Sání do masky 1.4 16V

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od Skrat-G4 »

Má někdo tento motor se sáním do masky???? Koupil jsem si toto sání a nevím jestli má být v chladičovce i na to díra, protože v masce mám mřížku. Potřeboval bych foto, jak je to vyřešený u chladičovky jestli je tam díra či ne.

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od Skrat-G4 »

Takže vyřešneno, když tam chcete dát origo sání do masky, tak musíte vyříznout ještě díru do chladičovky

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od bifur »

Kde si to kupil a kolko ta to vyslo? Citis nejaky rozdiel pri zahriatom motore? Mozes hodit foto jak si to uchytil?

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od Skrat-G4 »

bifur píše:Kde si to kupil a kolko ta to vyslo? Citis nejaky rozdiel pri zahriatom motore? Mozes hodit foto jak si to uchytil?
Objednal jsem to od STEVA za pakatel. Je to origo, takže s uchycením není problém ale ještě musím vyříznout díru do chladičovky, jak má maska tu mřížku (), aby to nasávalo studenej vzduch. Teď to bere pořád od motoru ale ne tak šíleně jako předtím.
Přílohy
bez sání do masky.JPG
sání do masky.jpg
Obraz167.jpg

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od bifur »

Ty máš aj dodatočné ovetrávanie kľukovky ako vidím. Tú hadičku od napľňacieho hrdla máš prečo urezanú? Cítiš rozdiel s odvetrávaním a saním z masky oproti origo riešeniu? Rozmýšľam o týchto dvoch veciach aby to išlo trochu lepšie v lete pri zahriatom motore, len neviem či to nebudú zbytočne vyhodené prachy a stratený čas.. S.rie ma že to auto v zime ide úplne super a v lete za tepla sa tomu moc nechce. Ani nie že nechce ale cítiť že sa trápi..

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od Skrat-G4 »

bifur píše:Ty máš aj dodatočné ovetrávanie kľukovky ako vidím. Tú hadičku od napľňacieho hrdla máš prečo urezanú? Cítiš rozdiel s odvetrávaním a saním z masky oproti origo riešeniu? Rozmýšľam o týchto dvoch veciach aby to išlo trochu lepšie v lete pri zahriatom motore, len neviem či to nebudú zbytočne vyhodené prachy a stratený čas.. S.rie ma že to auto v zime ide úplne super a v lete za tepla sa tomu moc nechce. Ani nie že nechce ale cítiť že sa trápi..
No mě to jede na 3 válce, takže jsem zetím změnu nepocítil. V pondělí dávám auto do servisu. Pak napíšu co a jak

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od sweet.cabrio »

taky hezký já to mám tak jak to máš ted ty to sání .. tys tam to mel nejak uříznutý ne? ... já to mám origo jak to máš ted ty udelaný že v masce mám mřížku ... Jede ti to na 3válce?? me to jelo taky vantyl v hajzlu a rozvody ale to k tomu nepatří jen ventyl proste na h***o a neco s hlavou proto me to jelo na válce taky.. já ho mám taky ted v servisu :mrgreen:

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od bifur »

Sanie do masky maju 1,4-ky od vyroby s klimou. Auta bez klimy maju len taku kratku trubku. Otvor je takisto na opacnej strane - vpredu v maske sice dierky su na oboch stranach, ale tie v pravo su potom dalej zakryte. Takze ja to skusim nejak zbastlit iba priamo k tym otvorom co su na lavej strane, bez toho aby som to tahal popred motor na opacnu stranu. :lol: :)

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od Skrat-G4 »

tak nakonec se vydělala klapka, komplet vyčistila + základní nastavení a je to pohodička. Výkon je zpět a už to nechcípá a ani otáčky mi na neutrál nelítají. Jinak to sání do masky jsem dal kvůli tomu, protože to nasávalo horkej vzduch. Takhle to bude alespoň trošičku lepší

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od sweet.cabrio »

pekne se ti ten lak loupe vid na tom krytu plastovým :?:

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od Skrat-G4 »

sweet.cabrio píše:pekne se ti ten lak loupe vid na tom krytu plastovým :?:
jojo, protože jsem to nahowno nalakoval. Už jsem si nakoupil spreje a nalakuji to znova. Důkladně :!:

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od sweet.cabrio »

:mrgreen: :mrgreen: hezky pekne ... a určo máš dostatek barvy i na druhý nástřik že bych se stavyl :mrgreen: :mrgreen: :-D

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od Skrat-G4 »

sweet.cabrio píše::mrgreen: :mrgreen: hezky pekne ... a určo máš dostatek barvy i na druhý nástřik že bych se stavyl :mrgreen: :mrgreen: :-D
Barvy mám dost, ale je to bílá a ty máš červenou káru

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od vtuni »

Skrat-G4 píše: jojo, protože jsem to nahowno nalakoval. Už jsem si nakoupil spreje a nalakuji to znova. Důkladně :!:
kdo šetří má za tři... :mrgreen: jinak hodně štěstí... se sprejem...

(podle mě jsou tohle vyhozený peníze.... když vezmu co dáš za spreje,základ na plasty plnič atd......tak tě to vyjde na slušný peníze.... a stejně to nenalakuješ pod tlakem jako pistolí....)
podle mě je kolikrát lepší svěřit práci odborníkovi...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sání do masky 1.4 16V

Příspěvek od Skrat-G4 »

vtuni píše:
Skrat-G4 píše: jojo, protože jsem to nahowno nalakoval. Už jsem si nakoupil spreje a nalakuji to znova. Důkladně :!:
kdo šetří má za tři... :mrgreen: jinak hodně štěstí... se sprejem...

(podle mě jsou tohle vyhozený peníze.... když vezmu co dáš za spreje,základ na plasty plnič atd......tak tě to vyjde na slušný peníze.... a stejně to nenalakuješ pod tlakem jako pistolí....)
podle mě je kolikrát lepší svěřit práci odborníkovi...
Spreje byly zadarmo, takže není co řešit :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“