při koupi Sharika o tomhle uvažoval dopředu a scháněl rovnou v lepší výbavě,takže tyhle dodatečné dodělávky výbavy neřeším.Ale i přesto,že jsem sehnal a koupil vysněný vůz ve verzi Carat :D ,tak přeci jen mi něco chybí a docela mrzí,že nemám,jako přídavné topení,hagusy,vyhřívaná sedadla a čelní sklo,ale třeba i tažné zařízení.Mé úpravy spočívaly ve výměně orig.autorádia Sound2 za rádio s CD přehrávačem(nezapomenu na kabely),montáž zadních lapačů nečistot,sehnání ještě 1ks nové rezervy na orig.alu ráfku stejného typu,fólie na všechna okna,chromové kliky dveří,žralok na střechu a samolepka na zadní sklo.Jo a výměna levého zpětného zrcátka v el. vyhřívané po nehodě s kamionem(nic jiného se nestalo) :D za nové to samé plus lak.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od patper »

Jsem se dneska rozhoupal a dal do Sharana DVD....a musim rict,ze provedeni vypada super - ostatni ukaze cas :idea:
Přílohy
DSC01679_resize.jpg
DSC01681_resize.jpg

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od michall »

Hezkýýýýý :D ... a dávaj tam v tom kině aspoň něco zajímacího :?: :?:
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od Jose1 »

patper
To jakože se cestující nalevo kouká na jeden program a cestující napravo na jíný? A ten uprostřed si může vybrat? :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od patper »

Presne tak :!: :D :D :D

Uživatelský avatar
vw frog
Závodník
Závodník
Příspěvky: 534
Registrován: 22.04.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od vw frog »

Hele Paťane,to je pjekný.To by se mi taky líbilo,ale parkovat s tím v Praze? :gey:
SHARAN I 1,9TDII1998,81kW SKATER
Prodejce nových vozů SEAT

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od patper »

Maji vyhodu,ze je tam rovnou na zip krytka...
Přílohy
DSC01684_resize.jpg

Uživatelský avatar
vw frog
Závodník
Závodník
Příspěvky: 534
Registrován: 22.04.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od vw frog »

To zní zajímavě.Na Lipně to sčíhnu a popřemýšlím. :roll: Pokud to není tajné,na kolik ta sranda vyjde?
SHARAN I 1,9TDII1998,81kW SKATER
Prodejce nových vozů SEAT

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od patper »

:D to ti reknu na Lipne - protoze je to tajne....pred manzelkou :pila:
Jinac se mi libi to provedeni + ty dalsi kravinky,jako ze to jde schovat,mechanika je v obou,je to zaroven fm transmitter ,jdou tam hry - je u toho ''nejaky'' ovladac, dalka ,usb,SD karta ,atd ,atd :wink:

Uživatelský avatar
Galaktický Aleš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 638
Registrován: 16.07.2008 12:53
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: DODĚLÁVKY, ÚPRAVY: co jste si do SAGů dodělali, upravili

Příspěvek od Galaktický Aleš »

Páťo taky ti to skouknu na Lipně. Pokud jde o hry, neočekávej nic extra. Většinou to umí jen NES hry, což jsou v drtivé většině jen malilinké chodičky, skákačky, střílečky. Tyhle hry frčely na Nintendu okolo roku 86-92 takže si kvalitu dokážeš představit. Tyhle hry jdou nahodit i do číňanských MP4 atd. Každopádně na torrentech seženeš stovky nebo tisíce NES games, až tě přestane bavit to procházet.

Možná ještě pokud by to umělo aspoň NES2, s tím nemám zkušenosti páč všechny moje bebechy NES2 nepodporujou.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“