Musí být sítko v D3W ?????

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
fousek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.07.2008 22:45
Bydliště: Police nad Metují

Musí být sítko v D3W ?????

Příspěvek od fousek »

Ahoj všem rád bych se podělil o svou zkušenost s bufíkem D3W. Po nalezení příčiny proč mě nefunguje ( upadlé kontakty na podávacím čerpadle) a následné opravě, mě bufík proškolil znovu a to , že mi normálně naskočil,ale hulil jako dýmovnice a nebyl slyšet typický zvuk leteckého motoru a cca po 30 vteřinách regulérně vypnul!!! Po shlédnutí tohoto fóra a stažení světového manuálu jsem sice načerpal informace,ale jedna informace stále nebyla nikde řečena a potvrzena. Ani po několika desítkách minut telefonických rozhovorů s mechaniky atd mě nikdo nedokázal odpovědět... Podle silného bílého dýmu se bufík tvářil, že je vadné sítko(jak jsem se dočetl zde) jenže u D3W sítko není(podle technika). Jelikož mě to nedalo tak jsem u známého na dílně tak dlouho ďoubal šroubovákem až jsem milé sítko vyďoubal. Jenže když jsem chtěl objednat nové (dle návodu) tak jsem zjistil, že toto milé sítko na tento bufík neexistuje a mění se celá spalovací komora (4300 Kč). Načež opět vypuklo shánění info a telefonování a pár lidí mě řeklo že tento bufík FUNGUJE I BEZ SÍTKA !!!!!. Načež jsem si řekl, že zase tak časově náročná práce to není. Koupil jsem tedy novou žhavící svíčku(pro jistotu) dal jsem jí tam zadělal bufík a už zdaleka nehulil tolik a naběhl normálním zvukem a zdechl. Jel jsem tedy projet auto,aby se odvzdušnila voda a bufík FUNGUJE A BEZ SÍTKA !!!!.Jen pozor pro všechny může se Vám taky stát jako mě, že bufík bude ulitý naftou (mě kapala i z výfuku) a taky Vám nenaskočí. Přeji hodně zdaru v opravách a hlavně pevné nervy. :P
Balis - FBC BULDOCI

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: Musí být sítko v D3W ?????

Příspěvek od abeljozef »

Ahoj fousku, te temu bufik je tu viacero tem a tento prispevok patri do nich. :wink:

Prosim precitaj si pravidla fora: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=25546

ked budes hladat nejaku temu tak pouzi SHERLOCKA: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=27441


p.s. Vitaj na Fore a nech ti sluzi. :mrgreen:

karlos67
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 13.04.2008 09:39
Bydliště: hanušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Musí být sítko v D3W ?????

Příspěvek od karlos67 »

nazdarek mam sharana a mam taky D3W a sitko tam mam a kupoval sem i nove a kamarad ma sharana 99 a to sami D3W a taky ho nema to sitko

fousek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.07.2008 22:45
Bydliště: Police nad Metují

Re: Musí být sítko v D3W ?????

Příspěvek od fousek »

Díky za upozornění abeljozefe už jsem svoji chybu napravil a tento příspěvěk zařadil kam patří trochu jsem se uklik přiznávám svoji chybičku a udělal jsem to pouze ze své nedbalosti a lehkomyslnosti :lol: :lol: :lol:
Balis - FBC BULDOCI

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“