MOTOR-SILEMBLOKY ULOZENI MOTORU sharan I. pozor nepodcenit!

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
S-H-A-R-I-K
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 14.10.2007 13:13
Bydliště: VW-KLUB a nejvíc BŘÍZA-KLUB
Kontaktovat uživatele:

MOTOR-SILEMBLOKY ULOZENI MOTORU sharan I. pozor nepodcenit!

Příspěvek od S-H-A-R-I-K »

ASI SE PUJDU NEKAM ZAPALIT :cry: :cry:

DNESKA JSEM VZAL POSLEDNI KACKY A JEL NA DILNU KE ZNAMEMU SI UDELAT SAM NEJAKY VECI.
UDELAL JSEM OLEJ,VEMENIL STABILIZACNI TYCKU A PRIVARIL SILEMBLOK U VEJFUKU.
KDYZ JSEM JEL DOMU CELEJ NATESENEJ ZE MAM ZASE NA NEJAKEJ CAS KLID TAK PRI NORMALNIM ROZJEZDU-!!NIKDY NEHRABU!!NECO CHROUPLO A SHARIK ZACAL PRI ROZJEZDU BRNET A VYBROVAT :cry: :cry: SPOJKA JDE V POHODE!AUTO NA SUCHO RADI I NA SPATECKU TO JEDE NORMALNE ALE DO PREDU VYBRUJE CELE AUTO :cry: A KDYZ CHCIPAM MOTOR-SE SPOJKOU I BEZ SPOJKY TAK JAKOZE POCUKNE DOPREDU A DO ZADU A ZASE DO PREDU :roll:

PROSIM O KAZDOU RADU !!
SETKAL JSTE SE NEKDO STIM??
PREDEM DEKUJI ZA KAZDEJ TYP :wink:


UPRAVENO !!! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

TAK PANOVE SHARANISTI PRVNI GENERACE TECHTO SUPER VOZITEK MAZEJTE DO SERVISU PRO NOVEJ SROUB :wink: A TO NEJLEPE HNED :lol:

TED UZ TO VIM ZE SE TO STAVA :wink: ALE VUBEC JSEM TO NETUSIL A STOUTO "BANALNI" ZAVADOU JSEM SE SETKAL POPRVE A DOUFAM ZE JI OD TED UZ ZAZIJU JENOM Z DOSLECHU :wink:

byla to opravdu tahleta silenost :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=49671" onclick="window.open(this.href);return false;

vsem moc dekuji za svuj cas pri čtvrtečnim reseni meho probelmu.

jenom dodam
je to opravdu takove jakoze lousknuti a najednou drnci a brní cele auto pri jizde vpred ale pri jizde v zad zadnej problem :wink: a kdyz se vozidlo "chcipne"tak je jasne patrne pohupovani motoru.(JAKOZE SE AUTO NA NEUTRAL A BEZ RUCKY POHOUPNE DOPREDU-DOZADU-DOPREDU)

ALE POZOR ZAVADE JDE PREDCHAZET !!!!

PREVENTIVNE BYCH ZAJEL DO SERVISU A NECHAL SI DAT NOVEJ TEN SROUB :wink:
TAKOVA BLBOST A MNE TO SEBRALO NERVOVE TAK 5 LET ZIVOTA :twisted:

kdyz sem udelal ve ct. ten olej,tycku a par dalsich vecicek a nalozil cestou dve rakve na strechu a udelal verzi bus pro sest lidi bylo tak 19:30 a ja druhej den v 10h mel delat ridice :lol: smer lyze ala waiden
jedu si tak uz k domovu spokojenej ze mam vse nachystany a jak si pujdu dat vanu atd a NAJEDNOU chrup pri rozjezdu a najednou brneni a drhnuti do cele karoserie 8O normalne jsem nechapal co se deje 8O nasledovalo zastaveni,rozjezd a panika :lol:

tady jsem dostal rady co to asi tak muze bejt tak jsem vzal svetlo a sel hledat :wink: .....hmmm ale je to schovany pod tim deklem kterej je taky hustej :twisted: bych musel to auto prevratit na bok abych se tam dostal :lol: ale testem ze se houpe motor jsem mel jasno.

