zvuk pri razeni 1.9Tdi

1949 - 20..

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
alesd.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.04.2011 11:25
Bydliště: Kolin

zvuk pri razeni 1.9Tdi

Příspěvek od alesd. »

Zdar, asi pred mesicem jsem si koupil T5 1.9Tdi 75kw s autem jsem spokojeny jen ma dve male mouchy. jedna je,ze pri otacenim volantem je pri nizkych otackach neprijemne cukani do volantu. Na toto tema jsem nasel par odpovedi ve foru.. Druha moucha je i pro automechaniky nezvykla- pri razeni se obcas ozve kratky asi pul vterinovy tupy zvuk (zvuk podobny preskoceni pastorku pri startovani u S120L.. :) ) Dela to jen obcas, vzdy pri seslapnute spojce a v pri razeni (rychlost-neutral-rychlost),tak je to v meziuseku rychlost-neutral. Je to pri vyhazovani rychlosti,pri pohybu zarazeni na jiny stupen uz to nedela... Jo a na co jsem jsem prisel,ze to ma nejakou spojitost se spinacem tempomatu pod spojkou. Nesel me totiz chvilku tempomat a bylo to timto spinacem. V dobe kdy byl spojkovy spinac nefunkcni ,tak zvuky pri razeni nebyly. Kdyz jsem spinac vymenil za novy,tak okamzite zvuky zacly....... A ted babo rad... :) doufam,ze jsem to popsal srozumitelne... :) jestli ma nekdo nejaky napad,budu vdecny... dik ales

Odpovědět

Zpět na „Transporter / Multivan / Caravelle“