Ventil odpojení vedení paliva, snímač příčného zrychlení

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
pinda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 26.07.2008 22:34
Bydliště: Sokolov

Ventil odpojení vedení paliva, snímač příčného zrychlení

Příspěvek od pinda »

Ahoj, chci se jen zeptat, jeden známej mi furt vnucuje že moje 1,6 16v AUS má nějakej ventil na odpojení benzínu třeba při převrácení auta, nebo ztrátě tlkaku paliva z důvodu úniku, já tam nic nenašel a ještě něco mluvil o snímačí příčného a podélného zrychlení, auto má ABS a TCS.Tak by mě jen zajímalo co je na tom pravdy a popřípadě kde tyto součástky mám hledat.Děkuji


Edit by Toxyz, příště mažeme :wink:

Uživatelský avatar
Sparks
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 11.05.2009 08:03

Re: Dotaz

Příspěvek od Sparks »

Ventil nehledej ...u Toleda nic takoveho neni (aspon o nem nevim) ten ventil ma treba Ford v levym sloupku dole u ridice nebo Renaulti v motorovym prostoru je to takovej cervenej zamackavaci vypinac, ktery pri narazu vypne cerpadlo a snimac příčného a podélného zrychlení je v ridici jednotce pro airbagy, je to vlastne cidlo setrvacnosti ktery aktivuje pri narazu airbag ... neco jako kdyby si utikal a v ruce drzel lzicku na ktery mas pinpongac a na fleku zastavil ... pinpongac poleti dal, takhle nejak pro predstavu to funguje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dotaz

Příspěvek od vtuni »

uprav si název tématu dle pravidel díky
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=31886" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Dotaz

Příspěvek od DworiBak »

snímač příčného zrychlení máš pokud máš ESP

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“