Vycucnití benzínu z nádrže

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od HANZ500 »

Ahoj, potřeboval bych vycucnout nádrž na mym autě, ale známý mi říkal, že v tý třubce, kterou se tam leje benzín je nějaký sítko, a hadičkou, že se tam nedostanu... Mátě s tim zkušenosti :blush: ??? A jak dlouhou budu minimálně potřebovat tu hadici?? díky za odpovědí
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od vtuni »

nejlepší a nejjednodušší cesta je pod zadní sedačkou ..3 šroubky .. vytáhnout pumpu s plovákem a bud hadička...nebo to mužeš třeba vykelímkovat rozříznutou petflaškou :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od Doctor Driver »

vtuni píše:nejlepší a nejjednodušší cesta je pod zadní sedačkou ..3 šroubky .. vytáhnout pumpu s plovákem a bud hadička...nebo to mužeš třeba vykelímkovat rozříznutou petflaškou :wink:
Má pravdu ten chlapec :old:
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od HANZ500 »

Odsrouboval jsem to, ale neslo mi povolit to kolo s tema vroubkama. Je na to nejakej figl a nebo musim jen poradne zabrat??
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od Doctor Driver »

mám za to, že ten plovák je tam jenom posazenej - přilepenej barvou asi ještě :)
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od sapik88 »

To kolo s vroubkama je jen prevlečná matice, co to drží, povolit jde, jen to chce zabrat, případně dřívko a kladícko, a s citem poklepat ve směru povolování, jen s citem, přece jen to je plast. nebo si vem kousek pásoviny, a tu ohni do U tak aby ti to hezky zapadlo mezi ty vroubky a zaber ve směru povolování, do leva.
Ale podle mě je nejlehčí způsob vzít kousek drátu, dát jeden konec na plus na baterku, vytáhnout pojistku palivovýho čerpadla a druhej konec drátu dát do tý zdířky pro pojistku, a předtím někde rozpojit palivový vedení, třeba u filtru, nebo v motoru. Mám na to drát s krokodýlkem na přidělání k baterce, pak tam mám spínač a pojistku pro sichr místo té vyndané, a nakonci štekr místo tý pojistky. Jen ti na dně tminimum potom zbyde.

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od Doctor Driver »

tak to se omluvuju, měl jsem za to, že to není už na závit
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od tomakecTD »

Žádné sítko v nalévacím hrdle není. Jde to, ale nikdy nevycucneš všechno. Opravdu je třeba povolit. A je třeba HODNĚ zabrat. Jestli s citem, tak nepovolíš nic. Je to kvalitní ohebnej plast. Vem si velkej šroubovák, zapří to o ten broubek a dlaní zkus pořádně klepnout. Mělo by to povolit. Pak to pořádně utáhni! Kdyby si bral plnou a neutáhl to, vyteklo by ti něco na zem :pleasantry:

A nebo, pokud nemáš plnou - Odpoj hadici od čerpadla na palivové liště a otáčej klíčkem do polohy I :pleasantry: To je snazší způsob. Ale jestli tam máš 50L trvalo by to dýl.
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od sapik88 »

no myslel jsem aby do toho neřezal kladivem jak když rozbíjíš kamen, já si pod pojmem silou představím zabrat :-D
jinak jak píšu, ještě jednodušší jak točit klíčkem je přivedení +12V z baterky do zdířky pro pojistku čerpadla v pojistkovce, i těch 50 l by si měl za chvíli =)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od vtuni »

na tu černou převlečnou matici nasadit šroubovák.. a bud to o něco zapáčit..nebo poklep kladivem.. a jde to..
samo ty elektrikářský řešení určitě taky nejsou špatný....
já o elektrice vím hoVWno..takže popisuju manuální řešení jak bych to udělal já.. :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od HANZ500 »

Ok, zitra na to mrknu a jeste jedna vec, musim odpoji ten konektor a hadicky nebo to tam muzu nechat?? Popripade, nez odpojim hadicky, mam je nejak zacpat, aby z nich netekl benzin?? :)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od sapik88 »

to poznáš jak povolíš tu matici, jestli to vyděláš bez sundání hadiček, nebo ne, to ozkoušený nemám

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od Doctor Driver »

Trochu na odlehčení: přivez auto sem a zaručuju ti, že ráno tam nebude žádný benzín :D 1x v životě sem auto nechal před domem a hned ráno víčko ztržený ale naštěstí sem to tam nechal na rezervě, takže nic nevysáli kryplové. Ono se přímo ví, kdo to dělá, ale jak je nechytí člověk při činu nezmůže nic.
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od HANZ500 »

Jj, je to strasny v jaky zijeme spolecnosti a co se u nas deje.. Znamy se stalo neco podobnyho, s tim rozdilem, ze ji nevylomili vicko, ale provrtaly nadrz, kvuli 6litrum benzinu skoda 18 tisic, nemela havarijku, takze je vazne nadsena
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: Vycucnití benzínu z nádrže

Příspěvek od tomakecTD »

Kua chlapi nestrašte :roll: :D U nás sem jednou nechal dva dny odemčený auto omylem a nestalo se nic :roll: Co se týče mé nádrže, byla vždy prádzná. Plná jen na LPG a to naštěstí nekradou :D
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“