NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Auto / Moto - www.incars.cz - inzerce a ocenění vozů zdarma

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující nabídku veškerých dopravních prostředků. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=52&t=91916" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od PlusOne »

Sem do topicu můžete vkládat návrhy, připomínky, otázky ohledně inzerátů, klidně i těch smazaných.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

petrpetrpetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 26.07.2010 10:24
Bydliště: Okolobrna

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI

Příspěvek od petrpetrpetr »

Proč se sem stále dávají inzeráty na nekoncernová auta - alfa romeo, bmw, motorky, malotraktory ?
Kdyz lezu sem, hledam neco na vw a probiram se i bordelem, co sem podle mne nepatří. Petr

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI

Příspěvek od PlusOne »

petrpetrpetr píše:Proč se sem stále dávají inzeráty na nekoncernová auta - alfa romeo, bmw, motorky, malotraktory ?
Kdyz lezu sem, hledam neco na vw a probiram se i bordelem, co sem podle mne nepatří. Petr
V pravidlech není nic o tom, že by tu nemohly být, takže pokud někdo prodává BMW, ať si ho sem klidně dá. Pořád se to jmenuje "Autobazar". Co se sekcí náhradních dílů týká, tam nemám přehled, takže když, jak píšeš, "hledáš něco na VW", měl bys to tam taky najít...

Upravil jsem nadpis, aby to nikoho nemátlo, myslel jsem, že je to jasné....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Frankq
Závodník
Závodník
Příspěvky: 627
Registrován: 12.06.2010 10:29
Bydliště: West
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od Frankq »

Nejde to dát do oznámení tady mezi inzerátama se to bude motat ;)
Golf III 1.9 TDI Colour Concept

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od PlusOne »

Frankq píše:Nejde to dát do oznámení tady mezi inzerátama se to bude motat ;)
Modeři nemají právo topovat příspěvky, musí to udělat admin, nebo T4 - tomu jsem psal. Takže díky za připomínku, ale bylo na to myšleno. Jen se to zatím neprojevilo ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
panpospa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 26.12.2009 17:17
Bydliště: Praha

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od panpospa »

Já bych měl pouze dvě připomínky k tvému vzorovému inzerátu - přidal bych tam bod "nedostatky" či "nutné opravy" a údaj o tom, zdali byla zaplacena eko daň.

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od shiTT »

nešlo by před smazáním inzerátu se kterým se někdo vypisuje docela dobu než si na všechno vzpomene zaslat "napomenutí" a pokud do 24 hodin nebude inzerát opraven tak smazat? jsme lidi a stává se že občas na něco zapomeneme... samozřejmě inzeráty na jeden řádek typu "prodám vůz xxxxxx, více info na tel" ano tam není o čem diskutovat...
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od PlusOne »

panpospa píše:Já bych měl pouze dvě připomínky k tvému vzorovému inzerátu - přidal bych tam bod "nedostatky" či "nutné opravy" a údaj o tom, zdali byla zaplacena eko daň.
OK, beru v potaz, doplním ;-)
Díky!
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od PlusOne »

shiTT píše:nešlo by před smazáním inzerátu se kterým se někdo vypisuje docela dobu než si na všechno vzpomene zaslat "napomenutí" a pokud do 24 hodin nebude inzerát opraven tak smazat? jsme lidi a stává se že občas na něco zapomeneme... samozřejmě inzeráty na jeden řádek typu "prodám vůz xxxxxx, více info na tel" ano tam není o čem diskutovat...
Čekal jsem tuhle připomínku. Jasně, dávalo by to smysl, jenže to nefunguje, zkoušelo se to tu. Jednak se denně zakládá/maže docela dost inzerátů, druhak jsme tu dva moderátoři, a myslím, že při tom objemu upravovaných/mazaných inzerátů není dost dobře možné uhlídat "svoje", natož i kolegovy.

Máme dvě jednoduchá pravidla:
1. základ je: OK nadpis, aspoň minimální popis, cena, a dvě fotky.
2. pokud je jedna věc špatně (a není to fotka, kterou si z prstu nevycucáme, nicméně pokud je v inzerátu jedna,zpravidla posíláme SZ s prosbou o další, pár lidí může potvrdit) , zpravidla to upravíme přímo - třeba doplnit cenu do nadpisu.

