Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Jeremy31 píše:
tomasriha píše:S těma filtrama sem najel necelou desítku,tenhle měsíc budu měnit olej aj filtr samozřejmě no a asi i ten palivovej, když už budu u toho tak to vemu při jednom:)Ráno sem byl u toho servisáka a ptám se ho na ty kabely a rikal, že je to dost možný,protožu u Oktávek 1.6 to mění pořád, ještě teda řikal že může být v háji řídící jednotka, to VAG nepozná a že tam dává špatný signály a právě to blbne škubáním,tak že jestli je to ono tak mě šibne už. No jak řikám zkusim ten benzín a kabely (stačeji Starline prej, ale dát je tam a už nikdy nevytahovat,řikal) no a uvidime. Já tam ty kabely mám určo původní, dokonce ten snad neměnil ani svíčky předemnou, ještě tam byly přilepený:) Tak se uzdrav a pak se slezem:)
Já taky právě slyšel že to dost pomůže ty kabely no :) ... musíme mu držet palce aby mohl mačkat spojku :D
Díky kluci snad se to srovná dnes už jsem s tím byl v praze ale nic moc každý sešlápnutí spojky bolí :D a myslim že příští týden bych to už možná zmákl sice to nebude řazení na závody ale snad bych dojel :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Čus kluci tak už jste něco vyřešili? A jak to vidíte s tím srazem? Já už bych to nějak zvládnul akorád nevím jak na tom budu časově ale to by jsme nějak dořešili, A kde by jste se chtěli sejít?
Obrázek

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Rom@n píše:Čus kluci tak už jste něco vyřešili? A jak to vidíte s tím srazem? Já už bych to nějak zvládnul akorád nevím jak na tom budu časově ale to by jsme nějak dořešili, A kde by jste se chtěli sejít?
Hele to záleží ... spíš abysme to měli každej stejně :) ... ja jsem z Hradce Královýho

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Radim_23 »

řešení = V6, R32 :mrgreen: a uz to nebude liny :lol:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Jeremy31 píše:
Rom@n píše:Čus kluci tak už jste něco vyřešili? A jak to vidíte s tím srazem? Já už bych to nějak zvládnul akorád nevím jak na tom budu časově ale to by jsme nějak dořešili, A kde by jste se chtěli sejít?
Hele to záleží ... spíš abysme to měli každej stejně :) ... ja jsem z Hradce Královýho

Já to mám do hradce 100 km Tak jak chcete mě je to celkem jedno!
Obrázek

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

Rom@n píše:
Jeremy31 píše: Hele to záleží ... spíš abysme to měli každej stejně :) ... ja jsem z Hradce Královýho

Já to mám do hradce 100 km Tak jak chcete mě je to celkem jedno!
Takže když se my dva potkáme na půlce tak to bude 50 km :) tak to je v pohodě. A co ty Tomasriho?? 8) To máš z Loun tak co se sejít někde na dálnici HK - Praha .... spíš k praze jakoby at to nemáte daleko ... nebo ja nevim :)

esplit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 04.06.2009 11:55
Bydliště: Liberec

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od esplit »

Muzete me privitat taky do klubu 1.6 ktery nejedou?
nejde mi to tak za plynem,rozjede se to az nad 3000 ot/min a pak to jede max CCA 180km/h,mam najeto 208000Km.po nastartovani za studena otacky na 1500 tet v lete a pak za dlouho klesnou a teplotu pri normalni jizde po meste Cca 60-70,malokdy vyleze na 90
diagnostika mi nasla lamda sondu,pry to je z nekvalitniho benzinu,tankuju na Globusu.
budu menit lamdu az bude nova dam vedet jak jsem dopadl

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

esplit píše:Muzete me privitat taky do klubu 1.6 ktery nejedou?
nejde mi to tak za plynem,rozjede se to az nad 3000 ot/min a pak to jede max CCA 180km/h,mam najeto 208000Km.po nastartovani za studena otacky na 1500 tet v lete a pak za dlouho klesnou a teplotu pri normalni jizde po meste Cca 60-70,malokdy vyleze na 90
diagnostika mi nasla lamda sondu,pry to je z nekvalitniho benzinu,tankuju na Globusu.
budu menit lamdu az bude nova dam vedet jak jsem dopadl
Samozřejmě :) si vítán :D ... hele to bude asi lamdou ale taky ti to pomoct nemusí. Ty otáčky za studena myslíš jako na neutrál? jestli jo tak to je hodně moc ... měl bys mít cca 900. S tou teplotou zkus zkontrolovat teplotní čidlo. Mě ho stačilo vyčistit a jedu na 90 stupnu .. předtím jsem to měl uplně stejný jako ty. Dělal si svíčky, filtry atd.? Kabely ke svíčkám?

esplit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 04.06.2009 11:55
Bydliště: Liberec

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od esplit »

svicky a filtry jsem delal,
na neutral to dela jak kdyz se sepne sitic a pak klesnou,ale je mi to divny proc,treba i kdyz je 25
cidla jsou ok vag nic nenasel.
Nebo me nadlo spatne nastaveny rozvody,nezkousel jste to nekdo ?

