Prodáno: P: Volkswagen Golf 3 1598 ccm, 55kw, r.v. 1994 - 15000,-

Auto / Moto - www.incars.cz - inzerce a ocenění vozů zdarma

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující nabídku veškerých dopravních prostředků. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=52&t=91916" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno
bulays
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 01.05.2015 16:04
Bydliště: Zlín

Prodáno: P: Volkswagen Golf 3 1598 ccm, 55kw, r.v. 1994 - 15000,-

Příspěvek od bulays »

Nabízím Volkswagen Golf 3

Cena:
15000
Palivo:
Benzín
Servisní knížka:
Ano - nevyplňovaná
Obsah:
1598 ccm
Euro/ekologická daň:
2 / ZAPLACENA
Výkon:
55 kW
Rok výroby:
1994
Převodovka:
Najeto:
175xxx km

Kontakt

Telefon:
E-mail:
thebulays@gmail.com

Doplňující informace

Prodám Golfa 3 1.6 55kw ABU auto mám půl roku jsem druhý majitel v Čr , auto původně z Itálie. Auto je bez větší koroze jen na blatníku (viz.foto) nějakou kosmetiku to má (odřená kapota viz. foto) jinak si myslím celkem slušný stav ale je to 20let staré auto takže na to berte ohled. Na autě jsem teď měnil indukční cívku jinak auto bez problémů jede pěkně nikde nic nebouchá jen by to chtělo asi zajet na geometrii nebo dát jiná kola protože vibrují do volantu.

Výbava : el.okna , el.střešní okno , výškově stavitelné sedadla , výškově stavitelný volant a tím to asi končí :D

Nedostatky : Někdy blbne tlačítko na výstražné světla když je zapnu tak se hned vypnou , kapká olej kolem gufera ale nějak jsem to neřešil olej se neztrácí a teď přes zimu to nějak blbě chytá ale pokaždé nastartuji v létě je to bez problémů

K autu dám ještě jednu sadu kol origo plechy na zimních na sezonu možná dvě . Jsou tam tuning lampy ale origo lampy dám taky k autu

Pokud jsem na něco zapomněl nebo vás něco zajímalo tak SZ nebo na email . Telefon dám jen vážnému zájemci . Kdo si auto odveze co nejdřív bez zbytečných keců tak mu dám pár korun slevu. Nic nechci zatajovat auto jako takové bych si nechal ale z důvodu nové práce potřebuji naftu a golf stojí v garáži ..
(Auto na fotkách není umyté :D jinak je to krasavec! :D )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) bulays dne 29.12.2015 12:51, celkem upraveno 1 x.

bulays
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 01.05.2015 16:04
Bydliště: Zlín

Prodáno: Re: P: Volkswagen Golf 3 1598 ccm, 55kw, r.v. 1994 - 17000,-

Příspěvek od bulays »

Nová cena 15000kč (Auto už doma překáží)

Zamčeno

Zpět na „AutoBazar“