pokracovani i v topicu......................

rano 7h jsem uz byl zase na dilne u tejpka (4km sem jel-krokem s tim urvanym motorem) 8) 8) sel jsem tak nejak najisto........a fakt ze jo byl to ten sroub :twisted: nechapu jak tohle nekdo mohl navrhnout a ke vsemu to dat na takhle tezky auto :roll: :twisted:

ja mam vzdy neco extra :lol: takze ten kus urvanyho sroubu v ty kosti neslo za boha dostat ven :twisted: nebyl cas nerva jsem mel radnyho 8) :lol: tak jsem vzal tu kost obrovskej zavitnik a udelal stoho sroub :lol: :lol: vzal obrovskou prevlecnou matici a zavitovou tyc a udelal tentononc :lol: :lol: proste na tu kost jsem pridelal zavitovku pomoci ty prevlecky a konec tyce pridelal k prevodovce kontra maticema :wink: dal jsem tam kus pleteny hadice abych jeste neurval ten drzak na prevodovce :wink:
pak nasledovala testovaci jizda smer waiden a dneska jsem prijel za z5 a to tentonoc vydrzelo a vse nakonec klaplo--ufff jeste ze to prasklo !!! stat se to pri ceste tam nebo z5 tak bych to asi nedal :lol: takhle to byl adrenalin zazitek jako svina :lol:
sharik je ted na dilne a ceka na novou kost a celej ten vehement a sroub budu davat kazdej rok projistotu novej :!: i
Naposledy upravil(a) S-H-A-R-I-K dne 23.02.2009 21:43, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od widle »

v sharan foru se o tom určitě dočteš..
mrkni buď na téma silentblok motoru, nebo poloosy...
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od Tomášek »

co nejakej kloub??

Uživatelský avatar
S-H-A-R-I-K
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 14.10.2007 13:13
Bydliště: VW-KLUB a nejvíc BŘÍZA-KLUB
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od S-H-A-R-I-K »

JJ WIDLE ALE CHTEL JSEM ESI SE NEKDO STIM UZ NESETKAL PAC TED NEMAM MOC CAS PATRAT A ZEJTRA JSEM POTREBOVAL AUTO NA HORY A VSECHNO JE V HAJZLU :roll:

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od Tomášek »

S-H-A-R-I-K píše:JJ WIDLE ALE CHTEL JSEM ESI SE NEKDO STIM UZ NESETKAL PAC TED NEMAM MOC CAS PATRAT A ZEJTRA JSEM POTREBOVAL AUTO NA HORY A VSECHNO JE V HAJZLU :roll:
kuwa to je pruser no.. tak pod to jdi jeste lehnout.. projdi sekci a teba a neco prijdes..

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od widle »

tady je ten silentblok motoru
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=49671" onclick="window.open(this.href);return false;

a zkus ještě mrknout do tématu o spojce...může být v prdeli setrvák
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
S-H-A-R-I-K
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 14.10.2007 13:13
Bydliště: VW-KLUB a nejvíc BŘÍZA-KLUB
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od S-H-A-R-I-K »

marasoba píše:To S-H-A-R-I-K

No těpic!!! Nechoď se zapalovat, jen skoukni všechny držáky, které drží převodovku. Jeden z nich bude utržený, nebo bude střihlý šroub v nějakém držáku převodovky. Buď v pohodě, měl jsem to samý a stálo to nakonec tři kilča za práci mechanika. No ale byl jsem taky dost vykulenej.
Ať se dílo povede :D


tohle je rada od fora sharan...........jedu na vice stran 8) 8) na to bych i vsadil

vsem moc dik za spolupraci :!:

Uživatelský avatar
S-H-A-R-I-K
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 14.10.2007 13:13
Bydliště: VW-KLUB a nejvíc BŘÍZA-KLUB
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od S-H-A-R-I-K »

esi chroupnul ten sroub tak tam musi bejt na zemi zejo?? kdyz ho tam td pujdu hledat a najdu ho tak je to jasny


a nebo taky ne

Uživatelský avatar
romandub
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 27.10.2008 14:41
Bydliště: Bílina okr. Teplice