Uživatelský avatar
tomasriha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.08.2008 14:20
Bydliště: Louny

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od tomasriha »

Tak vítám dalšího do klubu línejch jednašestek:) bohužel. No s tim srazem sem tenhle měsíc v háji,vůbec nemám prachy všechny sem je nacpal do línýho auta:( To jak popisuješ nám to asi dělalo všem tak že lambda, otáčky na volnoběh 1500 to bude dělat klapka, no a teplotní čidlo vyčistit nebo vyměnit pokud ti neukazuje 90°. Já to všechno vyměnil a je to stejně na h**no, dokonce mám sportovní filtr, iridiový svíčky a komplet sportovní výfuk od katu a rozdíl skoro žádnej, dneska sem vyměnil ole+filtrj, palivovej filtr, bylo to na VAGu a chyba žádná, líný je to za plynem to moc nejde, pořád se mi to přidušuje, hadičky sem přezkoumal tisíckrát a nic už sem totálně nasranej! maximálka tak 150-160 km/h a to jesště stěží když jedu fakt dlouho prostě katastrofa!!!!

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

tomasriha píše:Tak vítám dalšího do klubu línejch jednašestek:) bohužel. No s tim srazem sem tenhle měsíc v háji,vůbec nemám prachy všechny sem je nacpal do línýho auta:( To jak popisuješ nám to asi dělalo všem tak že lambda, otáčky na volnoběh 1500 to bude dělat klapka, no a teplotní čidlo vyčistit nebo vyměnit pokud ti neukazuje 90°. Já to všechno vyměnil a je to stejně na h**no, dokonce mám sportovní filtr, iridiový svíčky a komplet sportovní výfuk od katu a rozdíl skoro žádnej, dneska sem vyměnil ole+filtrj, palivovej filtr, bylo to na VAGu a chyba žádná, líný je to za plynem to moc nejde, pořád se mi to přidušuje, hadičky sem přezkoumal tisíckrát a nic už sem totálně nasranej! maximálka tak 150-160 km/h a to jesště stěží když jedu fakt dlouho prostě katastrofa!!!!
čus .. ci woe to je škoda no. zrovna příští sobotu mě to napadlo, ale když nemůžeš :( ... hele s tou klapkou to je pravda no, to jsem mu chtěl taky napsat. Tak dej vědět teda kdy, aby se to hodilo všem.

esplit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 04.06.2009 11:55
Bydliště: Liberec

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od esplit »

Nezkousel jste se nekdo divat na rozvody?jestli treba neni preskocenej remen staci o zub nebo o dva.
Me v servisu doporucoval aditivum na vycisteni vstrikovaciho systemu.
Ten kdo na to prijde cim to je zpusobeny ziska medajli.

Uživatelský avatar
Jeremy31
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2009 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Jeremy31 »

esplit píše:Nezkousel jste se nekdo divat na rozvody?jestli treba neni preskocenej remen staci o zub nebo o dva.
Me v servisu doporucoval aditivum na vycisteni vstrikovaciho systemu.
Ten kdo na to prijde cim to je zpusobeny ziska medajli.
tak to teda netušim

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od rombo »

spatnou teplotu muze zpusobovat i termostat (taky jsem mel) :wink: .. divny otacky na volnobeh byvaji klapkou (taky jsem mel :D ) a to, ze je to liny muze delat vaha vzduchu (taky muj pripad :D ).. doufam, ze to jako odpoved staci :wink:

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: Motor 1.6 SR Netáhne a je línej

Příspěvek od Rom@n »

Čus kluci, tak jsem zkoušel znovu vag a pořád to nic nehlásí ale na ty vysoký otáčky a kolísání vždycky pomůže základní nastavení škrtící klapky, teď jsem se v tom moc nehrabal protože nebylo kdy, ale už mě to začíná docela štvát jinak jsem si dal sprint s Fábií 1.2 HTP 47 KW a prohrál jsem o půl auta takže to mě dost rozhodilo :D Takže příští měsíc se v tom pořádně pohrabem už to mám domluvený se známim co děla v autorizáku, Pokud to nepůjde tak na to kašlu a pujde tam 1.8 T 132 KW+ 6 rychlostní převodovka a bude.

Jo abych nezapoměl s tím srazem se nějak dohodnem aby jsme mohly všichni takže dejte vědět jak kdo budete moct.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“