Prodáno: P: Ford Focus 1987 ccm, 96kw, r.v. 1999 - 39000,-

Auto / Moto - www.incars.cz - inzerce a ocenění vozů zdarma

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující nabídku veškerých dopravních prostředků. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=52&t=91916" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno
Uživatelský avatar
BozskejDail
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 12.06.2008 08:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Prodáno: P: Ford Focus 1987 ccm, 96kw, r.v. 1999 - 39000,-

Příspěvek od BozskejDail »

Nabízím Ford Focus

Cena:
39000
Palivo:
Benzín
Servisní knížka:
Ano - nevyplňovaná
Obsah:
1987 ccm
Euro/ekologická daň:
2 / ZAPLACENA
Výkon:
96 kW
Rok výroby:
1999
Převodovka:
manual
Najeto:
108000 km

Kontakt

Telefon:
731944813
E-mail:
jan.holas1@gmail.com

Doplňující informace

Ahoj,
prodávám svojí druhou káru, kterou jsem měl k cabriu. Prodávám z důvodu nutnosti kombíka s koulí.
Historie auta - koupě nové v čr, nějakým pražákem. Následně odkoupeno Homolkou, majitelem fordího salonu. Na auto se dal komplet wolf kit. Vše s fordí homologací. V dálkách xenony.
Pak koupil nadšenec čtyřicátník, jezdil s ním pomálu, skoro vůbec protože měl ještě služebáka. Po skončení technické auto další 3roky stálo než jsem ho objevil já.
Dal jsem mu nový olej, bzdovku, chladičku. Nové filtry - vzduchový, kabinový s uhlíkama a palivový. S rozvodama byl problém. Nikdo neměl přípravky na 2,0i. Scháněl jsem aretační kolík přes 3měsíce. Nakonec sehnal a dali se nové rozvody přesně tak jak se maj dávat. Poctivě se zasekl aretační kolík, vačky dali na pravítko a řemeničky povolili.

Motor jede jako nový, neklepe, olej nežere ani vodu. 100% stav lehce zajetého motoru.
Spotřebu jsem měřil od nalití plné nádrže do zase plné - kombinovaná spotřeba bez toho aniž bych se hlídal, prostě normální jízda je za 8,2. Eko jízdou na dálku jsem jel za 6,8l/100.

Zbavuju se ho nerad.

Klima, výhřev předního i zadního skla, el okna a zrcátka.
Přílohy
focus 1.jpg
focus2.jpg
Passat B5 2.5TDi

Zamčeno

Zpět na „AutoBazar“