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od romandub »

pravděpodobně je to takzvaná kost (drží převodovku) a je tam střihlej šroub už se mi to stalo když jedeš dopředu tak to skáče jako sviňa a na zpátečku je to v pohodě fakt se stačí jenom ohnout a podívat se jestli tam ten šroub je na obrázku to je č.3
Přílohy
img047.jpg
Dub

Alla79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 05.10.2007 13:18
Bydliště: Duchcov
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od Alla79 »

Ahoj.Měl jsem podobnou závadu. Byl jsem připravený na odtah do Německa a chci se rozjet a jen škubání.....takže jsem zjistil že se mi utrhl silenblok na motoru...je přichycený na převodovce směrem podél auta. Utrhl se mi v něm šroub cca 15 cm dlouhý , který vše držel. No uvidíš..mrkni na to. Třeba to může být i jiná závada. Měj se

Uživatelský avatar
Tommate
Profík
Profík
Příspěvky: 1002
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od Tommate »

taky jsem to řešil, když jsem couval, jelo to normálně, když jsem jel dopředu, tak jel nejdřív motor a až po chvíli za sebou táhnul i auto, při zastavení to cuklo jak poskočil, může to být ten spodní držák, já měl v něm stržený závit, oprava 400, nový stojí asi 2000, takže to raději odtáhni někde kde zjistíš co tomu je, když s tím pojedeš, riskuješ natržení dalších silentbloků nebo výfuku a dalších věcí co vedou od motoru dál do auta

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od patper »

S-H-A-R-I-K píše: vsem moc dik za spolupraci :!:
A jak to teda dopadlo.... :?: :!: :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
S-H-A-R-I-K
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 14.10.2007 13:13
Bydliště: VW-KLUB a nejvíc BŘÍZA-KLUB
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADA-SHARAN-PROSIIIIM NUTNE O POMOC!!

Příspěvek od S-H-A-R-I-K »

na zacatku jsem to trosku upravil 8)

tak jak....
rano 7h jsem uz byl zase na dilne u tejpka (4km sem jel-krokem s tim urvanym motorem) 8) 8) sel jsem tak nejak najisto........a fakt ze jo byl to ten sroub :twisted: nechapu jak tohle nekdo mohl navrhnout a ke vsemu to dat na takhle tezky auto :roll: :twisted:

ja mam vzdy neco extra :lol: takze ten kus urvanyho sroubu v ty kosti neslo za boha dostat ven :twisted: nebyl cas nerva jsem mel radnyho 8) :lol: tak jsem vzal tu kost obrovskej zavitnik a udelal stoho sroub :lol: :lol: vzal obrovskou prevlecnou matici a zavitovou tyc a udelal tentononc :lol: :lol: proste na tu kost jsem pridelal zavitovku pomoci ty prevlecky a konec tyce pridelal k prevodovce kontra maticema :wink: dal jsem tam kus pleteny hadice abych jeste neurval ten drzak na prevodovce :wink:
pak nasledovala testovaci jizda smer waiden a dneska jsem prijel na z5 a to tentonoc vydrzelo a vse nakonec klaplo--ufff jeste ze to prasklo !!! stat se to pri ceste tam nebo z5 tak bych to asi nedal :lol: i takhle to byl adrenalin zazitek jako svina :lol:
sharik je ted na dilne a ceka na novou kost a celej ten vehement a sroub budu davat kazdej rok projistotu novej :!: i

radim mazejte si to jit vymenit páč jsem dost slysel ze se to deje dost casto :wink: tak pic.

Uživatelský avatar
romandub
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 27.10.2008 14:41
Bydliště: Bílina okr. Teplice

Re: MOTOR-SILEMBLOKY ULOZENI MOTORU sharan I. pozor nepodcenit!

Příspěvek od romandub »

já odvrtal zalomenej šroub a vyměnil za jinej šroub práce cca 1h i s kávou :mrgreen: rychlé a jednoduché :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dub

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“