Prodáno: P: vw Touran 1900 bez DPF origin??l ccm, 77 kwkw, r.v. 2007 - 160000,-

Auto / Moto - www.incars.cz - inzerce a ocenění vozů zdarma

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující nabídku veškerých dopravních prostředků. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=52&t=91916" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno
vitezlav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 04.08.2010 18:04
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Prodáno: P: vw Touran 1900 bez DPF origin??l ccm, 77 kwkw, r.v. 2007 - 160000,-

Příspěvek od vitezlav »

Prodám VW Touran 1.9 TDi, rok vyrobí 2007, origo bez DPF filtru, 6-ti kváltová převodovka manuální, najeto 231000 km, servisní knížka do posledního km.

STK do 07/2020.

2x klíč, multifunkční kožený volant, kožená řadicí páka a ruční brzda, Klimatronik, centrál na DO, tempomat, MAXIDOT, tažně zařízení, folie na oknech, příhřev motoru Webasto, rádio na MP3 a changer na 6 CD pod loketní operkou.
Pískované skla a tajný vypínač proti krádeže.

Na autě není ani kapka rezu nebo jiných poškozeni, lak bez škrábanců, od začátků tam jsou zástěrky.

Auto nebylo bourané.

Na kapotě deflektor, lehce odnímatelný.

Nikde neteče ani kapka oleje (motor není umyty aby byla vidět realita).

Rozvody a originál žhavicí svíčky dělané na 175000km, na 200000km jsem vyměnil originál olej v převodovce podle vin auta(nikdo to nedělá, ale tím se proudlouži životnost), brzdy ATE komplet mají 90 % a rovnoměrně sjeté,
před 14 dni dělané repas zádnich brzdičů, nové lanovody ATE, výměna předních pružin Sachs a horní uloženi předních tlumičů SKF.
Auto bylo jezděno jednou za rok na dovolenou 5000km ( doložím) a jinak je cely týden garážované v suché garáže (mam služební auto).
Čelní sklo je ještě originál.

Interiér je bez jakékoliv poškozeni, krásný neošoupány volant.

Na autě alu kola s letními pneumatikami a k autu jsou ještě kompletní zimní kola.
Vše co je na autě, vše funguje bez jediného problému, jsem puntičkář tak podle toho auto vypadá.

Olej Castrol 5W/40 se správnou normou 505.01 byl vždy měněn po roce a to cca 7-8000 km, víc jsem za rok nenajezdil. Letos jsem najel jen 5500 km. ( Rozvitil se servis za 9500 km nebo 19 dni ).

Auto bez investic.

Fotografie jsou starší, co jsem nasel v PC ale auto vypadá stejně, vyfotím jiné a poslu emailem.
Prosím na SMS a email nereaguji z nedostatku času. Při rychlém jednání možná nějaká dohoda na ceně.
Přílohy
96058585.jpg
96058585-1.jpg
96058585-2.jpg
96058585-3.jpg
:yahoo:

Zamčeno

Zpět na „AutoBazar“