Pokud zjistíš, že ti inzerát zmizel, obrať se na nás, na 99% ti ho budem schopní vytáhnout z koše k úpravě. Je to určitě lepší, než zakládat "nasraná" témata, to člověka akorát tak popudí.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
shiTT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 23.12.2008 13:11
Bydliště: Hradec Krá-LOVE

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od shiTT »

no za normálních okolností bych tenhle "nápad" asi nepsal ale zrovna včera mi jeden inzerát zmizel. Nebyla tam fotka ale napsáno že bude do konce týdne:) rozhodně nechci nikoho prudit že mi smazal inzerát, jsem blbej když jsem tam něco nedal ale ty upozornění by se asi hodili;) jinak díky za odpověď 8)
VW Passat 66->96->110->142->85->184kW
VW Touran 74->100kW

Uživatelský avatar
Werd
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 17.05.2009 22:12

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od Werd »

jsem mel za to ze kdyz je u bazaru napsano auto/moto muzu vlozit i moto ... ale bohuzel
Nikdy neříkej Nikdy ...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od PlusOne »

Werd píše:jsem mel za to ze kdyz je u bazaru napsano auto/moto muzu vlozit i moto ... ale bohuzel
Moto si klidně vlož, když bude nadpis OK, tak ti tu inzerát zůstane - "TOP Cestovní Enduro za pěknou cenu" bohužel nesplňuje naše představy o správném nadpisu ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od PavelSv »

Co to tu trochu roztřídit? :) Např kategorie Passat ,Golf, Touareg atd a případně v každé sekci podsekce diesel x benzin :?: Stávající stav mi přijde šíleně chaotycký :negative: To stejný jsou náhradní díly :(

Uživatelský avatar
vasatko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 22.02.2010 07:55
Bydliště: Petřvaldík
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od vasatko »

Ahojte,

moje názory:

Souhlasím s tím, že v VW-CLUB - autobazar by neměly být vozy z ostatních koncernů (ještě by se daly snést Škodovky a Seaty, nejlepe jen VW). Právě sháním Passata B6 (už asi mám) a probírat se nějakou Hondou apod. (proč? jesm ve VW tak proč?). Změnil bych pravidla.

Třídit by možná nebylo špatné (např. podle dieslu a benzínu), ale těch inzerátu tady nění tolik, takže prozatím asi zbytečné.

Zdarvím a díky za super club forum. :good:
VW Vento 1.9 TDi (r.v. 1998, 81kw+chip, no tunning)
VW Passat 1.9 TDi (r.v. 2004, 96kw, kombi, no tunning)
Škoda Superb II 2.0 TDi (r.v. 2009, 103kw, hatchback, no tunning)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: NÁVRHY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY K INZERCI V AUTOBAZARU

Příspěvek od PlusOne »

PavelSv píše:Co to tu trochu roztřídit? :) Např kategorie Passat ,Golf, Touareg atd a případně v každé sekci podsekce diesel x benzin :?: Stávající stav mi přijde šíleně chaotycký :negative: To stejný jsou náhradní díly :(
To mi nepřijde jako ideální řešení, možná by se sneslo Koncern/Nekoncern a pak podkategorie Diesel/Benzín. Inzeráty, které jsou tři měsíce bez oživení nebo příspěvku se mažou, takže třídit to nějak víc asi nemá smysl. Nicméně zkusím navrhnout, alespoň to mnou popsané.
vasatko píše:Ahojte,

moje názory:

Souhlasím s tím, že v VW-CLUB - autobazar by neměly být vozy z ostatních koncernů (ještě by se daly snést Škodovky a Seaty, nejlepe jen VW). Právě sháním Passata B6 (už asi mám) a probírat se nějakou Hondou apod. (proč? jesm ve VW tak proč?). Změnil bych pravidla.

Třídit by možná nebylo špatné (např. podle dieslu a benzínu), ale těch inzerátu tady nění tolik, takže prozatím asi zbytečné.

Zdarvím a díky za super club forum. :good:
Pokud vím, tak funkce HLEDAT pořád funguje ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Odpovědět

Zpět na „AutoBazar“