NÁPRAVA ZADNÍ: nová náprava, zníženie auta, buchotanie

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

NÁPRAVA ZADNÍ: nová náprava, zníženie auta, buchotanie

Příspěvek od miskoos »

Mám problém a dlho som váhal čo dalej. Po havarke kde vytrhlo zadne prave koleso aj s ramenami bola menená cela naprava. Auto jazdi v poraidku ale odvtedy je znizene asi o dva cm a zadok zle pruzi akosi moc tvrdo. Pri prejazde nerovnostami predne kolesa normalne odpruzia bez zvuku a zadok buchne. Vsetky gumene veci su nove takze najskor som myslel ze to bude tlmicmi ale ani po vymene sa to neak nezlepsilo. Pri porovnavani so susedovou alhambrou rovnaky rocnik vybava bez zatazenia sa mi len potvrdilo ze auto je presne o 2,5 cm nizsie vzadu co by som si vysvetlil ze pri vymene pouzili napravu zo sportovej verzie. Preto ak by som mohol, poprosil by
som ze kde je cislo na prutine podla ktoreho by som to zistilci je to normalna alebo sportova naprava. A este ci by sa nedal sem hodit komplet schema zadnej napravy aby som si skontroloval ci tam nieco nechyba. Dakujem

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁPRAVA ZADNÍ: nová náprava, zníženie auta, buchotanie

Příspěvek od Bandog »

Ahoj kamaráde.........

prosím tě, než založíš nové téma, tak pročti Sherlocka..............tam jsou různé sekce a do nich se zapisují dotazy do správných témat, ať se tu všichni neptáme na to samé pořád dokola........ve správném tématu ti jistě ostatní klubáci rádi poradí..........ve tvém případě se jedná o toto téma: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=26199

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: NÁPRAVA ZADNÍ: nová náprava, zníženie auta, buchotanie

Příspěvek od miskoos »

Samozrejme dakujem poprosim presunut

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“