Prodáno: P: Volkswagen Golf IV .:R ARL 1900 ccm, cca 156kw, r.v. 2001 - 289 000,-

Auto / Moto - www.incars.cz - inzerce a ocenění vozů zdarma

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující nabídku veškerých dopravních prostředků. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=52&t=91916" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno
Uživatelský avatar
talec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2134
Registrován: 02.05.2010 11:54

Prodáno: P: Volkswagen Golf IV .:R ARL 1900 ccm, cca 156kw, r.v. 2001 - 289 000,-

Příspěvek od talec »

Nabízím Volkswagen Golf IV .:R ARL

Cena:
289 000
Palivo:
Nafta
Servisní knížka:
Ano - nevyplňovaná
Obsah:
1900 ccm
Euro/ekologická daň:
3 / ZAPLACENA
Výkon:
cca 156 kW
Rok výroby:
2001
Převodovka:
Manual 6q
Najeto:
180 000 km

Kontakt

Telefon:
774212957

Doplňující informace

Uvažuju o něčem jiném, tak bych byl za určitých podmínek ochoten prodat golfa, Prosím bez blbých komentářů typu přehnaná cena atd, běžte do VW a poskládejte si to auto sami, když vás to vyjde levněji ;)
Veškeré info u mě v topicu, vše děláno z origo a kvalitních dílů, žádné lamino a náhražky ;)
Interiér:
Originál R32 volant ( kupovaný nový )
Originál R32 pedály + nášlap
Originál R32 koberečky
Originál R32 König sedačky pro 5DV R32, sedačky mají funkční výhřev a bederky.
Originál R řadička 6q
Komplet Alu dekor ( Palubovka, popelník, madla a kolíčky dveří )
Maxidot budíky s tacho do 300KM/h
Nainstalován D-DOT - ukazuje teplotu oleje, vody, sání, stav nádrže, tlak turba, atd přímo na displeji maxidot...
Zpětné samostmívací zrcátko passat 2004 ( vypínací stmívání a osvětlení ambiente )
W8 stropní lampa
Bora/R32 trhací palubovka s osvětlenými výdechy
RNS MFD navigace s virtuálním CD měničem na SD karty a MP3 ( mám k tomu i multimedia interface a DVD přehrávač - stačí jen namontovat ) + originál GPS anténa
Tempomat
Přídavné budíky na tlak turba a teplotu výfukových plynů - budíky kvalitní STACK, žádné HP, JOM a podobně!
atd.

Exteriér:
Originál přední USA R32 nárazník, oranžové origo poziční světla - cca před rokem kupované fungl nové ve VW
Přední originál xenonové světla ( cca rok staré OSRAM výbojky ), namontována od zvířete jednotka pro denní svícení, takže xenony svíceno u mě pouze v noci, origo funkce Comming home ze superba
Zadní originál Votex stříška
Zadní originál R32 nárazník
Oba originál R32 zpětné zrcátka ( ani malé ani velké, oba jsou mezi tím )
Zadní originál USA světla ( na jaře dávané nové )
originál R32 kola OZ Aristo, pneu Continental sportcontact 2 - kola zapsané ve velkém TP
atd.

Motor + podvozek
Motor měněn ( bohužel původní majitel byl hovado a nestaral se, tak jsem sehnal druhý ARL motor v TOP stavu ) motor najeto cca 90tis. km, AL vstřiky tak samo
EGR + KAT + MAF OFF
Na jaře dáváno fungl nové turbo z AUDI A6 2.7TDI GTB 1756VK - nalazeno 211Ps a 475Nm ( po výměně vstřiků možno naladit cca 235 Ps ) AL vstřiky by daly trochu více, ale už za cenu kouře a to jsem nechtěl
Lazeno pouze u TDIfun.cz a vše doložím grafy
Spojka přeobložená organikou
Velký celohliníkový cooler z AUDI S3 - celé vedení bez jediného bajonetu a vedení v nerezu
Komplet na zakázku vyroben duplex výfuk do R32 nárazníku, od turba DOWNPIPE 80mm a zbytek je 60.3mm, koncovky 90mm
Přední brzdy audi TT 312mm, zadní Octavia RS 256x22mm
Přední komplet kovaná náprava s vyztuženou nápravnicí z AUDI TT, zadní náprava z AUDI TT, vše v modré barvě
Komplet podvozek na jaře osazen novými POWERFLEXY
Na jaře dělané nové čepy řízení, tyčky řízení, ložiska, atd ( všechno značky Lemförder a ložiska SKF a FAG!, žádné šmejdy! )
Na jaře fungl nové progresivní Eibach pružiny se snížením 30mm
Olej měněn každých 10tis. km!
atd...

Na jaře servis podvozku a montáž turba s coolerem za cca 130tis
Autu jsem šlapal vždy až po zařátí oleje na provozní teplotu a před vypnutím vždy dochlazováno, vše podle EGT!

Nutno vidět a svézt se!
Auto lazeno pouze u http://www.TDIfun.cz a komplet za celou dobu servisováno jedním člověkem - http://www.autosmetana.cz - k autu mám komplet sepsané co se kdy a za kolik měnilo a opravovalo!

Nedostatky:
Chtělo by to přečalounit strop ( použilo se špatné lepidlo a nedrží )
jeden čep na rameni je horší ( ty dva čepy jako jediné zůstaly původní, v době montáže byly OK, ale přidám k autu oba nové značky Lemförder! )
drobné kosmetické vady laku
v kufru je 4 kanál zesilovač, tak by to chtělo natáhnout komplet kabeláž ( vše hraje, ale může to hrát lépe - zatím jsem se k tomu nedostal )

To je asi tak vše co mě zrovna napadá, kdo mě zná, ví že jsem pacient a auto si žilo lépe než já ;)

Cena je jaká je a níž nejdu, nepotřebuju to nutně prodat a spíš je to tak, že kdyby to někdo zaplatil, tak si ho odveze, jinak si ho nechám to bych to raději oholil do serie a rozprodal zvlášť ;)
Přílohy
2.jpg
3.jpg
5.jpg
IMG_20140319_114120.jpg
IMG_20140313_145648.jpg

konnybora
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 01.02.2011 11:25

Prodáno: Re: P: Volkswagen Golf IV .:R ARL 1900 ccm, cca 156kw, r.v. 2001 - 289 000,-

Příspěvek od konnybora »

jestli budes rozprodavat, mam zájem o sedačky :D
VW Bora 1,9 TDi 96Kw -> 125Kw, egr Off , kat off, K&N


Zamčeno

Zpět na „AutoBazar“