Doporučení na kvalitní autoservis

1949 - 20..

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Tomáš T4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.05.2015 10:17

Doporučení na kvalitní autoservis

Příspěvek od Tomáš T4 »

Není to tak dávno co jsem si koupil T4. Po koupi jsem udělal běžný servis u kamarádů, ale pořád se mi nezdál výkon motoru a to, že T4 pořád modře kouří a má zvýšenou spotřebu oleje cca 3 litry na 10 000 km. V autoservisech mi říkali že je to staré auto a že je to normální, ale mě to stejně nedalo a brouzdal jsem po forech a hledal skutečného odborníka až jsem zde na foru narazil na autoservis Transporter centrum Slaný. Ode mne to je do Slaného něco okolo 100 kilometrů. Řekl jsem si, že jen člověk, který se věnuje přes 14 let jedné značce a jednomu typu vozidel, bude odborník. Při návštěvě autoservisu mě přivítali v příjemném prostředí a s paní sektretářkou jsme sepsali závady. Po pár dnech se mi ozval sám pan majitel autoservisu a vyjmenoval mi všechny závady co na vozidle našli, řekl přibližnou cenu a dobu opravy. Dlouho laborovali nad tím, čím to může být, že se pořád ztrácí olej. Nakonec na závadu přišli. Tím chci říct, že dokud neni vozidlo ve 100% kondici tak neopustí jejich dílnu. Po pár týdnech byla T4 opravena a ze servisu jsem odcházel se smutným pocitem, že jsem koupil naleštěnou bídu, ale s obrovskou radostí, že T4 jela tak, jako jsem s žádnou jinou předtim nejel. Tady jsem poznal, že tihle chlapi nedělají tuhle práci pro peníze, ale pro radost. Opravili mi i takové detaili navíc, které si ani nenaúčtovali, například přilepili gumičky okolo oken a opravili kliku na stahování okna. Za to vše jim patří velké DÍKY.

Pro případný zájem přikládám odkaz.
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Tomáš

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Doporučení na kvalitní autoservis

Příspěvek od parizek_ltm »

Dost trapny ne ? Zaregistrovat se jen za ucelem reklamy ? Kazdy normalni tam asi na tomhle zaklade nepojede uz jen z principu... :roll: :roll:
Urcite to mas 100km ? Jelikoz dle me evidentne lzes, tak auto bych ti nesveril ani kdybys mi za to platil ty... :roll:
blbec.PNG

Uživatelský avatar
martin.mazec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 26.01.2013 21:53

Příspěvek od martin.mazec »

Proc trapný?Ja sam jsem majitelem t4 a ze sve vlastni zkusenosti, muzu rict, ze se v tomhle voze malo kdo vyzna.Sice tu je par borcu co opravujou t4 a vrele jim dik za spoustu informaci.A pokavad nekdo narazy na dobry servis,kde mu auto opravi, tak nevidim problem to sem napsat.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Doporučení na kvalitní autoservis

Příspěvek od parizek_ltm »

Ty jo je videt, ze jsme vazne narod ovci a kdo nam co nakeca, tak to proste je.
Uz jen ten styl psani je k smichu a ten obsah tuplem.

Sorry, ale aby se typek zaregistroval jen aby sam sobe udelal reklamu, to beru jako dost trapny.

petrD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.10.2015 14:08

Re: Doporučení na kvalitní autoservis

Příspěvek od petrD »

Taky jsem byl ve Slanym, a nebyl jsem spokojenej.Poté co mi vyměnili vypálené reflektoryu T5 a přijedu domu jsem zjistil že mi nesvítí světlo, otevřu kapotu a přívod nebyl zamontovanej a žárovka chyběla, volal jsem přijeli a dali do pořádku, ale proboha , když dělam světla tak si to zkontroluju. Už je to minimálně rok, zkusil jsem je a nepřesvědčili.

ska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.08.2016 20:15

Re: Doporučení na kvalitní autoservis

Příspěvek od ska »

ja mam velice spatnou zkusenost, auto v servisu ve slanym asi tyden a dalsich ctrnact dni jsem pod nim lezel a resil zavazny problemy, ktery mi tam vznikli tim, ze to proste odflakli. bylo toho na jednu stranku a4 .....takze never more!

edyedward
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 28.02.2008 16:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na kvalitní autoservis

Příspěvek od edyedward »

Mám velice negativní zkušenost s Trasportercentrum Slaný a panem Angreškou. Moje auto bylo na opravě 4měsíce. Z toho jsem poslední dva měsíce poslouchal, že to do týdne bude hotové.
Servisních úkonů bylo poměrně hodně a cena byla odhadnuta na 60 000,- bez DPH. Za celou dobu mě nikdo neinformoval o navýšení ceny opravy. Konečná cena se zvýšila o 80% na 107 300,- S čímž jsem samozřejmě nesouhlasil. Po následném nepříjemném dohadování o ceně a překvapení pána, že vyžaduji za provedenou opravu daňový doklad, jsem si auto vyzvedl.
Ihned po příjezdu domů jsem musel řešit únik chladící kapaliny. Do čtrnácti dnů přestal fungovat startér(s kterým měl pan Angreska co do činění). A poslední kapkou pro mne bylo když jsem si chtěl v půlce dubna (3 měsíce od vyzvednutí) poprvé zapnout klimu. Přitom oprava klimatizace byl jeden z hlavních důvodů návštěvy zmíněného servisu. Příběh by vydal na delší text, problémů bylo více, ale shrnul bych to celkově jako aroganci, nespolehlivost a lajdáctví servisu. Rozhodně už nikdy více do Transportercentrum

Odpovědět

Zpět na „Transporter / Multivan / Caravelle“