Kryt motoru AUS

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Killer2142
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 17.03.2009 15:44
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Kryt motoru AUS

Příspěvek od Killer2142 »

Ahoj,
proházel jsem to tu, ale nikde jsem nenašel jak sundat vrchní kryt motoru AUS. Potřebuji vyměnit filtr co jen pod tím plastem, nemáte někdo návod? Díky

Foto motoru jen pro info:
Přílohy
aus.jpg

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Kryt motoru AUS

Příspěvek od bifur »

Velmi jednoducho. Najprv das dole kryt na ktorom mas napisane 1,6 16V - drzi na styroch skrutkach. Potom na tom plaste uvidis dookola skrutky, vsetky povolis, uvolnis tam z uchytu na tom plaste plynove lanko (teraz kukam ze ti tam ziadne lanko nejde, tak potom nic.. :mrgreen: ) a odpojis hadicu z odvetravania klukovky - tu tenku vlavo vzadu. Potom jednoducho potiahnes kryt hore. Nevrav mi ze si na toto neprisiel, ved je to uplne ocividne.. :wink:

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kryt motoru AUS

Příspěvek od Skrat-G4 »

bifur píše:Velmi jednoducho. Najprv das dole kryt na ktorom mas napisane 1,6 16V - drzi na styroch skrutkach. Potom na tom plaste uvidis dookola skrutky, vsetky povolis, uvolnis tam z uchytu na tom plaste plynove lanko (teraz kukam ze ti tam ziadne lanko nejde, tak potom nic.. :mrgreen: ) a odpojis hadicu z odvetravania klukovky - tu tenku vlavo vzadu. Potom jednoducho potiahnes kryt hore. Nevrav mi ze si na toto neprisiel, ved je to uplne ocividne.. :wink:
to jsi se snad ani nemusel tak rozepisovat ne :lol: Prostě ten kryt má po obvodu vruty, tak je vyšroubuj a potom už to vyndáš

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Kryt motoru AUS

Příspěvek od bifur »

Radsej napisem raz a poriadne ako potom dalsich 5 krat..

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kryt motoru AUS

Příspěvek od Skrat-G4 »

bifur píše:Radsej napisem raz a poriadne ako potom dalsich 5 krat..
pravda :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“