Studené občas nestartuje

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jromis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 14.12.2009 18:02
Bydliště: Co kamenem dohodíš z Karlových Varů

Studené občas nestartuje

Příspěvek od Jromis »

Zdravím lidi, potřeboval bych s něčím poradit jestli jste se stím už nesetkali :arrow: .Mám Boru 1.6 16v a při studeném motoru mi to občas nechce nastartovat(až na po 3-6x) a teď už mi to dokonce za jízdy(teplej mot.)napasalo,,emise do dílny".Napích sem to a vyjel kód 17961 mělo by se to motat asi něco kolem škrtící klapky, tak jsem jí vyčistil i EGR ale nic.Jinak to táhne norm.Nevíte o co goo? :?:

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: Studené občas nestartuje

Příspěvek od raduzzz »

možná snímač tlaku a teploty v sacím potrubí a zkontroluj si těsnost sacího potrubí, volnoběh máš OK?
Pásovec 81 kW

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Studené občas nestartuje

Příspěvek od bifur »

Vytiahni MAP (cidlo tlaku a teploty nasavaneho vzduchu) a precisti ho cisticom na brzdy. Poriadne nechaj vsetko z vnutra vytiect a nechaj ho vysusit. Potom namontuj a uvidis. Moze to byt aj netesnost, aj blbe cidlo tlaku..

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Studené občas nestartuje

Příspěvek od falko1983 »

Auto ti necuká jen tak zkus lechtat plyn jestli neucítíš jemné škubání.Když jsi měl dole EGR koušel jsi ho přes test akčních členů jestli funguje správně?Je možný že ti nedovírá a jde ti velké množství spalin zpět do sání.Adaptaci u klapky i EGR dělal?
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Jromis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 14.12.2009 18:02
Bydliště: Co kamenem dohodíš z Karlových Varů

Re: Studené občas nestartuje

Příspěvek od Jromis »

když to chytne tak to maká norm,(volnoběh.atd..)ale máte pravdu s tím MAP to mě nenapadlo, vrhnu se na něj. AGR akčně maká ale adaptaci jsem nedělal

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“