Topení zadních sedadel

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
bert2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.01.2008 11:47
Kontaktovat uživatele:

Topení zadních sedadel

Příspěvek od bert2 »

Prosím o radu / Alha 2003 85kw /. Nemohu dostat teplý vzduch do středového průduchu - teplo na nohy do druhé řady sedadel. Byl jsem s dětma bruslit a chtěl jsem jim ohřát nohy a NE a Ne.... Jak nastvit klima? Nebo nefunguje vůbec? Ď

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení zadních sedadel

Příspěvek od kazbic »

Tak tohle bude na sundání celé palubky.Nech to napíchnout na VAG.Je tam plno klapek a VAG je "vidí".
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Topení zadních sedadel

Příspěvek od vilik »

Jestli máš climactronic, tak ten se s tebou moc bavit nebude. :( Ten má svůj úkol a nekompromisně ho plní. Jediné snad co by mohlo pomoc, přepnout proudění vzduchu na nohy. Ale bez záruky. Je docela možné, že to bude foukat na nohy šoféra a spolujezdce, a na ostatní, jako postradatelnou veličinu ve voze, to bude kašlat. Ale co určitě funguje je foukání z prostoru zadního levého blatníku. U podlahy jsou otvory, kterými se přes druhý výměník topí vzadu. Pokud je máš zandané bordelem, tak si moc nezatopíš. A stejně to topí až potom, co to topí naplno vepředu. Krásně je to vidět na otáčkách ventilátoru na displeji climactroniku.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: Topení zadních sedadel

Příspěvek od Jose1 »

bert2
Máme stejný auto, ale mám takový dojem, že to do druhé řady na nohy fouká, jen když máš na klimě navolený ofuk na nohy do první řady. Druhá řada kopíruje 1. řadu. A ten jakože zadek na klimě je v podstatě topení do kufru. Eeee je to srozumitelný....?
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Topení zadních sedadel

Příspěvek od parizek_ltm »

Teda nevim jak vy, klucii, ale ja se zrovna vcera nad timhle pozastavil. Neco mi v kufru hucelo, tak kouknu na klimatronik a ony fukary naplno, vpravo, jakoze zadni cast. Tak jsem to hned studoval. Ja mam fukary nasmerovane tak, ze zezadu pod sedacky ladujou vzduch, tudiz na nohy a tou proudeni je znat (nemam nic pod sedackama). Druha vec je, ze mi to taky nijak teple nefoukalo, to jeste vyzkoumam, stal jsem na miste a vepredu mel nastaveny ofuk na okno, treba to bude tim.
Kazdopadne ofuk na zadni nohy by mel byt v pohode. Co jsem spozoroval, ze rozdil teplot obou casti muze byt max 4 stupne.
Tot muj postreh. Psal jsem to i v paralelnim vlaknu tady.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“