T4 elsa? (+dotaz pro modera)

1949 - 20..

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

T4 elsa? (+dotaz pro modera)

Příspěvek od FandaTDI »

Zdravim, máte T4(roky cca 96-2002) v Elsa datech?(V jaký verzi?) ...
O těch SSP už se mi znova psát nechce - před nějakou dobou jsem tu zakládal téma ohledně koupě T4 (ve kterym jsem shromáždil pár dosavadních poznatků a konkrétních dotazů), už nevim kdo mi tu jako jedinej radil, že tady toho moc nezjistim (po smazání tématu už jsem pochopil proč :) ) a ať se podívám na transporterclub.cz, což nebyla špatná rada, ale zatim jsem se tam nedopátral moc infa o těch "pracovně/variabilnějších" verzích(víc se tam řešej mulťáky,ap.), tak jsem tam chtěl založit téma s odkazem na to první a teď abych to psal znova ...
pro modera - máte koš? :mrgreen: :pleasantry: ... je možný nějak získat obsah toho smazanýho tématu, že bych něco z toho použil při zakládání toho tématu jinde?
Díky

Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: T4 elsa? (+dotaz pro modera)

Příspěvek od Kubmaty »

Pokud bylo tema k veci tak je presunuto do danne podsekce, pokud ne, skoncilo v kosi, ktery je v obsahu fora...
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: T4 elsa? (+dotaz pro modera)

Příspěvek od FandaTDI »

jo díky už jsem to našel v "Ostatní" - to je vyjmutý z indexace? Nebo proč jsem to nemohl najít ve vlastních příspěvcích ani ve výsledcích hledání se slovem(-y) z názvu tématu + autor ... ? No nic...
Tak tohle téma se může asi klidně smazat(pokud nikdo neodpoví na ty elsadata, ale je toho víc, co mě zajímá), až bude nálada, tak si upravim to první téma ...

Odpovědět

Zpět na „Transporter / Multivan / Caravelle“